06. 11. 2017 | Tipy a triky | 6 minut čtení

Pyšně a bezpečně už parkujete své vysněné nové jízdní kolo v garáži, zahradním domku, panelákovém sklepě či kolárně? Jistě si nenecháte ujít jedinou příležitost, jak si na svém novém dvoukolovém miláčkovi vyjet a pořádně do toho šlápnout. Kromě toho, že jistě zodpovědně myslíte na dobré uzamčení kola  během jeho odpočinku mimo váš dohled, můžete si své jízdní kolo vylepšit šesti nezbytnými doplňky na kolo, které dokáží zpříjemnit jízdu, postarat se o vaši bezpečnost a ještě myslí i na estetickou stránku vaší jízdy.

6 užitečných doplňků na kolo

06. 11. 2017

1. Zdraví a bezpečnost nade vše 

A proto rozhodně nikdy nevyjíždějte - tedy alespoň na delší trasy, do rušného provozu či drsného terénu - bez ochrany toho nejcennějšího - vaší hlavy. Ano, víme, že zákon nařizuje nosit cyklistickou přilbu jen dětem a mladistvým do dovršení 18 let, ale ruku na srdce - když je vám konečně sladkých osmnáct, tak už se nemáte rádi? Zodpovědný cyklista totiž ví, že jeho jízda a chování na silnici může být sebelepší a profesionální, ale za ostatní účastníky silničního provozu, volně pobíhající zvířata či nenadálé situace, už ruku do ohně dát nemůže. A tak než riskovat vážná zranění a leckdy i ohrožení přímo na životě, je lepší investovat do pořízení cyklistické helmy nějakou tu korunu. Dnešní moderní přilby téměř nic neváží, jsou vyráběny v různých tvarech a také barevném provedení i designu, takže si najde každý helmu nejen pohodlnou, dobře odvětrávanou, lehkou a vybavenou nejrůznějšími doplňky, ale také přilbu elegantní a slušivou. Při výběru dejte pozor nejen na výběr dle jízdních stylů - helmy silniční, MTB, BMX i sjezdové - ale především na ověřenou bezpečnost přilby, což dokládají bezpečnostní certifikáty a atesty, kterými každá helma musí být označena.
 

2. Cyklistické brýle si poradí se sluníčkem i létající drobotinou 

Obzvláště během prosluněných letních dní umí sluníčko svými paprsky pošimrat naše oči a překvapit nás zlatě zalitým výhledem na silnici - tedy spíše nevýhledem. Cyklistické brýle dokáží perfektně chránit váš zrak nejen před UV zářením, ale také si poradí s nebezpečným oslněním. Jako příjemný bonus brýle také ochrání váš zrak před nečistotami, pylem, kamínky či štěrkem a také muškami, které během rychlé jízdy určitě nechcete vidět a potkat z očí do očí. Cyklistické brýle můžete vybírat čiré i rozjasňující, ale také brýle, které se dokáží samy zabarvit dle intenzity slunečního svitu či brýle se zrcadlovými či polarizačními zorníky.
 

