Elektrokola Apache 2020, 2. díl – městská kola
Novinky
2 minuty čtení
Firma BP Lumen, vyrábějící elektrokola Apache, nám na novou sezónu přichystala řadu novinek ve své nabídce. Pojďme se v tomto krátkém seriálu zorientovat v novinkách české značky a tentokrát se zaměřme na městská kola – díl druhý
WAKITA TOUR
- Obdobně jako model Wakita city je Wakitou Tour velmi oblibeným a povedeným kouskem od Apache. Chcete-li pohodlný nástup a pohodlí na delších cestách, zvolte Wakitu Tour. Elektrokolu sedí městská džungle stejně dobře jako delší výlet. Oproti verzí city má Wakita tour tato zvýhodnění:
- Rovná řídítka pro jistější ovládání elektrokola
- Kotoučové brzdy!
- Kvalitní odpružená sedlovka Spec
- Odpružená vidlice Suntour NEX HLO se zamykáním z korunky
- Výkonné světlo
- Barvy, které budou na cestě vidět
SOTA BOSCH ACTIVE
- Model Sota je městské elektrokolo s motorem BOSCH Active Line a letos přichází ve dvou variantách kapacity baterie - 400 a 500 Wh. Jedná se o vrcholový model městského elektrokola, kterému lze jen máloco vytknout. Posuďte sami:
- Osvědčený motor BOSCH Active Line
- Přehledný display Intuvia
- Originální a výkonné světlo BOSCH
- Kvalitní ráfkové brzdy
Pokračujte zpět na výběr městského elektrokola.

Komentáře