29. 11. 2017 | Tipy a triky | 3 minuty čtení

Nádherný interiérový doplněk, který se nenápadně, stejně jako majestátně, usadí u vás doma a k tomu vám především poskytne příjemné a skutečné teplo vždy, když vy si budete přát, navíc s velkou finanční úsporou a dokonce i s ohledem na životní prostředí - to jsou krbová kamna moderní doby, která vám dopřejí teplo za každých okolností a bez závislosti na externím dodavateli. Stačí si jen vybrat ten nejlepší kousek na míru vašemu bytu či domu a nechat se unášet na vlně tepla - třeba už letošní zimu.

Vybíráme krbová kamna aneb jak se ohřát, ale nespálit

29. 11. 2017

Zažijte teplo bez kompromisů - krbová kamna to umí rozpálit

Příjemně vyhřát každou místnost v domě, stejně jako lusknutím prstu vysvobodit z mrazivého sevření víkendovou chalupu v horách či užívat si v obývacím pokoji oranžových záblesků zkrocených ohnivých plamínků tančících jen pro vás romantickou ódu na rodinnou pohodu - to vše umí krbová kamna. Živý oheň je teplo, které hřeje a jehož pocitová hodnota je mnohem vyšší než u jiných způsobů vytápění. Při stejné teplotě tak u vytápění krbem budete cítit daleko větší komfort a opět šetříte svou peněženku a rodinný rozpočet. Kvalitní krbová kamna navíc dosahují vysoké účinnosti vytápění, která se pohybuje až u hodnoty 90% a výrazně tak šetří spotřebu otopu a také životní prostředí.

Při výběru podlehněte především správnému výkonu

Výkon krbových kamen je alfou a omegou vaší spokojenosti s nimi. Vždy musíte vzít v úvahu, jak velký prostor potřebujete vytápět, ale také fakt, kde se daný objekt nachází a jak dobře a kvalitně je zateplen či vystaven povětrnostním vlivům. Jinak se vám totiž podaří vytopit novostavbu či rekonstruovaný dům než starou usedlost na samotě, kde se navíc každou chvíli žení čerti. Obecně se tak uvádí, že pro vyhřátí 20 m³ starší budovy nebo 40 m³ novostavby potřebují mít vaše nová krbová kamna výkon 1 kW, vždy je však nejspolehlivější obrátit se při volbě správného výkonu na odborníky, kteří dokáží správně zohlednit i fakt, zda chcete vytápět jednu místnost či celý dům, stejně jako přitopit si jen příležitostně a krbu svěřit spíše jen estetickou roli. Při volbě krbových kamen nezapomínejte také na na další faktory úspěšného nákupu - předem si zjistěte u mistra kominíka, zda má váš komín správnou účinnou výšku a tah a jaký průměr kouřovodu si můžete zvolit, aby si kamna s komínem dobře rozuměla.

Přednosti moderních a pokrokových krbových kamen

Jdou s dobou a šetří váš čas i peníze - i tak by se daly stručně a výstižně vystihnout hlavní výhody nejlepších krbových kamen na trhu. Jak už víme, nejen design je důležitý, ale především správně a efektivně vyhřátý dům a otop využitý co nejlépe a bez zbytečných ztrát či popela. Příkladem toho je dvoukomorové spalování, nazývané také sekundární. Tento systém umožňuje v první fázi využít potenciál dřeva a jeho důkladné prohoření, následně pak také využije na maximum i kouřové plyny, které by jinak odešly zcela nevyužity komínem pryč. Díky přisávání sekundárního vzduchu dojde ke zplynování kouřových plynů i spalování těkavých plynů a dokonce i prachových částic, díky čemuž je efektivita využití potenciálu dřeva i vašich kamen maximální a teplo rodinného krbu jako v bavlnce. Navíc se tak prodlužuje i doba, po kterou nemusíte běhat přikládat, což je také příjemná stránka. Nepřehlédnutelnou výhodou je také externí přívod vzduchu, který je jasnou volbou především pro novostavby či nízkoenergetické domy, samozřejmě jej s úspěchem využijete i ve starším domě. Externí přívod vzduchu výrazně snižuje spotřebu paliva a také opět zvyšuje váš komfort. Vzduch potřebný pro hoření je totiž do kamen nasáván z exteriéru - ať už z chodby, technické místnosti či přímo z venku a ohřátý vzduch v interiéru tak není ochlazován jinak nezbytným častým větráním, což i vám samotným opět šetří čas a práci.

