CHCI poradit / objednat
CHCI poradit / objednat

Kolečkové brusle


Kolečkové brusle nabízejí efektivní způsob, jak své tělo udržovat v perfektní kondici. Kolečkové brusle, tedy jízda na kolečkových bruslích, je čím dál oblíbenější sportovní disciplínou a má velice pozitivní vliv na dýchací a kardiovaskulární systém v lidském těle. Navíc, ve srovnání s jinými typy sportů, nezatěžuje jízda na kolečkových bruslích tolik kloubní aparát. Tento typ sportu se dá provozovat prakticky všude, kde je zpevněný a rovný povrch, od cyklostezek až po speciální dráhy určené právě bruslařům. V naší nabídce naleznete špičkové kolečkové brusle K2 a cenově atraktivní kolečkové brusle Tempish. Vybírat můžete z pánských, dámských i dětských modelů klasických kolečkových bruslí, a to ze všech možných velikostí, případně z modelů tzv. Aggressive bruslí určených pro jízdu ve skate parcích, U rampách a městském prostředí.

SHOWROOM - navštivte náš showroom v Praze 9 a vyberte si z mnoha modelů vystavených bruslí K2 aktuální kolekce. Více informací naleznete ZDE.


Proč koupit kolečkové brusle u nás?    Jak vybrat kolečkové brusle?    Více o značce Logo K2 skates    Více o značce Logo Tempish

Podkategorie

Telefon: [+420] 606 356 488
Email: info@give.cz