3. Kam s nákladem i drobnostmi? O vše se postarají praktické brašny a cyklistické batohy 

Ať už vyrazíte jen na malou kondiční projížďku po místní cyklostezce nebo na pořádnou cyklotúru na prodloužený víkend, ať tak či tak - oceníte na svém jízdním kole pomocníky pro drobnosti i pořádný náklad. Vždyť ani klíče od domu, mobilní telefon či pár drobných na pivečko nechcete přece nosit po kapsách. Nejen, že to nevypadá zrovna stylově, ale během jízdy můžete o své cennosti snadno přijít. Proto na kole jistě oceníte cyklistickou brašnu, která vám navíc dopřeje volné ruce během jízdy. Tu si můžete vybírat dle různých velikostí i místa upevnění na brašnu k upevnění pod sedlo, na řídítka, do rámu či na nosič kola, která toho pojme nejvíce a také náklad rovnoměrně rozloží. Pokud spíše dáváte přednost nosit si své poklady na zádech, rozhodně vám ve výbavě nesmí chybět cyklistický batoh. První chybou mnoha cyklistů bývá, že na kolo vyrazí s jakýmkoli batohem - to je ovšem zrádná volba. Jen cyklistický batoh je speciálně vyvinut pro specifický sklon těla během jízdy na kole, takže se vám na zádech nebude houpat, a je také opatřen dokonalým systémem odvětrávání, takže u něj nehrozí mokrá a nepříjemně propocená záda. Moderní a vysoce praktickou záležitostí posledních let jsou cyklistické batohy s rezervoárem na vodu, díky kterým se můžete pohodlně napít a dodržovat pitný režim, aniž byste museli zastavovat. Velikost cyklo batohů pak záleží jen na vaší volbě - výběr je opravdu pestrý, od místa pro větrovku, peněženku a mobil až po prostor nejen pro rezervoár, ale klidně i spacák.
 

4. Kvalitní osvětlení se postará o pravidlo vidět a být viděn 

Silniční provoz je čím dál hustější a to nejen ve městech, ale často i na cestách, na kterých jste dříve o auto či kolo ani nezavadili. Proto není divu, že i stát myslí na bezpečnost svých občanů a dle zákona musí být dobře viditelní a osvětlení nejen automobilisté a cyklisté, ale také sami chodci pomocí reflexních prvků, které výrazně zvyšují viditelnost a tak mnoho cyklistů obléká nejen dětem, ale i sami sobě během nočních projížděk, přímo reflexní vesty. Na ty nezapomínejte ani vy cyklisté, především však upřednostňujte kvalitní osvětlení, bez kterého vás může čekat nepříjemně vysoká pokuta. Přední i zadní osvětlení je tedy nezbytné nejen z důvodu vaší dobré viditelnosti pro ostatní účastníky silničního provozu, ale také pro váš dobrý přehled, co vše se odehrává během jízdy před vámi. Při výběru osvětlení tak nepodceňujte nejen intenzitu, ale také tvar světelného kužele, který osvědčení výrobci mají dobře propracovaný.
 

5. Dobrou obuv oceníte nejen při chůzi, ale i na kole 

Každý zkušený cyklista nám dá za pravdu - komfort a pohodlí při šlapání, jeho intenzita i síla, závisí na dobrém obutí nejen vašeho kola, ale také vás samotných. V letních střevíčkách či vietnamkách vám to se šlapáním půjde asi pěkně ztuha a hlavně nevhodná obuv zvyšuje riziko nehody i pádu. Ideální je pořídit si přímo cyklistické tretry, které jsou vyráběny v různém provedení, a to především z pohledu podrážek, které odpovídají různým stylům jízdy na kole. Zatímco na silničním kole oceníte hladkou podrážku, u horského kola lépe využijete drsnější vzor. Při výběru také myslete i na to, zda chcete pouze vyrazit na kolo, nebo hodláte jízdu na kole kombinovat třeba s turistikou. Každopádně s vhodnou a pohodlnou obuví se nejen tolik nenadřete, ale ani nezpotíte a šlapání vám půjde pěkně "od nohy".
 