Od kachlí až po litinu

Krbová kamna mají mnoho variant a parametrů, podle kterých si můžete vybrat ta nejlepší přesně na míru vašemu způsobu života i samotné stavbě. I samotný materiál, z kterého jsou krbová kamna vyrobena, sebou nese přednosti a výhody, které uspokojí tím správným způsobem vaši individuální potřebu tepla. Plechová krbová kamna v moderním a pokrokovém kabátě vypadají skvostně a jejich kladnou stránkou je rozhodně fakt, že se umí bleskurychle rozehřát a téměř okamžitě po zapálení v topeništi nabízí svým majitelům tolik žádané teplo. Stejně rychle však jejich sláva uvadá po vyhasnutí ohně, kdy se jejich plášť rychle ochlazuje. Oproti tomu kachlová či litinová kamna zahřívají svůj plášť pomaleji, vynikají však schopností akumulovat teplo a vydávat jej zpět do místnosti i několik hodin poté, co kamna vyhasla. Litinová krbová kamna navíc zvládají s přehledem vysoké teplotu a jsou výrazně odolná vůči přehřátí, nedeformují se, nepraskají ani nemění svůj tvar a těsnost dvířek je tak neohrožena.

Krbová kamna pro chatku i celý rodinný dům

Jak jsme už zmínili, není problém vybrat si krbová kamna pro vytápění jediné místnosti, stejně jako vícepodlažního domu. Krbová kamna skvěle zafungují jako výrazný solitér a dopřejí vám romanticky laděné večery v záři zkroceného ohně, ale s přehledem vám umožní pobyt i v zimních měsících ve vaší zahradní chatce či na chalupě. Pro občasné přitápění či vytápění jedné místnosti jsou ideální krbová kamna bez výměníku, toužíte-li po vyhřátí více místností, jsou přímo pro vás stvořená krbová kamna s výměníkem. Ten může být buď teplovzdušný nebo teplovodní. Pokud toužíte po teplu bez kompromisů pro celý dům a oceníte i ohřev teplé vody, vaší jasnou volbou budou krbová kamna s teplovodním výměníkem. Ta dokáží ohřívat vodu do zásobníku a především vyprodukované teplo poslat pomocí zvoleného otopného systému i do ostatních pokojů vašeho příbytku. Snadno je napojíte i na stávající ústřední topení a nemusíte se tak obávat nepříjemného bourání, ale s úspěchem je můžete napojit i na tolik moderní a poslední dobou velice žádané podlahové vytápění a užít si každou zimu v teple a naplno.

Peletová krbová kamna ví, jak si poradit s přikládáním i skladováním otopu

Pokud toužíte po nádherně vyhřátém příbytku, ale představa přikládání vás zase až tak nenadchla, stejně jako pracná příprava dřeva na zimu a ani prostory na jeho uskladnění zrovna neoplýváte, pak při svém výběru směrujte svůj pohled na krbová kamna na pelety. Pelety vynikají hned několika výhodami - jsou přírodním palivem bez jakýchkoli přísad, přitom je však jejich výhřevnost vysoká, díky lisování výrazně změní svůj objem, takže se nejen dobře skladují, ale i minimální zbytková vlhkost je jejich velkou výsadou. I díky ní to dokáží v krbových kamnech pořádně rozpálit - jejich výhřevnost je totiž přímo ukázková a jako bonus po nich v kamnech nezůstává téměř žádný popel. Peletová kamna tak stačí naplnit připravenými peletami - tedy jejich zásobník - a nastavit požadovaný výkon. O vše ostatní se už postarají peletová krbová kamna samy. Do spalovacího prostoru dopraví otop, který samozřejmě také průběžně doplňují bez vaší asistence a vy si tak můžete užívat teplo bez námahy.


Pokračujte zpět na výběr krbových kamen.     Pokračovat na výběr krbových kamen 


Tomáš SádeckýTomáš Sádecký

Odborník na krbová kamna.

Produktový manažer Tomáš Sádecký je naším odborníkem na sortiment vytápění (krbová kamna, krbové vložky). Jeho velkým koníčkem je také grilování. Sám je vlastníkem a velkým fandou keramického grilu Big Green Egg. Dokáže tak profesionálně poradit nejen při výběru kamen či krbové vložky, ale i zahradního grilu.

