CHCI poradit / objednat
CHCI poradit / objednat

V náročných cyklistických trasách spoléhejte na kvalitní značku


04. 05. 2017 V náročných cyklistických trasách spoléhejte na kvalitní značku


Jízda drsným přírodním terénem není žádná hračka, vlastníci horských kol o tom ví své. Pozornost a vypětí, které potřebujete věnovat jízdě, se vám však vrátí v podobě adrenalinového zážitku a dobrého pocitu z překonání sebe samých. Nic z toho ale není možné bez správně vybraného a kvalitního horského kola. U nás na GIVE.cz vám nabízíme horská kola léty prověřených značek, která používají i profesionálové. Například značka GT Bicycles patří k největším distributorům horských kol na světě. Na trhu se pohybuje už téměř čtyřicet let a během své existence dodávala kola nejen profesionálům vládnoucím horským kolům a dalším jízdním disciplínám, ale také specialistům na BMX či downhill. Kola GT se objevují na mistrovstvích světa nebo světových pohárech od dráhové cyklistiky po sjezdové závody. Výjimkou není ani známé Tour de France. Za svoji historii přišla společnost GT Bicycles s mnoha novými inovacemi, ať už to bylo vylepšování materiálů a pevnosti rámů. nebo vývoj nové technologie odpružení.

Při všech těchto úspěších však nevzrostla cena kol značky GT do takových výšin, abyste si je nemohli dovolit. V naší nabídce najdete horská kola GT pro dospělé i děti s cenou v řádech několika tisíc, stejně jako téměř profesionální celoodpružené modely vyrobené ze špičkových materiálů a dokonale vybavené. Můžete vybírat z různých velikostí i typů rámů. Upozorníme například na model Zaskar, který má u značky GT bohatou historii a těší se velké popularitě u cyklistů a cyklistek z celého světa.
 

Kellys Bike Company

Kola značky Kellys spojují slovenskou a americkou tradici výroby horských kol a již od 90. let se těší popularitě i vysokým číslům prodejnosti. Původně slovenská společnosti MAMA s.r.o. se postupem času spojila se značkou Kellys a skryla pod pomyslná „křídla“ americké skupiny Cycle Source Group. V současnosti působí na téměř čtyřech desítkách světových trhů.

Kola Kellys kombinují elegantní design s kvalitou a vysokou funkčností. Podobně jako u značky GT najdeme i zde širokou škálu produktů, od rekreačních modelů s velmi dostupnou cenou až po cenově náročné, ale vysoce kvalitní profesionální kusy. Kola Kellys vyhoví i malým cyklistům a cyklistkám, především je potěší pestrobarevné provedení dětských kol. Dospělí mohou vybírat z více velikostí, mnoha provedení rámů a dalších rozličných vlastností, třeba kotoučových a v-brzd nebo různého počtu převodů.
 

Apache

V naší nabídce najdete v menších počtech také modely horských kol Apache a Mongoose.

Horská kola Apache vstoupila na trh v novém tisíciletí. V současnosti dominuje Apache především trhu s elektrokoly, to však neznamená, že by oblast jízdních kol byla ve výrobě nějak zanedbávána. Mezi koly této značky, která vám přinášíme, najdete nejnovější modely horských kol Apache, které vyhoví začínajícím i zkušeným cyklistickým nadšencům. Horská kola značky Mongoose mají historii dlouhou už přes čtyřicet let. Tato značka je kultovní především pro jezdce BMX, neboť patří mezi značky, které napomohly zrodu této cyklistické disciplíny. Ve výrobě kvalitních, ale zároveň cenově velmi dostupných kol však Mongoose nijak nezaostává. V naší nabídce najdete pánská horská kola značky Mongoose ve velikostech 29 palců a 27,5 palce a 24 nebo 27-mi převody.


Pokračujte zpět na výběr horského kola   Pokračovat na výběr horského kola    

Telefon: [+420] 606 356 488
Email: info@give.cz