6. Šaty dělají člověka - cyklistické oblečení zase cyklistu 

Mnoho začínajících či rekreačních cyklistů snadno podlehne dojmu, že je přeci jedno, co si na kolo oblékne, stačí, když je to adekvátně počasí. Ovšem, kdo jednou zkusil podniknout výlet ve speciálním cyklistickém oblečení, už si jinou kolekci rozhodně neobleče. Materiály, které se používají pro výrobu cyklistického oblečení jsou plně funkční, dobře odvádějí pot, rychle uschnou a přitom jsou nepromokavé, větruodolné a mají termoizolační schopnosti. Cyklistický dres tak není žádná frajeřinka, ale dobře promyšlené oblečení, ve kterém se nebudete potit a studený pot vám nebude stékat na horkých zádech - což není zrovna vysněná kombinace. Nejen, že vás jízda bude mnohem více bavit, ale lépe odoláte i bolesti svalů a nějakému tomu letnímu onemocnění. Cyklistické oblečení je tak nejen praktické pro pohodovou jízdu, snadno se také udržuje v čistotě a zároveň nabízí komfort v podobě prodloužených zad bránící větru ofouknout vás, dešti promáčet vás až na kůži a nahrazují klasické materiály a střihy, které vám jinak budou omezovat zdravý průtok vaší krve v těle. Nepřehlédnutelnou výhodou cyklistického oblečení je také nízká váha a vysoká skladnost - snadno je složíte a přibalíte i do cyklistické brašny.


Pokračujte zpět na výběr doplňků na kolo


Mirek MenšíkMirek Menšík

Odborník na doplňky na kolo.

Produktový manažer Mirek Menšík je naším odborníkem na sortiment cyklistiky a do jeho kompetencí patří i sortiment domků na nářadí. Je velkým fanouškem nových technologií a velice rád testuje nové modely kol a elektrokol. Díky svým mnohaletým zkušenostem a nesčetně odborných školení dokáže poradit nejen při výběru horského, krosového či dětského kola, ale rád vám odborně poradí i při výběru elektrokola nebo zahradního domku na nářadí.