Další články

Vylepšete si zahradní domek díky praktickému příslušenství Příslušenství k zahradním grilům zvýší radost nejen z grilování Je libo ochutnávku cyklistické lahůdky? Elektrokolo Haibike Flyon 2019 se na vás už těší! Proč právě krbová vložka zná nejlepší recept na teplo u vás doma? Desatero péče o baterii elektrokola, aby dobře sloužila a dlouho vydržela Teplo na dosah i na pohled? Krbová kamna zahřejí vaše tělo, duši i interiér! Zahradní domek jako stylový víkendový letní byt Elektrokolo - víc než jen dvě kola, řídítka a pedály Plynový gril versus gril na dřevěné uhlí Pečujte o krbovou vložku s láskou. Vrátí vám to svým hřejivým objetím Vyberte si nejvýhřevnější dřevo aneb aby vám bylo teplo i v zimě Vyberte si ideální elektrokolo na míru v pěti krocích Domek na nářadí - elegantní pořádek za pár korun Jak na to, aby vaše elektrokolo bylo v bezpečí Prémiový gril nejvyšší kvality? Rozhodně WEBER! Než si pořídíte krbovou vložku aneb malá exkurze do světa tepla Proč svou cyklistickou duši upsat elektrokolu? Litinová krbová kamna Jotul vítězí nad zimou Věk je nepodstatné číslo a elektrokolo vás o tom přesvědčí Zahradní domek – vše pro zahradu pod jednou střechou Co nového přinesou elektrokola Haibike 2019? Máme pro vás malou ochutnávku! Začněte nový rok stylově - s celoročním zahradním grilem BIG GREEN EGG Krbové vložky JOTUL to s teplem a rodinnou pohodou umí na jedničku Jak poznat kvalitní krbová kamna, která vydrží desítky let? Dojezdová vzdálenost, skladnost nebo univerzálnost – aneb co zvítězí při výběru elektrokola u vás? Na zahradní domek na nářadí není nikdy pozdě Poznejte kouzlo elektrokola a vyberte si to NEJ Zahradní gril - vánoční dárek, který se neokouká Krbová vložka aneb co jste možná nevěděli Vánoční dárek, který udělá radost po celý rok? Rozhodně elektrokolo! Kanadská krbová kamna si vědí se zimou rady Nevěřte povídačkám aneb největší mýty o elektrokolech Zahradní domky Delta - poctivá česká práce Doplňky na kolo, nutnost každého cyklisty Rychle, zdravě, bez kouře - to je grilování na elektrickém grilu Teplo pro nízkoenergetický dům? Rozhodně krbová vložka! Popularita elektrokol roste - napříč generacemi i terénem JOTUL - svěřte péči o teplo rodinného krbu odborníkům 6 tipů pro výběr zahradního domku Grilovací sezóna rozhodně nekončí! Jízda s lehkostí aneb vybíráme elektrokolo Krbová vložka si vezme teplo u vás doma na povel! Než koupíte krbová kamna aneb pár tipů, na co se zaměřit Zahradní domek na nářadí - povinná výbava každého zahrádkáře Deset důvodů, proč se těšit na nové elektrokolo Haibike Flyon 2019 I podzimní grilování má své kouzlo Jaké jsou přednosti ideální cyklistické přilby? Desetkrát ANO pro krbovou vložku! Až zima zavolá, vy už budete mít o rodinné teplo postaráno! Užijte si podzim v sedle elektrokola Devět důvodů, proč si pořídit domek na nářadí Deset Weber pomocníků pro labužnické grilování Dámy do sedla aneb vybíráme dámské kolo Krbová vložka Romotop Heat vás zahřeje na těle i na duši Elektrokolo Haibike 2019 a elektropohon Yamaha tvoří dokonalý pár Krbové stavebnice - seberealizace pro kutila, teplo pro celou rodinu Výbava, která se na jízdním kole i elektrokole vždycky hodí Jak mít na zahradě pořádek? Řešením je dřevěný domek na nářadí! Lásku k cyklistice můžete u svých dětí pěstovat od útlého věku Grily Weber to umí rozpálit už více než 50 let Zvídavé otázky o elektrokolech, na které se u nás nemusíte bát zeptat Romotop opět příjemně překvapil – trhu vévodí krbové vložky Romotop Heat Správnému cyklistovi nechybí kolo, ale také výbava! Dřevo do krbu a vše kolem něj Když značka není jenom jméno aneb co dali známí výrobci jízdním kolům do vínku Malý průvodce, jak