CHCI poradit / objednat
CHCI poradit / objednat

Horská kola


Pokud patříte mezi milovníky cyklistiky a adrenalinu, horská kola jsou pro vás tou pravou ingrediencí, která spojí tyto dvě oblasti dohromady. Kombinace kvality, na kterou se můžete spolehnout, a moderního designu, vytváří ideální produkt. Nabízíme vám široké spektrum kol, ze kterých si můžete vybrat. Počínaje horskými koly s pevným rámem, která jsou typická svojí odolností a zároveň schopností svižné jízdy a konče celoodpruženými koly pro výlety do nejtěžšího terénu. Všechna horská kola se vyznačují jednoduchou ovladatelností a jsou naprosto vyhovující pro komfortní jízdu v jakýchkoliv terénních podmínkách. Vybrat si můžete z mnoha modelů horských kol. K dispozici vám jsou horská kola s 26 palcovými  koly, dále kola s velikostí kol 27,5 palce a v neposlední řadě stále více oblíbenější bicykly s koly o velikosti 29 palců. Pro vaše nejmenší ratolesti máme speciální dětská kola, budete tak moci své projížďky realizovat i s nejmenšími členy vaší rodiny.
 

SPECIALIZOVANÝ SHOWROOM v PRAZE 9
Navštivte náš showroom v Praze 9 a vyberte si z mnoha modelů vystavených kol a příslušenství. Více informací naleznete ZDE.

Proč koupit horské kolo u nás?     Jak vybrat horské kolo?

Více o značce Logo Apache bicycles     Více o značce Logo GT Bicycles      Více o značce Logo Kellys     Více o značce Logo Mongoose

hledání dle parametrů Zrušit výběrX

 
 
 
Značka
 
 
 
 
Benefit
 
 
Rozsah ceny
0 Kč
129 990 Kč
Řazení
Doporučené Nejlevnější Nejdražší Nejprodávanější Abecedně
1217»

Podkategorie

Telefon: [+420] 606 356 488
Email: info@give.cz