Další články

Vylepšete si zahradní domek díky praktickému příslušenství Příslušenství k zahradním grilům zvýší radost nejen z grilování Je libo ochutnávku cyklistické lahůdky? Elektrokolo Haibike Flyon 2019 se na vás už těší! Proč právě krbová vložka zná nejlepší recept na teplo u vás doma? Desatero péče o baterii elektrokola, aby dobře sloužila a dlouho vydržela Teplo na dosah i na pohled? Krbová kamna zahřejí vaše tělo, duši i interiér! Zahradní domek jako stylový víkendový letní byt Elektrokolo - víc než jen dvě kola, řídítka a pedály Plynový gril versus gril na dřevěné uhlí Pečujte o krbovou vložku s láskou. Vrátí vám to svým hřejivým objetím Vyberte si nejvýhřevnější dřevo aneb aby vám bylo teplo i v zimě Vyberte si ideální elektrokolo na míru v pěti krocích Domek na nářadí - elegantní pořádek za pár korun Jak na to, aby vaše elektrokolo bylo v bezpečí Prémiový gril nejvyšší kvality? Rozhodně WEBER! Než si pořídíte krbovou vložku aneb malá exkurze do světa tepla Proč svou cyklistickou duši upsat elektrokolu? Litinová krbová kamna Jotul vítězí nad zimou Věk je nepodstatné číslo a elektrokolo vás o tom přesvědčí Zahradní domek – vše pro zahradu pod jednou střechou Co nového přinesou elektrokola Haibike 2019? Máme pro vás malou ochutnávku! Začněte nový rok stylově - s celoročním zahradním grilem BIG GREEN EGG Krbové vložky JOTUL to s teplem a rodinnou pohodou umí na jedničku Jak poznat kvalitní krbová kamna, která vydrží desítky let? Dojezdová vzdálenost, skladnost nebo univerzálnost – aneb co zvítězí při výběru elektrokola u vás? Na zahradní domek na nářadí není nikdy pozdě Poznejte kouzlo elektrokola a vyberte si to NEJ Zahradní gril - vánoční dárek, který se neokouká Krbová vložka aneb co jste možná nevěděli Vánoční dárek, který udělá radost po celý rok? Rozhodně elektrokolo! Kanadská krbová kamna si vědí se zimou rady Nevěřte povídačkám aneb největší mýty o elektrokolech Zahradní domky Delta - poctivá česká práce Doplňky na kolo, nutnost každého cyklisty Rychle, zdravě, bez kouře - to je grilování na elektrickém grilu Teplo pro nízkoenergetický dům? Rozhodně krbová vložka! Popularita elektrokol roste - napříč generacemi i terénem JOTUL - svěřte péči o teplo rodinného krbu odborníkům 6 tipů pro výběr zahradního domku Grilovací sezóna rozhodně nekončí! Jízda s lehkostí aneb vybíráme elektrokolo Krbová vložka si vezme teplo u vás doma na povel! Než koupíte krbová kamna aneb pár tipů, na co se zaměřit Zahradní domek na nářadí - povinná výbava každého zahrádkáře Deset důvodů, proč se těšit na nové elektrokolo Haibike Flyon 2019 I podzimní grilování má své kouzlo Jaké jsou přednosti ideální cyklistické přilby? Desetkrát ANO pro krbovou vložku! Až zima zavolá, vy už budete mít o rodinné teplo postaráno! Užijte si podzim v sedle elektrokola Devět důvodů, proč si pořídit domek na nářadí Deset Weber pomocníků pro labužnické grilování Dámy do sedla aneb vybíráme dámské kolo Krbová vložka Romotop Heat vás zahřeje na těle i na duši Elektrokolo Haibike 2019 a elektropohon Yamaha tvoří dokonalý pár Krbové stavebnice - seberealizace pro kutila, teplo pro celou rodinu Výbava, která se na jízdním kole i elektrokole vždycky hodí Jak mít na zahradě pořádek? Řešením je dřevěný domek na nářadí! Lásku k cyklistice můžete u svých dětí pěstovat od útlého věku Grily Weber to umí rozpálit už více než 50 let Zvídavé otázky o elektrokolech, na které se u nás nemusíte bát zeptat Romotop opět příjemně překvapil – trhu vévodí krbové vložky Romotop Heat Správnému cyklistovi nechybí kolo, ale také výbava! Dřevo do krbu a vše kolem něj Když značka není jenom jméno aneb co dali známí výrobci jízdním kolům do vínku Malý průvodce, jak