vybrat dřevěný zahradní domek na nářadí Rozpohybujte své tělo díky elektrokolu Haibike! Big Green Egg – gril, který vás uchvátí Desatero o cyklistické přilbě nejen pro děti I kvalitní krbová vložka pro svou funkčnost potřebuje správnou instalaci Cyklisté pozor! Splňuje vaše jízdní kolo požadavky na povinnou výbavu? Jak vybrat místo pro krbová kamna S Haibike Flyon 2019 to bude jízda! Jak pečovat o dřevěné domky na nářadí? Jak vybrat pohodlný cyklistický batoh Desatero, jak vybrat zahradní gril na míru vaší kulinářské vášni Hurá, vybíráme jízdní kolo! Letní výlet do zimního světa krbových kamen a krbových vložek La Nordica Co je nového u Haibike? Elektrokolo Haibike Flyon 2019! Do zimy daleko, na myšlenky o vhodném vytápění nejvyšší čas! Hurá na prázdniny s kvalitní cyklistickou výbavou! Když zahradní domek, tak s terasou! Výběr horského kola nemusí být španělskou vesnicí Na první prázdninové párty nesmí chybět pořádná grilovačka! Elektrokolům Haibike nechybí kvalita, výkon, dojezd a teď už ani propojení s digitálním světem! Vybíráte krbovou vložku? Je pro vás vhodnější konvekční, akumulační nebo s teplovodním výměníkem? O bezpečnou letní cykloturistiku se postará kvalitní přilba Elektrokola Haibike 2019 – žhavé novinky od jedničky na trhu! Představujeme Vám nový přírůstek v našem sortimentu - krbová kamna LA NORDICA Byli jsme u toho! Značka Haibike představila elektrokolo snů - HAIBIKE FLYON 2019! Letošní léto přeje cyklistice - ohlídejte si své kolo i své zdraví Nevíte kam se zahradním nářadím? Pořiďte si zahradní domek! Je elektrokolo ideálním dopravním prostředkem právě pro vás? Souboj grilů - který zvítězí u vás? Cyklistická přilba - „doplněk“, který umí zachránit život I kvalitní krbová vložka pro svou funkčnost potřebuje správnou instalaci Jak nejlépe připravit jízdní kolo na sezónu? Kanadská krbová kamna si vědí se zimou rady Poznejte kouzlo elektrokola a vyberte si to NEJ Zahradní domek - vše pro zahradu pod jednou střechou Uvítejte jaro s moderním zahradním grilem Malá výprava do světa jízdních kol BMX Proč vsadit na kvalitu a pořídit si krbovou vložku zvučné značky? Jaký typ motoru je pro elektrokolo nejlepší? Krbová kamna Scan - teplo, které zkrotí každou zimu Zahradní domek se už těší na čestné místo na vaší zahradě Výběr horského kola nemusí být španělskou vesnicí Uvítejte jaro s moderním zahradním grilem Pro koho je ideální skládací elektrokolo? Najděte se v jedné z šesti nejčastějších skupin jeho milovníků! Krbová vložka musí dobře topit, ale také skvěle vypadat! Okořeňte si své cyklistické vyjížďky báječnými doplňky Co byste měli vědět o krbových kamnech než poprvé škrtnete sirkou Láká vás cykloturistika? Pak se vám budou hodit rady, jak vybrat trekingové a krosové kolo Plechový zahradní domek - skvělé útočiště pro všechny zahradní nezbytnosti! Věk je nepodstatné číslo a elektrokolo vás o tom přesvědčí Grilujte moderně s peletovým zahradním grilem TRAEGER Díky sedačkám na kolo můžete vyrazit na cyklovýlet i s dětmi Boříme mýty o krbových vložkách Zaměřeno na ženy aneb malý výlet do světa dámských kol Plechová krbová kamna rozhodně nepatří do starého železa Nejčastější otázky o elektrokolech a odpovědi na ně Zahradní domek na nářadí schová zahradní nábytek, gril i vás Se správnou výbavou vás na kole nic nepřekvapí Grily Campingaz - to je gurmánský zážitek plný chuti a radosti z přípravy Když kolo není pouhé „kolo“ aneb na co se zaměřit při výběru jízdního kola Jak poznat kvalitní krbovou vložku? Víme, co by ji rozhodně nemělo chybět! Rozjeďte to naplno s elektrokolem! Jak poznat kvalitní krbová kamna? Řiďte se radami i vlastní intuicí Nejoblíbenější doplňky na jízdní kolo - máte je