25. 07. 2017 | Tipy a triky | 5 minut čtení

Jízda na kole je příjemnou relaxací, skvělou zábavnou možností jak pracovat na své kondici a svém zdraví. Je také báječným přibližovadlem, který nás levně dopraví do zaměstnání i za nákupy a dovolí nám poznat zajímavé kouty naší země i sousedů, včetně utajených zákoutí malebné přírody.

Doplňky a příslušenství pro vás i vaše kolo

25. 07. 2017

K pohodlné jízdě bez nehod potřebujeme nejen kvalitní a vhodně zvolené kolo, ale také doplňky na kolo, které radost z jízdy ještě znásobí. Také občas kroutíte hlavou nad cyklisty, kteří v nejčernější tmě vyrazí zcela neosvětlení a šlapou si vesele na kole nejen zastrčenou vesnickou alko zkratkou, ale vyrazí beze strachu i na frekventovanou silnici? Nerozšiřte zástup těchto dobrodruhů, vy se totiž máte určitě raději než oni. Ano, pud sebezáchovy by měl v každém v nás rozblikat červenou kontrolku a nutit nás vybavit si kolo nejen zákonnou povinnou výbavou, která důrazně ukládá povinnost mít kolo správně osvětleno, ale klidně i pro svou bezpečnost udělat krapet víc. Mějte tedy přehled co se děje na silnici před vámi a zároveň buďte vidět i vy. Stačí k tomu tak málo, vybrat si z bohaté nabídky předních a zadních světel varianty s možností nabíjení či provozu na baterie a kolo vybavit často i skvěle vypadajícími odrazkami. Sebe jako cyklistu pak můžete zviditelnit pomocí reflexních prvků, doplnit výbavu i o praktickou čelovku, která obzvláště na odlehlých místech či v lese skvěle poslouží jako dodatečný zdroj osvětlení cesty před námi. Pokud v silničním provozu chcete být opravdu nepřehlédnutelní, rozhodně vsaďte na reflexní vesty, které možná nejsou zrovna módním výstřelkem, o módu však při jízdě na kole jde až na posledním místě.
 

Bezpečnost na prvním místě aneb zdraví máme jenom jedno

Nikdo z nás nechce mít na jízdu na kole nepěkný zážitek do konce života. Kolo má být radostí, dobrodružstvím a klidně i adrenalinem, který vnese nový vítr do plachet našeho života, vždy však nesmíme zapomínat na eliminaci rizik, která s jízdou na kole souvisí. Ano, pádům, kolizím a nehodám se občas nevyhneme, pokud však správný cyklista podnikne co nejvíce kroků k ochraně svého zdraví, následky nemusí být tragické. Ano, řeč je především o cyklistické přilbě. Zákon ji u všech dětí a mladistvých nařizuje jako povinnou výbavu až do dovršení 18 let. Najde se stále mnoho odpůrců, kteří tvrdí, že přilba na kolo je stejně k ničemu. Statistiky mohou být různé, fakt, že i kdyby helma zachránila jediný lidský život, třeba ten váš nebo vaší ratolesti, pak za to určitě stojí. Stále více cyklistů si tento fakt uvědomuje a tak pro zvýšení své bezpečnosti kupují helmu i rodiče sami sobě. Dnešní výběr je navíc pestrý, designově zajímavý a helma i rostoucí dětské hlavičce nějakou chvíli vydrží. Při zdolávání náročnějšího terénu, kde se občas nepříjemným pádům nevyhnete, oceníte chrániče loktů a kolen, které ztlumí nejeden nepříjemný karambol. Péči o vaše zdraví během vyjížďky na kole se ráda ujme i cyklolékárnička, která by také neměla žádnému zapálenému cyklistovi ve výbavě chybět. Je malá, praktická, snadno ji upevníte na rám kola a navíc v ní v případě nehody najdete vše potřebné k ošetření drobných odřenin i závažnějších úrazů. Najdete v ní nejen obvazy, ale také záchrannou deku či praktickou píšťalku pro přivolání pomoci.
 

