Denně sledujeme a upravujeme naše ceny a akční nabídky tak, abychom vám mohli garantovat, že u nás nakupujete nejvýhodněji a vy jste tak byli s nákupem u nás maximálně spokojeni. U všech výrobků označených zeleno-bílým grafickým bannerem (umístěným pod fotkou výrobku) s nápisem „Tento výrobek s garancí nejnižší ceny v ČR“ (viz náhled níže) si vám tak můžeme dovolit nabídnout Garanci nákupu za nejnižší cenu v ČR.

V čem tato garance spočívá?

Pokud jakýkoliv výrobek označený bannerem „Tento výrobek s garancí nejnižší ceny v ČR“ naleznete kdekoliv u naší internetové konkurence levněji, tak konkurenční cenu dorovnáme a navíc vám z ní ještě slevíme další 3%.

Jak v takovém případě postupovat?

Kontaktujte nás prostřednictvím emailové adresy info@give.cz nebo na tel. čísle 606 356 488 a sdělte nám následující údaje:

- název výrobku
- webovou adresu, kde lze nalézt výrobek levněji
- konkurenční cenu

Podmínky pro poskytnutí dodatečné slevy ve výši 3% k nalezené nižší konkurenční ceně:

- musí se jednat o totožný výrobek (model, ročník atd.)
- v daný okamžik musí být možné u konkurenta výrobek objednat (tzn. výrobek musí být označen jako Skladem a připraven k okamžitému dodání zákazníkovi)
- nesmí se jednat o zboží označené jako výprodej nebo akce (např. z důvodu ukončení činnosti konkurenta a výprodeje jeho skladových zásob atd.)
- nesmí se jednat o nabídku aukčního nebo slevového portálu

Garanci nejnižší ceny v ČR lze poskytnout pouze na výrobky aktuální kolekce. V případě, že je ke zboží poskytován dárek zdarma, bude tento dárek poskytnut pouze v případě, že totožný dárek nabízí k výrobku i konkurent, který nabízí výrobek za nižší cenu. GIVE.cz si vyhrazuje právo odmítnout požadavek o dodání výrobku za výše uvedených podmínek v případě klamné konkurenční nabídky nebo zjevně podvodného nebo klamného jednání.


Garance nejnižší ceny v ČR