vybrat dřevěný zahradní domek na nářadí Rozpohybujte své tělo díky elektrokolu Haibike! Big Green Egg – gril, který vás uchvátí Desatero o cyklistické přilbě nejen pro děti I kvalitní krbová vložka pro svou funkčnost potřebuje správnou instalaci Cyklisté pozor! Splňuje vaše jízdní kolo požadavky na povinnou výbavu? Jak vybrat místo pro krbová kamna S Haibike Flyon 2019 to bude jízda! Jak pečovat o dřevěné domky na nářadí? Jak vybrat pohodlný cyklistický batoh Desatero, jak vybrat zahradní gril na míru vaší kulinářské vášni Hurá, vybíráme jízdní kolo! Letní výlet do zimního světa krbových kamen a krbových vložek La Nordica Co je nového u Haibike? Elektrokolo Haibike Flyon 2019! Do zimy daleko, na myšlenky o vhodném vytápění nejvyšší čas! Hurá na prázdniny s kvalitní cyklistickou výbavou! Když zahradní domek, tak s terasou! Výběr horského kola nemusí být španělskou vesnicí Na první prázdninové párty nesmí chybět pořádná grilovačka! Elektrokolům Haibike nechybí kvalita, výkon, dojezd a teď už ani propojení s digitálním světem! Vybíráte krbovou vložku? Je pro vás vhodnější konvekční, akumulační nebo s teplovodním výměníkem? O bezpečnou letní cykloturistiku se postará kvalitní přilba Elektrokola Haibike 2019 – žhavé novinky od jedničky na trhu! Představujeme Vám nový přírůstek v našem sortimentu - krbová kamna LA NORDICA Byli jsme u toho! Značka Haibike představila elektrokolo snů - HAIBIKE FLYON 2019! Letošní léto přeje cyklistice - ohlídejte si své kolo i své zdraví Nevíte kam se zahradním nářadím? Pořiďte si zahradní domek! Je elektrokolo ideálním dopravním prostředkem právě pro vás? Souboj grilů - který zvítězí u vás? Cyklistická přilba - „doplněk“, který umí zachránit život I kvalitní krbová vložka pro svou funkčnost potřebuje správnou instalaci Jak nejlépe připravit jízdní kolo na sezónu? Kanadská krbová kamna si vědí se zimou rady Poznejte kouzlo elektrokola a vyberte si to NEJ Zahradní domek - vše pro zahradu pod jednou střechou Uvítejte jaro s moderním zahradním grilem Malá výprava do světa jízdních kol BMX Proč vsadit na kvalitu a pořídit si krbovou vložku zvučné značky? Jaký typ motoru je pro elektrokolo nejlepší? Krbová kamna Scan - teplo, které zkrotí každou zimu Zahradní domek se už těší na čestné místo na vaší zahradě Výběr horského kola nemusí být španělskou vesnicí Uvítejte jaro s moderním zahradním grilem Pro koho je ideální skládací elektrokolo? Najděte se v jedné z šesti nejčastějších skupin jeho milovníků! Krbová vložka musí dobře topit, ale také skvěle vypadat! Okořeňte si své cyklistické vyjížďky báječnými doplňky Co byste měli vědět o krbových kamnech než poprvé škrtnete sirkou Láká vás cykloturistika? Pak se vám budou hodit rady, jak vybrat trekingové a krosové kolo Plechový zahradní domek - skvělé útočiště pro všechny zahradní nezbytnosti! Věk je nepodstatné číslo a elektrokolo vás o tom přesvědčí Grilujte moderně s peletovým zahradním grilem TRAEGER Díky sedačkám na kolo můžete vyrazit na cyklovýlet i s dětmi Boříme mýty o krbových vložkách Zaměřeno na ženy aneb malý výlet do světa dámských kol Plechová krbová kamna rozhodně nepatří do starého železa Nejčastější otázky o elektrokolech a odpovědi na ně Zahradní domek na nářadí schová zahradní nábytek, gril i vás Se správnou výbavou vás na kole nic nepřekvapí Grily Campingaz - to je gurmánský zážitek plný chuti a radosti z přípravy Když kolo není pouhé „kolo“ aneb na co se zaměřit při výběru jízdního kola Jak poznat kvalitní krbovou vložku? Víme, co by ji rozhodně nemělo chybět! Rozjeďte to naplno s elektrokolem! Jak poznat kvalitní krbová kamna? Řiďte se radami i vlastní intuicí Nejoblíbenější doplňky na jízdní kolo - máte je