Vážení zákazníci,

jak jistě víte, Vláda České republiky rozhodla s účinností od 14.3.2020 o uzavření všech obchodů, s výjimkou prodejen potravin, lékáren, drogerií, čerpacích stanic a některých dalších, a to z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (SARS CoV-2) na území České republiky.

Výše uvedené rozhodnutí uzavřít většinu obchodů z důvodu ochrany zdraví nás všech se týká i naší prodejny. Rádi bychom podotkli, že výše uvedený krok Vlády ČR chápeme, akceptujeme a samozřejmě také plně respektujeme, přestože je nám samozřejmě líto, že se vám v naší specializované prodejně nemůžeme nyní (doufáme, že pouze krátkodobě) osobně věnovat. Věříme však, že stejně jako my, i vy vnímáte ochranu zdraví nás všech za prioritní.

Máme pro vás i nadále "OTEVŘENO", přestože naše prodejna musí zůstat zavřená!
Co to v praxi znamená?

1) Naši odborníci jsou vám i nadále k dispozici na telefonu a jsou vám připraveni poradit s výběrem

Přestože je naše prodejna nyní uzavřena, naši odborníci jsou vám k dispozici i nadále na níže uvedených telefonních číslech. Potřebujete s výběrem elektrokola, krbových kamen, krbové vložky či jakéhokoliv jiného výrobku poradit? Neváhejte se na nás obrátit. Věnovat se vám bude proškolený odborník, který vám vše podrobně vysvětlí, vybere s vámi vhodný produkt, v případě potřeby zašle nabídku do e-mailu, a to i s dostatečným množstvím fotografií. Vaši objednávku jsme schopni přijmout nejen prostřednictvím našich webových stránek, ale i e-mailem či telefonicky.

2) Objednané zboží si u nás můžete po dohodě osobně vyzvednout

Jakékoliv objednané zboží si u nás můžete po předchozí dohodě také osobně vyzvednout. Pro tento účel jsme připravili výdejní místo (cca 50 metrů od vchodu do naší prodejny, kde můžete bez problému zaparkovat a objednané zboží si odebrat). Výdejní místo je vybaveno platebním terminálem (v této mimořádné situaci preferujeme platbu kartou nebo převodem před hotovostní platbou) a zboží vám bude předávat některý z našich kolegů, který bude vybaven hygienickou rouškou a rukavicemi.

Adresu našeho výdejního místa a další kontaktní informace naleznete na https://www.give.cz/kontakty.

3) Objednané zboží dopravíme až k vám domů za dodržení všech bezpečnostních pravidel

V případě, že preferujete dodání zboží před osobním odběrem, i toto jsme schopni samozřejmě zajistit. V rámci území Prahy (po předchozí dohodě i blízkého okolí) dokážeme nabídnout i vlastní rozvoz, u kterého se společně domluvíme na termínu a čase, kdy vám doručení vyhovuje. Náš kolega, který vám zboží doručí, bude vybaven hygienickou rouškou a rukavicemi. Zboží je možné zaplatit přímo kolegovi, a to ideálně platební kartou. Po celé České republice jsme schopni poslat jakýkoliv výrobek prostřednictvím spediční firmy DPD nebo u nadrozměrných zásilek prostřednictvím společnosti Schenker.


Přeji nám všem pevné zdraví.

Michal Sádecký
jednatel GIVE Group s.r.o.