CHCI poradit / objednat
CHCI poradit / objednat

Proč je pro vás skládací elektrokolo tím pravým přibližovadlem?


18. 04. 2017 Proč je pro vás skládací elektrokolo tím pravým přibližovadlem?


Jste ve fázi výběru nového jízdního kola a už s jistotou víte, že vaše srdce bije pro revoluční fenomén jménem elektrokolo? O jeho výhodách jste už jistě přesvědčeni, my vám dnes nabídneme jednu z jeho variant a tou je skládací elektrokolo. Tato elektrokola jsou vyhledávaná právě pro svou praktickou funkci umožňující jejich rychlé složení. Nejsou tedy primárně určená pro delší cestování ani do náročného terénu. Ne proto, že by to snad nezvládla, ale vaše komfort a pohodlí by zcela jistě bylo to tam. K překonání krátkých vzdáleností je skládací elektrokolo nepřekonatelné. Je lehké, obratné a zároveň stabilní a doslova všude se s ním vejdete. Skládací mechanismus umožní rychlé složení i rozložení v řádu několika sekund a nízká váha kola nabízí snadné následné přenášení. Oproti klasickému skládacímu kolu má elektrokolo výhodu motoru a baterie, která vám pomůže se šlapáním a sníží vaši fyzickou námahu, zároveň oproti klasickému elektrokolu nabízí vyšší variabilitu svého použití. Zkrátka - skládací elektrokolo v sobě snoubí dokonalou kombinaci výhod skládacího kola i elektrokola.
 

Do školy i do práce

Jeho velkou předností je rychlé složení a následná přeprava v MHD (někde je možnost přepravy klasických kol omezena či dokonce zakázána, se složeným elektrokolem však budete cestovat bez problémů) a možnost přepravy i v tom nejmenším výtahu a snadné přemístění do bytu či kanceláře. Skládací elektrokolo sluší mladému podnikateli, který potřebuje překonat nekonečné dopravní zácpy a klidně v obleku dojet bez potu na náhlou pracovní schůzku, stejně tak učitelce jako snadná přeprava do školy či lékaři do ordinace. V kanceláři i kdekoli jinde pak své elektrokolo ve složeném stavu klidně uklidíte třeba do skříně. Aktivní senioři se díky skládacímu elektrokolu dopraví k lékaři či za vnoučaty a své elektrokolo nemusí nechávat počasí a nenechavcům na pospas venku. Skládací elektrokolo si v poslední době oblíbili také mladí studenti. Nejen pro svůj netradiční a nadčasový design, ale také hlavně jako skvělý a levný dopravní prostředek do školy či na schůzku. Především v husté dopravě rušných měst zvládne požadovanou vzdálenost rychle a bez čekání v zácpách a kolonách, na vesnici zase zastoupí chybějící autobusové či vlakové spoje a na místě určení - ve škole či na tréninku je snadno složíte a bezpečně zaparkujete přímo v budově či šatně.
 

Dopravní zácpy a parkování? Vyřešeno!

V ruchu velkoměsta to zná snad každý - věčné zácpy, časové ztráty  a problém s parkováním. Parkování - to už je  konec konců problém téměř každého města, a tak pohodlně zaparkovat kdekoli si přejete je čím dál těžší. Není tak výjimkou, že i parkování blízko pracoviště se stává víc a víc nemožné. Díky skládacímu elektrokolu však vaše starosti končí. Dobrá, parkování je problém, vozit však v kufru svého auta skládací elektrokolo a s ním pak překonat zbývající vzdálenost už žádným problémem není. Stejně dobře totiž můžete po svém městě dojet rovnou kamkoli na svém elektrokole - bez potu a námahy - a pak jej na místě svého cíle jednoduše složit a uložit klidně i v šatně divadla či kina. Své elektrokolo díky skládací funkci snadno zaparkujete i ve své garáži a v panelovém domě bezpečně vynesete i několik pater či se domů společně vyvezete výtahem, do kterého se pohodlně vejdete. Vaše elektrické kolo tak bude v bezpečí a máte tak vyřešeno i zazimování v miniaturním bytě, sklepě nebo klidně i ve skříni.
 

Dovolená plná odpočinku i aktivního dobrodružství

Nepatříte mezi dovolenkáře, kteří přijedou do hotelu, vybalí kufry, oblečou plavky a ze svého lehátka na pláží se už ani nehnou? Toužíte po aktivní dovolené a neradi necháváte své kolo odpočívat doma, jen s přepravou je trochu potíž? Skládací elektrokolo může vyrazit směle s vámi na vaši dovolenou a nebudete omezeni výlety jen po okolí. Motorové kolo snadno přibalíte s sebou a vaše aktivní dovolená může začít. Pohyb i větší možnost poznávání je tak doslova na dosah ruky a je jedno jestli podnikáte toulky po vlastech českých nebo vyrážíte třeba k moři. Možnost složení kola oceníte nejen při cestování vlastním automobilem, ale také vlakem či dálkovým autobusem. Skládací elektrokola ve své výbavě mají také často majitelé karavanů či jachet - nenápadně, bez překážení a zabírání místa čeká elektrokolo na svou příležitost, kdy jej i sebe pořádně vyvezete a opět něžně uložíte za pár sekund k odpočinku. Se skládacím elektrokolem snadno překonáte vzdálenost a narazíte i na větší pochopení při jeho „parkování“ ve složeném stavu.


Pokračujte zpět na výběr skládacího elektrokola.

Telefon: [+420] 606 356 488
Email: info@give.cz