také? Vybíráte zahradní domek na nářadí? Představujeme vám oblíbené značky našich zákazníků Proč si pořídit městské kolo? Originální grily Big Green Egg si zaslouží jedinečné příslušenství Ptáte se, pro koho je elektrokolo? Známe odpověď – pro Vás! Krbová vložka je pro nízkoenergetický dům ideální volba! Vylepšete své jízdní kolo o místo pro vaše nejmenší Krbová kamna u vás doma aneb tipy pro začátečníky Vybíráte první kolo pro vaše dítko? Poradíme s výběrem i učením! I plastový zahradní domek dostojí svému poslání Na elektrokole směle i v zimě Vybíráte zahradní gril? Pak se vám budou hodit naše tipy! Jízdní kolo a cyklistická přilba - nerozlučná dvojice stvořená pro vaši radost i bezpečí Jak pečovat o krbovou vložku, aby její služby byly perfektní? Umíte vyměnit píchlou duši i daleko od domova? Kráse a teplu litinových krbových kamen je snadné podlehnout Zahoďte předsudky! Elektrokolo je fenomén, který budete chtít! Zahradní domek na nářadí oceníte v létě i v zimě Není batoh jako batoh aneb na kolo je nejlepší ten cyklistický Deset důvodů, proč si koupit peletový zahradní gril Traeger Devatero rad pro výběr ideálního jízdního kola Krbová vložka vám pořádně zatopí a vy se to naučte také Motory Bosch i Yamaha si s elektrokoly Haibike notují Vyberte si elektrokolo, na které bude radost nasednout Elektrokola Haibike - nenechte si ujet novinky pro rok 2018 Vybíráme krbová kamna aneb jak se ohřát, ale nespálit Svěřte svůj náklad brašnám na kolo Péče o domek na nářadí začíná správným umístěním, výběrem materiálu i výbavou Titan, hliník, karbon aneb který materiál je pro rám jízdního kola nejlepší Grily, které ani zima nezastaví Elektrokolo - originální vánoční dárek pro celou rodinu Teplovodní krbová vložka aneb cesta za skutečným teplem Buďte se svým jízdním kolem připraveni na rozmary počasí Užívejte si teplo léta i v zimě - kvalitní krbová kamna si vás budou hýčkat! Jak pečovat o jízdní kolo v zimě Domek nejen na nářadí aneb zahradního pomocníka oceníte i v zimě! Zabezpečte si své elektrokolo chytře a jednoduše! 7 tipů, jak vybrat zahradní gril a příslušenství 6 užitečných doplňků na kolo Žhavá novinka v naší nabídce – krbové vložky BEF HOME Podnikněte s námi malou výpravu do světa cyklistiky Chcete si konečně užívat teplo i v zimě? Pořiďte si krbová kamna! Elektrokolo vám vaši péči oplatí perfektní kondicí Jak vybrat krbovou vložku s výměníkem? Jak vybrat elektrický gril? Jak poznat kvalitní krbová kamna? Jak vybrat plynový gril? Jak vybrat krbovou vložku? Jak vybrat gril na dřevěné uhlí? Jak vybrat cyklistickou přilbu? Jak vybrat krbová kamna s výměníkem? Jak poznat kvalitní zahradní gril? Jaké jsou velikosti jízdních kol? Jak vybrat zahradní chatku? Jak vybrat dámské jízdní kolo? Jak vybrat krbová kamna? Jak vybrat pánské jízdní kolo? Jak vybrat zahradní gril? Jak vybrat zahradní domek? Jak vybrat jízdní kolo? Jak vybrat horské kolo? Jaká je povinná výbava jízdního kola? Jaké jsou velikosti rámů horských kol? Jak vybrat BMX kolo? Jak vybrat dětské kolo? Jaké jsou velikosti dětských kol? Jak vybrat elektrokolo? Příjemné teplo a uklidňující doplněk - to jsou krbová kamna V náročných cyklistických trasách spoléhejte na kvalitní značku Co mají společného sekačka, gril a jízdní kolo? Přece místo v zahradním domku! Nenechte se omezovat v cyklistickém rozletu - pořiďte si batoh na kolo! Výběr padl na krbovou vložku? Nepodceňte správnou instalaci! Správná péče a údržba elektrokola Jak vybrat krbová kamna a nespálit se S výběrem dětského kola si dejte načas Letní relax už nikdy víc bez zahradního grilu Doplňky na kolo zpříjemní vaši jízdu na kole Nářadí už jedině do zahradního domku Proč je pro vás skládací elektrokolo