Hýčkejte si své kolo

Vaši péči vám totiž vrátí v podobě mnoha ujetých kilometrů v pohodlí a s úsměvem. Kolu by rozhodně neměl chybět elegantní a mnohdy zcela nenápadný stojánek, který se postará o odpočinek vašeho kola a ochrání ho od špíny a prachu. Ano, opravdu nevypadá hezky kolo pohozené v trávě u silnice, i ono si zaslouží pohodlný odpočinek. Stojany na kolo můžete vybírat zadní či středové a ochrání součástky vašeho kola od zanesení travou, nečistotami či dokonce blátem. Kolu můžete dopřát také ochranné potahy, které skvěle poslouží k zazimování kola mimo sezónu, ochrání ale i interiér vašeho auta při přepravě kola. K jeho přemisťování autem můžete použít pro své pohodlí i střešní nosiče nebo stále více vyhledávané nosiče kol na tažné zařízení. A pokud nejste adrenalinoví nadšenci se vším všudy, kteří své dobrodružství rádi okoření i blátem nacákaném všude po těle, pak si pro své pohodlí i ochranu vašeho kola rozhodně pořiďte blatníky na kolo, které mohou být i dle potřeby odnímatelné.
 

Zvonky a houkačky na kolo děti milují, vy je také oceníte

Není nic nepříjemnějšího, než když si to jako chodec vykračujete po chodníku a náhle kolem vás bez varování profrčí divoký cyklista, který nedbá na bezpečnost svou ani okolí. V dětech proto už od mala trénujte jednoduchý návyk, a to dát o sobě při předjíždění chodců vědět. Nikdo z nás opravdu nemá oči vzadu a tiše přijíždějícího cyklistu tak mnohdy nemůžeme předvídat. Vy, jakožto jezdec, chráníte nejen zdraví svého okolí, ale i své - nikdy nevíte, kdy rozdováděné dítko nebo zamyšlený dospělák změní směr své chůze. Když pomocí jednoduchého zvonku či houkačky dáte o své jízdě vědět, riziko nehod tak výrazně snížíte. Navíc, děti veselé a barevné houkačky a zvonky přímo milují.
 

Láhev, pumpička i zámek pečují o kolo i o vás

Své kolo si můžete vyladit pomocí spousty doplňků a zlepšováků, záleží jen na vašich představách a pocitech. Je však pár věcí, které ocení každý cyklista a které se stanou nepostradatelnou výbavou na každou cestu, ať je to krátký výlet nebo celodenní cyklo túra. I během jízdy je důležité dodržování pitného režimu, proto šikovná a praktická láhev na pití, samozřejmě vybavená držákem k upevnění na kolo, ve vaší výbavě nesmí chybět. Objevit můžete dokonce i šejkry pro energetické nápoje. Při delších výletech  či extrémním počasí není neobvyklý přirozený únik vzduchu z pneumatik, což teprve, když se vaše kolo setká s hřebíkem či střepem. Pumpička na kolo se v takových případech jistě hodí, samozřejmě spolu s cestovním nářadím, které snadno upevníte přímo na kolo. Výběr je opravdu pestrý - od klasických retro nášlapných pumpiček přes lehké a skladné ruční pumpičky nebo jednorázové s CO2. Aby o vaše kolo bylo dokonale postaráno i v době, kdy si odskočíte na jedno chlazené pivečko nebo během odpočinku vašeho kola v panelákové kolárně či sklepě, jistě oceníte některý z mnoha druhů zámků na koloZámek lankovýskládací či řetězový, dokonce i revoluční zámek na kotoučové brzdy pomůže ochránit vaše kolo od nenechavců. Pokud vaše kolo není z nejlevnějších, určitě stojí za zvážení investice do identifikačního značení, které vaše kolo neviditelně označí tak, že případný zloděj není schopen najít, na které části jste si kolo takto označili. Výstražný štítek jej na tuto skutečnost upozorní, a pokud i přesto zariskuje a kolo odcizí, policie má větší šanci vaše kolo najít. Jistě vás také potěší fakt, že v případě identifikačního označení poskytují vybrané pojišťovny slevu na pojištění. Vítají totiž vaši snahu o větší ochranu vašeho majetku, která odradí mnoho zlodějů.


Pokračujte zpět na výběr doplňků na kolo.


Mirek MenšíkMirek Menšík

Odborník na cyklistické doplňky.

Produktový manažer Mirek Menšík je naším odborníkem na sortiment cyklistiky a do jeho kompetencí patří i sortiment domků na nářadí. Je velkým fanouškem nových technologií a velice rád testuje nové modely kol a elektrokol. Díky svým mnohaletým zkušenostem a nesčetně odborných školení dokáže poradit nejen při výběru horského, krosového či dětského kola, ale rád vám odborně poradí i při výběru elektrokola nebo zahradního domku na nářadí.