také? Vybíráte zahradní domek na nářadí? Představujeme vám oblíbené značky našich zákazníků Proč si pořídit městské kolo? Originální grily Big Green Egg si zaslouží jedinečné příslušenství Ptáte se, pro koho je elektrokolo? Známe odpověď – pro Vás! Krbová vložka je pro nízkoenergetický dům ideální volba! Vylepšete své jízdní kolo o místo pro vaše nejmenší Krbová kamna u vás doma aneb tipy pro začátečníky Vybíráte první kolo pro vaše dítko? Poradíme s výběrem i učením! I plastový zahradní domek dostojí svému poslání Na elektrokole směle i v zimě Vybíráte zahradní gril? Pak se vám budou hodit naše tipy! Jízdní kolo a cyklistická přilba - nerozlučná dvojice stvořená pro vaši radost i bezpečí Jak pečovat o krbovou vložku, aby její služby byly perfektní? Umíte vyměnit píchlou duši i daleko od domova? Kráse a teplu litinových krbových kamen je snadné podlehnout Zahoďte předsudky! Elektrokolo je fenomén, který budete chtít! Zahradní domek na nářadí oceníte v létě i v zimě Není batoh jako batoh aneb na kolo je nejlepší ten cyklistický Deset důvodů, proč si koupit peletový zahradní gril Traeger Devatero rad pro výběr ideálního jízdního kola Krbová vložka vám pořádně zatopí a vy se to naučte také Motory Bosch i Yamaha si s elektrokoly Haibike notují Vyberte si elektrokolo, na které bude radost nasednout Elektrokola Haibike - nenechte si ujet novinky pro rok 2018 Vybíráme krbová kamna aneb jak se ohřát, ale nespálit Svěřte svůj náklad brašnám na kolo Péče o domek na nářadí začíná správným umístěním, výběrem materiálu i výbavou Titan, hliník, karbon aneb který materiál je pro rám jízdního kola nejlepší Grily, které ani zima nezastaví Elektrokolo - originální vánoční dárek pro celou rodinu Teplovodní krbová vložka aneb cesta za skutečným teplem Buďte se svým jízdním kolem připraveni na rozmary počasí Užívejte si teplo léta i v zimě - kvalitní krbová kamna si vás budou hýčkat! Jak pečovat o jízdní kolo v zimě Domek nejen na nářadí aneb zahradního pomocníka oceníte i v zimě! Zabezpečte si své elektrokolo chytře a jednoduše! 7 tipů, jak vybrat zahradní gril a příslušenství 6 užitečných doplňků na kolo Žhavá novinka v naší nabídce – krbové vložky BEF HOME Podnikněte s námi malou výpravu do světa cyklistiky Chcete si konečně užívat teplo i v zimě? Pořiďte si krbová kamna! Elektrokolo vám vaši péči oplatí perfektní kondicí Jak vybrat krbovou vložku s výměníkem? Jak vybrat elektrický gril? Jak poznat kvalitní krbová kamna? Jak vybrat plynový gril? Jak vybrat krbovou vložku? Jak vybrat gril na dřevěné uhlí? Jak vybrat cyklistickou přilbu? Jak vybrat krbová kamna s výměníkem? Jak poznat kvalitní zahradní gril? Jaké jsou velikosti jízdních kol? Jak vybrat zahradní chatku? Jak vybrat dámské jízdní kolo? Jak vybrat krbová kamna? Jak vybrat pánské jízdní kolo? Jak vybrat zahradní gril? Jak vybrat zahradní domek? Jak vybrat jízdní kolo? Jak vybrat horské kolo? Jaká je povinná výbava jízdního kola? Jaké jsou velikosti rámů horských kol? Jak vybrat BMX kolo? Jak vybrat dětské kolo? Jaké jsou velikosti dětských kol? Jak vybrat elektrokolo? Příjemné teplo a uklidňující doplněk - to jsou krbová kamna V náročných cyklistických trasách spoléhejte na kvalitní značku Co mají společného sekačka, gril a jízdní kolo? Přece místo v zahradním domku! Nenechte se omezovat v cyklistickém rozletu - pořiďte si batoh na kolo! Výběr padl na krbovou vložku? Nepodceňte správnou instalaci! Správná péče a údržba elektrokola Jak vybrat krbová kamna a nespálit se S výběrem dětského kola si dejte načas Letní relax už nikdy víc bez zahradního grilu Doplňky na kolo zpříjemní vaši jízdu na kole Nářadí už jedině do zahradního domku Proč je pro vás skládací elektrokolo