1) Rádi Vám osobně poradíme s výběrem vhodných krbových kamen pro vás - stačí nám zavolat na telefonní číslo 234 377 234, mobil 606 356 488 nebo nás kontaktovat na info@give.cz, případně navštivte naši specializovanou prodejnu v Praze (více o prodejně).

2) Jsme autorizovaní prodejci všech značek námi nabízených krbových kamen (veškeré námi nabízené zboží pochází z oficiální české distribuce a splňuje všechny právní normy a standardy).

3) Na všechna krbová kamna zajišťujeme s našimi dodavateli plnohodnotný záruční i pozáruční servis.

4) Na všechna krbová kamna z naší nabídky poskytujeme dopravu zdarma po celé ČR - za dopravné až k vám domů tedy nezaplatíte ani korunu.

5) Mnoho modelů krbových kamen držíme skladem a jsme tak schopni vám je expedovat v nejrychlejším možném termínu nebo se dohodnout na osobním odběru kamen v našem skladu v Praze.

6) Na prodej krbových kamen se specializujeme a nabízíme pouze špičková a kvalitní krbová kamna.

7) Jakákoliv krbová kamna si u nás můžete pořídit jednoduše i na splátky se 100% vrácením všech úroků, chytře si tak investici rozložit do několika měsíčních splátek a nezatížit tak rodinný rozpočet.

8) Většinu případných reklamací řešíme okamžitě výměnou výrobku nebo vrácením peněz a nevyužíváme tak zbytečně délky lhůty dané zákonem. Snažíme se maximálně urychlit i reklamace týkající se vady zboží.

9) I v rámci nejlevnějších nabízených krbových kamen dbáme na kvalitu produktů a řádně zkoumáme všechny jejich klady a zápory. Díky tomu dokážeme každému zákazníkovi podat ucelený obrázek o tom, jaká krbová kamna jsou právě pro něj ta pravá.


Pokračujte zpět na výběr krbových kamen.     Pokračovat na výběr krbových kamen

Eva Vandrovcová 23. 06. 2022

Dobrý den,
chtěla bych si na chalupu pořídit krbová kamna bez výměníku, ale s plotýnkou na ohřev. Budu topit v jedné místnosti. Než pojedu k vám do prodejny, chci se zeptat, jaké informace budete ode mne potřebovat pro výběr těch nejvhodnějších kamen.
Děkuji za zprávu
S pozdravem
Eva Vandrovcová

Tomáš Sádecký 24. 06. 2022

Dobrý den paní Vandrovcová,

limit pro kamna je průměr komínu, kam se budou kamna připojovat a požadovaný výkon kamen. 

S pozdravem

Tomáš Sádecký
GIVE.cz
tel: 727 869 355

Jaroslav Melichar 31. 12. 2020

Dobrý den,
potřeboval bych poradit z výběrem krbových kamen, bez výměníku. Co k tomu o de mě budete potřebovat vědět?
Děkuji. S pozdravem Melichar.

Tomáš Sádecký 04. 01. 2021

Dobrý den pane Melichare,

kontaktujte mě prosím na tel. čísle 727 869 355.

S pozdravem

Tomáš Sádecký
GIVE.cz
tel: 727 869 355