Další články

Vylepšete si zahradní domek díky praktickému příslušenství Příslušenství k zahradním grilům zvýší radost nejen z grilování Je libo ochutnávku cyklistické lahůdky? Elektrokolo Haibike Flyon 2019 se na vás už těší! Proč právě krbová vložka zná nejlepší recept na teplo u vás doma? Desatero péče o baterii elektrokola, aby dobře sloužila a dlouho vydržela Teplo na dosah i na pohled? Krbová kamna zahřejí vaše tělo, duši i interiér! Zahradní domek jako stylový víkendový letní byt Elektrokolo - víc než jen dvě kola, řídítka a pedály Plynový gril versus gril na dřevěné uhlí Pečujte o krbovou vložku s láskou. Vrátí vám to svým hřejivým objetím Vyberte si nejvýhřevnější dřevo aneb aby vám bylo teplo i v zimě Vyberte si ideální elektrokolo na míru v pěti krocích Domek na nářadí - elegantní pořádek za pár korun Jak na to, aby vaše elektrokolo bylo v bezpečí Prémiový gril nejvyšší kvality? Rozhodně WEBER! Než si pořídíte krbovou vložku aneb malá exkurze do světa tepla Proč svou cyklistickou duši upsat elektrokolu? Litinová krbová kamna Jotul vítězí nad zimou Věk je nepodstatné číslo a elektrokolo vás o tom přesvědčí Zahradní domek – vše pro zahradu pod jednou střechou Co nového přinesou elektrokola Haibike 2019? Máme pro vás malou ochutnávku! Začněte nový rok stylově - s celoročním zahradním grilem BIG GREEN EGG Krbové vložky JOTUL to s teplem a rodinnou pohodou umí na jedničku Jak poznat kvalitní krbová kamna, která vydrží desítky let? Dojezdová vzdálenost, skladnost nebo univerzálnost – aneb co zvítězí při výběru elektrokola u vás? Na zahradní domek na nářadí není nikdy pozdě Poznejte kouzlo elektrokola a vyberte si to NEJ Zahradní gril - vánoční dárek, který se neokouká Krbová vložka aneb co jste možná nevěděli Vánoční dárek, který udělá radost po celý rok? Rozhodně elektrokolo! Kanadská krbová kamna si vědí se zimou rady Nevěřte povídačkám aneb největší mýty o elektrokolech Zahradní domky Delta - poctivá česká práce Doplňky na kolo, nutnost každého cyklisty Rychle, zdravě, bez kouře - to je grilování na elektrickém grilu Teplo pro nízkoenergetický dům? Rozhodně krbová vložka! Popularita elektrokol roste - napříč generacemi i terénem JOTUL - svěřte péči o teplo rodinného krbu odborníkům 6 tipů pro výběr zahradního domku Grilovací sezóna rozhodně nekončí! Jízda s lehkostí aneb vybíráme elektrokolo Krbová vložka si vezme teplo u vás doma na povel! Než koupíte krbová kamna aneb pár tipů, na co se zaměřit Zahradní domek na nářadí - povinná výbava každého zahrádkáře Deset důvodů, proč se těšit na nové elektrokolo Haibike Flyon 2019 I podzimní grilování má své kouzlo Jaké jsou přednosti ideální cyklistické přilby? Desetkrát ANO pro krbovou vložku! Až zima zavolá, vy už budete mít o rodinné teplo postaráno! Užijte si podzim v sedle elektrokola Devět důvodů, proč si pořídit domek na nářadí Deset Weber pomocníků pro labužnické grilování Dámy do sedla aneb vybíráme dámské kolo Krbová vložka Romotop Heat vás zahřeje na těle i na duši Elektrokolo Haibike 2019 a elektropohon Yamaha tvoří dokonalý pár Krbové stavebnice - seberealizace pro kutila, teplo pro celou rodinu Výbava, která se na jízdním kole i elektrokole vždycky hodí Jak mít na zahradě pořádek? Řešením je dřevěný domek na nářadí! Lásku k cyklistice můžete u svých dětí pěstovat od útlého věku Grily Weber to umí rozpálit už více než 50 let Zvídavé otázky o elektrokolech, na které se u nás nemusíte bát zeptat Romotop opět příjemně překvapil – trhu vévodí krbové vložky Romotop Heat Správnému cyklistovi nechybí kolo, ale také výbava! Dřevo do krbu a vše kolem něj Když značka není jenom jméno aneb co dali známí výrobci jízdním kolům do vínku Malý průvodce, jak