tím pravým přibližovadlem? Krbovou vložku s teplovodním výměníkem oceníte nejen v zimě Kola pro každý typ cesty a pro všechny členy rodiny Jak vybrat krbová kamna? Zodpovědně! Vybíráte skládací elektrokolo? Poradíme, které je pro vás to pravé Jak vybrat nejlepší zahradní gril Jízdní kola pro malé i velké Zahradní domek, jaký vám sousedé budou závidět Přivítejte krásné počasí na kolečkových bruslích K2 Jak vybrat krbová kamna? Dopřejte si čas! Trekingové kolo - brána do světa cyklistiky Plynové grily - záruka grilování podle vašich přestav Elektrokolo Apache - jednička, která vás nezklame Správná péče o zahradní domek zajistí jeho dlouhověkost Elektrokolo pro seniory vás vrátí do hry Jak poznat kvalitní krbová kamna? Seznamte se s nimi osobně! Doplňky a příslušenství pro vás i vaše kolo Plechový zahradní domek bude i vaším praktickým pomocníkem Vybíráte elektrokolo? Nejprve sami sebe vyzpovídejte! Vybíráte krbová kamna s výměníkem? Pár tipů pro výběr jízdního kola Zahradní grily to umí rozpálit Pro koho je elektrokolo? Pro každého! Zahradní skleník má hned několik výhod Mějte přehled o své jízdě díky cyklistickému tachometru Jak poznat kvalitní krbová kamna? Vsaďte na českou tradici! Elektrokola Apache - volba většiny našich zákazníků Otevřený krb nebo krbová vložka s obestavbou? Záleží na účelu Deset kroků pro správný výběr jízdního kola Jednoduché a kvalitní grilování s plynovým grilem Elektrokola s velkým dojezdem Sklo, plech, dlažba nebo kámen? Chraňte okolí svých krbových kamen! Horská kola - rozdíly mezi 26, 27,5 a 29 palcovými koly 4 důležité rady při výběru a používání krbové vložky Jak vybrat správnou brašnu na kolo? Plastový, plechový nebo dřevěný? Vybíráme zahradní domek Pečujte o gril, odmění se vám gurmánským zážitkem Jak vybrat elektrokolo? Začněte důvodem, proč po něm toužíte Jak poznat kvalitní krbová kamna? Vsaďte na zkušenosti i dobré jméno Vybíráme horské kolo pro dokonalý požitek z jízdy Co je nejdůležitější zvážit při výběru krbové vložky? Na co se hodí zahradní domky a jak si vybrat ten pravý? Víkend v přírodě i cesta do práce - elektrokolo oceníte všude Proč jsou plynové grily v módě? Protože z vás udělají šéfkuchaře! Správný výběr cyklistické přilby není jenom o designu Výkon nebo design aneb jak vybrat krbová kamna Skleník - jak vybrat ten nejlepší? Elektrokolo a 7 věcí, které jste možná nevěděli Jak poznat kvalitní krbová kamna? Rozdělení kol podle jejich využití vám napoví, které si vybrat Krbová vložka vytápí moderně a přitom účinně Elektrokola Apache - usnadněte si jízdu na kole Krbová kamna aneb zatopte si poctivě a s chutí Jak připravit jízdní kolo na další sezónu? Krbová vložka s teplovodním výměníkem jako strážce rodinné pohody Elektrokola s velkým dojezdem Proč si pořídit zahradní domek? Krbová kamna s výměníkem vykouzlí dokonalé teplo Časté chyby při výběru elektrokola Deset důvodů, proč říct krbové vložce ANO Zahradní domek - pomocník na zahradě i místo pro odpočinek Vybíráte krbová kamna? Svěřte se do rukou našeho odborníka Horská kola a elektrokola – navštivte náš nový showroom! Desítky krbových kamen k okamžitému dodání! Otevřeli jsme pro vás nový showroom na krbová kamna! Grilovací sezóna je v plném proudu! Splátky bez navýšení! Vybavte se na jaro za pár korun Plechové zahradní domky v akci. Doprava po celé ČR a dárek zdarma! Zahradní skleníky se základnou a dopravou po celé ČR zdarma! Připravte se na příchod zimy a ušetřete! Novinka v sortimentu – unikátní keramické grily Big Green Egg Splátky bez navýšení – nepřeplatíte ani korunu navíc!
Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Splátky bez navýšení

Splátky bez navýšení

nepřeplatíte ani korunu navíc