07. 06. 2024 | Tipy a triky | 3 minuty čtení

V posledních letech se elektrokola stala velmi populárním dopravním prostředkem pro rekreaci i každodenní dojíždění. Před koupí je ale důležité si kolo řádně vyzkoušet, abyste si byli jisti, že vyhovuje vašim potřebám a preferencím. V tomto článku se dozvíte, kde a jak si můžete elektrokolo vyzkoušet a na co byste měli během testování dbát.

 

07. 06. 2024

Výběr správného typu motoru

Sedlo

Elektrokola se liší nejen designem, ale především typem motoru, který má zásadní vliv na jízdní vlastnosti a celkový zážitek z jízdy. Není třeba zkoušet přesně to dané konkrétní elektrokolo, které chcete koupit. Důležité je vyzkoušet si konkrétní typ motoru, abyste měli jasnou představu o jeho fungování a chování při jízdě. Toto je základní krok, který vám pomůže rozhodnout se pro správný model.

Význam vhodné velikosti rámu

Představec

Dalším klíčovým aspektem při výběru elektrokola je velikost rámu. Správně zvolený rám zajišťuje pohodlí, bezpečnost a efektivitu jízdy. Samotné elektrokolo potom musí mít vhodnou velikost rámu, kterou lze následně doladit pro maximální pohodlí. Drobnější úpravy jako posunutí sedla, zkrácení řídítek nebo nastavení vhodné délky a úhlu představce mohou výrazně zlepšit vaše jízdní zážitky.

Testování elektrokol v prodejně GIVE.cz

Pokud si nejste jisti, kde si můžete elektrokola vyzkoušet, prodejna GIVE.cz je skvělou volbou. Zde máme připravenou testovací flotilu elektrokol různých typů a značek. V prodejně GIVE.cz máte možnost nejen vyzkoušet různé motory, ale také najít elektrokolo s optimální velikostí rámu a následně si jej nechat upravit podle svých potřeb. Tým odborníků vám rád pomůže s výběrem a poskytne vám veškeré potřebné informace.

Závěr

Výběr správného elektrokola je proces, který vyžaduje pečlivé testování a porozumění svým potřebám. V prodejně GIVE.cz najdete nejen širokou škálu modelů k vyzkoušení, ale i odbornou pomoc a možnost přizpůsobení kola vašim specifickým požadavkům. Nezapomeňte, že klíčem k úspěchu je vyzkoušet si konkrétní typ motoru a najít elektrokolo s vhodnou velikostí rámu.

Pokračujte zpět na výběr elektrokola.

Největší specializovaná prodejna v ČR


Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Nákup na splátky

Nákup na splátky

se 100% vrácením všech úroků