vybrat dřevěný zahradní domek na nářadí Rozpohybujte své tělo díky elektrokolu Haibike! Big Green Egg – gril, který vás uchvátí Desatero o cyklistické přilbě nejen pro děti I kvalitní krbová vložka pro svou funkčnost potřebuje správnou instalaci Cyklisté pozor! Splňuje vaše jízdní kolo požadavky na povinnou výbavu? Jak vybrat místo pro krbová kamna S Haibike Flyon 2019 to bude jízda! Jak pečovat o dřevěné domky na nářadí? Jak vybrat pohodlný cyklistický batoh Desatero, jak vybrat zahradní gril na míru vaší kulinářské vášni Hurá, vybíráme jízdní kolo! Letní výlet do zimního světa krbových kamen a krbových vložek La Nordica Co je nového u Haibike? Elektrokolo Haibike Flyon 2019! Do zimy daleko, na myšlenky o vhodném vytápění nejvyšší čas! Hurá na prázdniny s kvalitní cyklistickou výbavou! Když zahradní domek, tak s terasou! Výběr horského kola nemusí být španělskou vesnicí Na první prázdninové párty nesmí chybět pořádná grilovačka! Elektrokolům Haibike nechybí kvalita, výkon, dojezd a teď už ani propojení s digitálním světem! Vybíráte krbovou vložku? Je pro vás vhodnější konvekční, akumulační nebo s teplovodním výměníkem? O bezpečnou letní cykloturistiku se postará kvalitní přilba Elektrokola Haibike 2019 – žhavé novinky od jedničky na trhu! Představujeme Vám nový přírůstek v našem sortimentu - krbová kamna LA NORDICA Byli jsme u toho! Značka Haibike představila elektrokolo snů - HAIBIKE FLYON 2019! Letošní léto přeje cyklistice - ohlídejte si své kolo i své zdraví Nevíte kam se zahradním nářadím? Pořiďte si zahradní domek! Je elektrokolo ideálním dopravním prostředkem právě pro vás? Souboj grilů - který zvítězí u vás? Cyklistická přilba - „doplněk“, který umí zachránit život I kvalitní krbová vložka pro svou funkčnost potřebuje správnou instalaci Jak nejlépe připravit jízdní kolo na sezónu? Kanadská krbová kamna si vědí se zimou rady Poznejte kouzlo elektrokola a vyberte si to NEJ Zahradní domek - vše pro zahradu pod jednou střechou Uvítejte jaro s moderním zahradním grilem Malá výprava do světa jízdních kol BMX Proč vsadit na kvalitu a pořídit si krbovou vložku zvučné značky? Jaký typ motoru je pro elektrokolo nejlepší? Krbová kamna Scan - teplo, které zkrotí každou zimu Zahradní domek se už těší na čestné místo na vaší zahradě Výběr horského kola nemusí být španělskou vesnicí Uvítejte jaro s moderním zahradním grilem Pro koho je ideální skládací elektrokolo? Najděte se v jedné z šesti nejčastějších skupin jeho milovníků! Krbová vložka musí dobře topit, ale také skvěle vypadat! Okořeňte si své cyklistické vyjížďky báječnými doplňky Co byste měli vědět o krbových kamnech než poprvé škrtnete sirkou Láká vás cykloturistika? Pak se vám budou hodit rady, jak vybrat trekingové a krosové kolo Plechový zahradní domek - skvělé útočiště pro všechny zahradní nezbytnosti! Věk je nepodstatné číslo a elektrokolo vás o tom přesvědčí Grilujte moderně s peletovým zahradním grilem TRAEGER Díky sedačkám na kolo můžete vyrazit na cyklovýlet i s dětmi Boříme mýty o krbových vložkách Zaměřeno na ženy aneb malý výlet do světa dámských kol Plechová krbová kamna rozhodně nepatří do starého železa Nejčastější otázky o elektrokolech a odpovědi na ně Zahradní domek na nářadí schová zahradní nábytek, gril i vás Se správnou výbavou vás na kole nic nepřekvapí Grily Campingaz - to je gurmánský zážitek plný chuti a radosti z přípravy Když kolo není pouhé „kolo“ aneb na co se zaměřit při výběru jízdního kola Jak poznat kvalitní krbovou vložku? Víme, co by ji rozhodně nemělo chybět! Rozjeďte to naplno s elektrokolem! Jak poznat kvalitní krbová kamna? Řiďte se radami i vlastní intuicí Nejoblíbenější doplňky na jízdní kolo - máte je