1) Rádi Vám osobně poradíme s výběrem vhodného elektrokola pro vás - stačí nám zavolat na telefonní číslo 234 377 234, mobil 606 356 488 nebo nás kontaktovat na info@give.cz, případně navštivte naši specializovanou prodejnu v Praze (více o prodejně).

2) Jsme autorizovaní prodejci všech značek námi nabízených elektrokol (veškeré námi nabízené zboží pochází z oficiální české distribuce a splňuje všechny právní normy a standardy).

3) Na všechna elektrokola poskytujeme nadstandardní tříletou záruku.

4) Na všechna elektrokola zajišťujeme s našimi dodavateli plnohodnotný záruční i pozáruční servis přímo v naší prodejně.

5) Na všechna elektrokola z naší nabídky poskytujeme dopravu zdarma po celé ČR - za dopravné až k vám domů tedy nezaplatíte ani korunu.

6) Elektrokola držíme skladem a jsme tak schopni vám je expedovat v nejrychlejším možném termínu, případně v okamžiku naskladněného zboží pak neprodleně vydávat přímo v naší prodejně v Praze.

7) Na prodej elektrokol se specializujeme a nabízíme pouze špičková a kvalitní elektrokola. Každé kolo je navíc před doručením odborně a profesionálně seřízeno a připraveno k jízdě naším proškoleným technikem.

8) Jakékoliv elektrokolo si u nás můžete pořídit jednoduše i na splátky se 100% vrácením úroků, chytře si tak investici rozložit do několika měsíčních splátek a nezatížit tak rodinný rozpočet.

9) Většinu případných reklamací řešíme okamžitě výměnou výrobku nebo vrácením peněz a nevyužíváme tak zbytečně délky lhůty dané zákonem. Snažíme se maximálně urychlit i reklamace týkající se vady zboží.

10) I v rámci nejlevnějších nabízených elektrokol dbáme na kvalitu produktů a řádně zkoumáme všechny jejich klady a zápory. Díky tomu dokážeme každému zákazníkovi podat ucelený obrázek o tom, jaké elektrokolo je právě pro něj to pravé.


Pokračujte zpět na výběr elektrokola.     Pokračovat na výběr elektrokola

Ludmila Tittlová 30. 05. 2024

Dobrý den ,měla bych zájem o kolo CRUSSIS E-GUERA 5.7 2022 Ale potřebuji menší rám 17 měřím 65 cm Bylo by možné objednat ? Jsem z Pardubic . Děkuji za info Tittlová Ludmila

Mirek Menšík 31. 05. 2024

Dobrý den,

bohužel tento model je již vyprodán ve velikosti 17". Mohu nabídnout jako alternativu tento:

https://www.give.cz/p/crussis-e-guera-7-7-2022

Tento model má silnější baterii a barevný displej.

S pozdravem

Mirek Menšík
GIVE.cz

OK 11. 07. 2023

Dobrý den, pokud je kolo haibike zakoupeno u vás a chtěli bychom ho vyměnit za vyšší model, nabízí se otázku odkupu a nákupu.
Děkuji za odpověď.

martin 26. 03. 2022

jaké byste mi doporučil velikost kol u horskeho kola HAIBIKE HARDSEVEN 5 BLUE 2022 mne spiš sedi 27,5 ale nechám si klidně poradit

Mirek Menšík 27. 03. 2022

Dobrý den,

záleží na výšce Vaší postavy a stylu jízdy. Menší kola jsou lepší pro nižší postavy a nabízejí lepší obratnost, větší zas naopak pro vyšší postavy a nabízejí rychlejší jizdu a lepší překonávání překážek.

S pozdravem

Mirek Menšík
GIVE.cz

J 30. 12. 2018

Když koupím kolo CRUSSIS E-SAVELA 1.2 2017 kam s ním můžu na záruční servis v Jihlavě ?

Mirek Menšík 04. 01. 2019

Dobrý den,

záruční servis je třeba řešit pouze u prodejce, kde kolo zakoupíte. Pokud zakoupíte kolo u nás, je třeba jej řešit u nás v Praze.

S pozdravem

Mirek Menšík
GIVE.cz