1) Rádi Vám osobně poradíme s výběrem vhodné krbové vložky pro vás - stačí nám zavolat na telefonní číslo 234 377 234, mobil 606 356 488 nebo nás kontaktovat na info@give.cz, případně navštivte naši specializovanou prodejnu v Praze (více o prodejně).

2) Jsme autorizovaní prodejci všech značek námi nabízených krbových vložek (veškeré námi nabízené zboží pochází z oficiální české distribuce a splňuje všechny právní normy a standardy).

3) Na všechny krbové vložky zajišťujeme s našimi dodavateli plnohodnotný záruční i pozáruční servis.

4) Na všechny krbové vložky z naší nabídky poskytujeme dopravu zdarma po celé ČR - za dopravné až k vám domů tedy nezaplatíte ani korunu.

5) Mnoho modelů krbových vložek držíme skladem a jsme tak schopni vám je expedovat v nejrychlejším možném termínu nebo se dohodnout na osobním odběru vložky v našem skladu v Praze.

6) Na prodej krbových vložek se specializujeme a nabízíme pouze špičkové a kvalitní krbové vložky.

7) Jakoukoliv krbovou vložku si u nás můžete pořídit jednoduše i na splátky se 100% vrácením všech úroků, chytře si tak investici rozložit do několika měsíčních splátek a nezatížit tak rodinný rozpočet.

8) Většinu případných reklamací řešíme okamžitě výměnou výrobku nebo vrácením peněz a nevyužíváme tak zbytečně délky lhůty dané zákonem. Snažíme se maximálně urychlit i reklamace týkající se vady zboží.

9) I v rámci nejlevnějších nabízených krbových vložek dbáme na kvalitu produktů a řádně zkoumáme všechny jejich klady a zápory. Díky tomu dokážeme každému zákazníkovi podat ucelený obrázek o tom, jaká krbová vložka je právě pro něj ta pravá.

Pokračujte zpět na výběr krbové vložky   Pokračovat na výběr krbové vložky