také? Vybíráte zahradní domek na nářadí? Představujeme vám oblíbené značky našich zákazníků Proč si pořídit městské kolo? Originální grily Big Green Egg si zaslouží jedinečné příslušenství Ptáte se, pro koho je elektrokolo? Známe odpověď – pro Vás! Krbová vložka je pro nízkoenergetický dům ideální volba! Vylepšete své jízdní kolo o místo pro vaše nejmenší Krbová kamna u vás doma aneb tipy pro začátečníky Vybíráte první kolo pro vaše dítko? Poradíme s výběrem i učením! I plastový zahradní domek dostojí svému poslání Na elektrokole směle i v zimě Vybíráte zahradní gril? Pak se vám budou hodit naše tipy! Jízdní kolo a cyklistická přilba - nerozlučná dvojice stvořená pro vaši radost i bezpečí Jak pečovat o krbovou vložku, aby její služby byly perfektní? Umíte vyměnit píchlou duši i daleko od domova? Kráse a teplu litinových krbových kamen je snadné podlehnout Zahoďte předsudky! Elektrokolo je fenomén, který budete chtít! Zahradní domek na nářadí oceníte v létě i v zimě Není batoh jako batoh aneb na kolo je nejlepší ten cyklistický Deset důvodů, proč si koupit peletový zahradní gril Traeger Devatero rad pro výběr ideálního jízdního kola Krbová vložka vám pořádně zatopí a vy se to naučte také Motory Bosch i Yamaha si s elektrokoly Haibike notují Vyberte si elektrokolo, na které bude radost nasednout Elektrokola Haibike - nenechte si ujet novinky pro rok 2018 Vybíráme krbová kamna aneb jak se ohřát, ale nespálit Svěřte svůj náklad brašnám na kolo Péče o domek na nářadí začíná správným umístěním, výběrem materiálu i výbavou Titan, hliník, karbon aneb který materiál je pro rám jízdního kola nejlepší Grily, které ani zima nezastaví Elektrokolo - originální vánoční dárek pro celou rodinu Teplovodní krbová vložka aneb cesta za skutečným teplem Buďte se svým jízdním kolem připraveni na rozmary počasí Užívejte si teplo léta i v zimě - kvalitní krbová kamna si vás budou hýčkat! Jak pečovat o jízdní kolo v zimě Domek nejen na nářadí aneb zahradního pomocníka oceníte i v zimě! Zabezpečte si své elektrokolo chytře a jednoduše! 7 tipů, jak vybrat zahradní gril a příslušenství 6 užitečných doplňků na kolo Žhavá novinka v naší nabídce – krbové vložky BEF HOME Podnikněte s námi malou výpravu do světa cyklistiky Chcete si konečně užívat teplo i v zimě? Pořiďte si krbová kamna! Elektrokolo vám vaši péči oplatí perfektní kondicí Jak vybrat krbovou vložku s výměníkem? Jak vybrat elektrický gril? Jak poznat kvalitní krbová kamna? Jak vybrat plynový gril? Jak vybrat krbovou vložku? Jak vybrat gril na dřevěné uhlí? Jak vybrat cyklistickou přilbu? Jak vybrat krbová kamna s výměníkem? Jak poznat kvalitní zahradní gril? Jaké jsou velikosti jízdních kol? Jak vybrat zahradní chatku? Jak vybrat dámské jízdní kolo? Jak vybrat krbová kamna? Jak vybrat pánské jízdní kolo? Jak vybrat zahradní gril? Jak vybrat zahradní domek? Jak vybrat jízdní kolo? Jak vybrat horské kolo? Jaká je povinná výbava jízdního kola? Jaké jsou velikosti rámů horských kol? Jak vybrat BMX kolo? Jak vybrat dětské kolo? Jaké jsou velikosti dětských kol? Jak vybrat elektrokolo? Příjemné teplo a uklidňující doplněk - to jsou krbová kamna V náročných cyklistických trasách spoléhejte na kvalitní značku Co mají společného sekačka, gril a jízdní kolo? Přece místo v zahradním domku! Nenechte se omezovat v cyklistickém rozletu - pořiďte si batoh na kolo! Výběr padl na krbovou vložku? Nepodceňte správnou instalaci! Správná péče a údržba elektrokola Jak vybrat krbová kamna a nespálit se S výběrem dětského kola si dejte načas Letní relax už nikdy víc bez zahradního grilu Doplňky na kolo zpříjemní vaši jízdu na kole Nářadí už jedině do zahradního domku Proč je pro vás skládací elektrokolo