tím pravým přibližovadlem? Krbovou vložku s teplovodním výměníkem oceníte nejen v zimě Kola pro každý typ cesty a pro všechny členy rodiny Jak vybrat krbová kamna? Zodpovědně! Vybíráte skládací elektrokolo? Poradíme, které je pro vás to pravé Jak vybrat nejlepší zahradní gril Jízdní kola pro malé i velké Zahradní domek, jaký vám sousedé budou závidět Přivítejte krásné počasí na kolečkových bruslích K2 Jak vybrat krbová kamna? Dopřejte si čas! Trekingové kolo - brána do světa cyklistiky Plynové grily - záruka grilování podle vašich přestav Elektrokolo Apache - jednička, která vás nezklame Správná péče o zahradní domek zajistí jeho dlouhověkost Elektrokolo pro seniory vás vrátí do hry Jak poznat kvalitní krbová kamna? Seznamte se s nimi osobně! Doplňky a příslušenství pro vás i vaše kolo Plechový zahradní domek bude i vaším praktickým pomocníkem Vybíráte elektrokolo? Nejprve sami sebe vyzpovídejte! Vybíráte krbová kamna s výměníkem? Pár tipů pro výběr jízdního kola Zahradní grily to umí rozpálit Pro koho je elektrokolo? Pro každého! Zahradní skleník má hned několik výhod Mějte přehled o své jízdě díky cyklistickému tachometru Jak poznat kvalitní krbová kamna? Vsaďte na českou tradici! Elektrokola Apache - volba většiny našich zákazníků Otevřený krb nebo krbová vložka s obestavbou? Záleží na účelu Deset kroků pro správný výběr jízdního kola Jednoduché a kvalitní grilování s plynovým grilem Elektrokola s velkým dojezdem Sklo, plech, dlažba nebo kámen? Chraňte okolí svých krbových kamen! Horská kola - rozdíly mezi 26, 27,5 a 29 palcovými koly 4 důležité rady při výběru a používání krbové vložky Jak vybrat správnou brašnu na kolo? Plastový, plechový nebo dřevěný? Vybíráme zahradní domek Pečujte o gril, odmění se vám gurmánským zážitkem Jak vybrat elektrokolo? Začněte důvodem, proč po něm toužíte Jak poznat kvalitní krbová kamna? Vsaďte na zkušenosti i dobré jméno Vybíráme horské kolo pro dokonalý požitek z jízdy Co je nejdůležitější zvážit při výběru krbové vložky? Na co se hodí zahradní domky a jak si vybrat ten pravý? Víkend v přírodě i cesta do práce - elektrokolo oceníte všude Proč jsou plynové grily v módě? Protože z vás udělají šéfkuchaře! Správný výběr cyklistické přilby není jenom o designu Výkon nebo design aneb jak vybrat krbová kamna Skleník - jak vybrat ten nejlepší? Elektrokolo a 7 věcí, které jste možná nevěděli Jak poznat kvalitní krbová kamna? Rozdělení kol podle jejich využití vám napoví, které si vybrat Krbová vložka vytápí moderně a přitom účinně Elektrokola Apache - usnadněte si jízdu na kole Krbová kamna aneb zatopte si poctivě a s chutí Jak připravit jízdní kolo na další sezónu? Krbová vložka s teplovodním výměníkem jako strážce rodinné pohody Elektrokola s velkým dojezdem Proč si pořídit zahradní domek? Krbová kamna s výměníkem vykouzlí dokonalé teplo Časté chyby při výběru elektrokola Deset důvodů, proč říct krbové vložce ANO Zahradní domek - pomocník na zahradě i místo pro odpočinek Vybíráte krbová kamna? Svěřte se do rukou našeho odborníka Horská kola a elektrokola – navštivte náš nový showroom! Desítky krbových kamen k okamžitému dodání! Otevřeli jsme pro vás nový showroom na krbová kamna! Grilovací sezóna je v plném proudu! Splátky bez navýšení! Vybavte se na jaro za pár korun Plechové zahradní domky v akci. Doprava po celé ČR a dárek zdarma! Zahradní skleníky se základnou a dopravou po celé ČR zdarma! Připravte se na příchod zimy a ušetřete! Novinka v sortimentu – unikátní keramické grily Big Green Egg Splátky bez navýšení – nepřeplatíte ani korunu navíc!
Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Splátky bez navýšení

Splátky bez navýšení

nepřeplatíte ani korunu navíc