tím pravým přibližovadlem? Krbovou vložku s teplovodním výměníkem oceníte nejen v zimě Kola pro každý typ cesty a pro všechny členy rodiny Jak vybrat krbová kamna? Zodpovědně! Vybíráte skládací elektrokolo? Poradíme, které je pro vás to pravé Jak vybrat nejlepší zahradní gril Jízdní kola pro malé i velké Zahradní domek, jaký vám sousedé budou závidět Přivítejte krásné počasí na kolečkových bruslích K2 Jak vybrat krbová kamna? Dopřejte si čas! Trekingové kolo - brána do světa cyklistiky Plynové grily - záruka grilování podle vašich přestav Elektrokolo Apache - jednička, která vás nezklame Správná péče o zahradní domek zajistí jeho dlouhověkost Elektrokolo pro seniory vás vrátí do hry Jak poznat kvalitní krbová kamna? Seznamte se s nimi osobně! Doplňky a příslušenství pro vás i vaše kolo Plechový zahradní domek bude i vaším praktickým pomocníkem Vybíráte elektrokolo? Nejprve sami sebe vyzpovídejte! Vybíráte krbová kamna s výměníkem? Pár tipů pro výběr jízdního kola Zahradní grily to umí rozpálit Pro koho je elektrokolo? Pro každého! Zahradní skleník má hned několik výhod Mějte přehled o své jízdě díky cyklistickému tachometru Jak poznat kvalitní krbová kamna? Vsaďte na českou tradici! Elektrokola Apache - volba většiny našich zákazníků Otevřený krb nebo krbová vložka s obestavbou? Záleží na účelu Deset kroků pro správný výběr jízdního kola Jednoduché a kvalitní grilování s plynovým grilem Elektrokola s velkým dojezdem Sklo, plech, dlažba nebo kámen? Chraňte okolí svých krbových kamen! Horská kola - rozdíly mezi 26, 27,5 a 29 palcovými koly 4 důležité rady při výběru a používání krbové vložky Jak vybrat správnou brašnu na kolo? Plastový, plechový nebo dřevěný? Vybíráme zahradní domek Pečujte o gril, odmění se vám gurmánským zážitkem Jak vybrat elektrokolo? Začněte důvodem, proč po něm toužíte Jak poznat kvalitní krbová kamna? Vsaďte na zkušenosti i dobré jméno Vybíráme horské kolo pro dokonalý požitek z jízdy Co je nejdůležitější zvážit při výběru krbové vložky? Na co se hodí zahradní domky a jak si vybrat ten pravý? Víkend v přírodě i cesta do práce - elektrokolo oceníte všude Proč jsou plynové grily v módě? Protože z vás udělají šéfkuchaře! Správný výběr cyklistické přilby není jenom o designu Výkon nebo design aneb jak vybrat krbová kamna Skleník - jak vybrat ten nejlepší? Elektrokolo a 7 věcí, které jste možná nevěděli Jak poznat kvalitní krbová kamna? Rozdělení kol podle jejich využití vám napoví, které si vybrat Krbová vložka vytápí moderně a přitom účinně Elektrokola Apache - usnadněte si jízdu na kole Krbová kamna aneb zatopte si poctivě a s chutí Jak připravit jízdní kolo na další sezónu? Krbová vložka s teplovodním výměníkem jako strážce rodinné pohody Elektrokola s velkým dojezdem Proč si pořídit zahradní domek? Krbová kamna s výměníkem vykouzlí dokonalé teplo Časté chyby při výběru elektrokola Deset důvodů, proč říct krbové vložce ANO Zahradní domek - pomocník na zahradě i místo pro odpočinek Vybíráte krbová kamna? Svěřte se do rukou našeho odborníka Horská kola a elektrokola – navštivte náš nový showroom! Desítky krbových kamen k okamžitému dodání! Otevřeli jsme pro vás nový showroom na krbová kamna! Grilovací sezóna je v plném proudu! Splátky bez navýšení! Vybavte se na jaro za pár korun Plechové zahradní domky v akci. Doprava po celé ČR a dárek zdarma! Zahradní skleníky se základnou a dopravou po celé ČR zdarma! Připravte se na příchod zimy a ušetřete! Novinka v sortimentu – unikátní keramické grily Big Green Egg Splátky bez navýšení – nepřeplatíte ani korunu navíc!
Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Splátky bez navýšení

Splátky bez navýšení

nepřeplatíte ani korunu navíc