O nás

Již přes 10 let se snažíme poskytovat ty nejlepší možné služby v oblasti prodeje výrobků pro volnočasové aktivity a domácnost a tyto naše snahy vykrystalizovaly postupně ve specializaci na prodej elektrokol a krbových kamen a vložek. Obě tyto komodity nás velmi baví a sami jako uživatelé k nim máme velmi blízko. Proto jsme schopni poskytnout nejen profesionální poradenství při výběru a prodeji, ale i následný servis elektrokol, rady při užívání všech námi nabízených produktů a plnou podporu technických oddělení výrobců krbových kamen a vložek. O tom, že tento koncept funguje, nás ujišťujete přízní především vy, naši zákazníci, a díky tomu dnes patříme mezi největší prodejce elektrokol, krbových kamen a krbových vložek v České republice.

Více o naší prodejně

Nechce se vám při výběru nového elektrokola, krbových kamen či krbové vložky jen neosobně listovat stránkami na internetu či v odborných časopisech? Využijte při výběru všechny své smysly i naše zkušenosti a znalosti a přijďte si prohlédnout výrobky ze všech úhlů i stran do naší specializované prodejny v Praze 9.

Na ploše o 1 200 m2 rozdělené do dvou poschodí vás ve spodním podlaží přivítá více než 250 vystavených elektrokol značek Crussis, Haibike, Apache a Winora. O patro výše pak více než 200 krbových kamen a krbových vložek těch nejprověřenějších výrobců - např. Romotop, Haas+Sohn, Jotul, HS Flamingo, La Nordica, BeF a řady dalších. Výběrem vás provede jeden z proškolených odborníků na požadovaný sortiment, takže veškeré dotazy, které se vámi požadovaného produktu týkají, budou uspokojivě zodpovězeny. Díky tomu budete mít jistotu, že vybrané zboží beze zbytku naplní vaše očekávání.

Pokud nás budete chtít poctít svou návštěvou, nemusíte se bát ani o místo na parkování. U nás nehrozí, že svůj automobil budete muset nechat zaparkovaný o pár ulic dál. Máme pro vás totiž připraveno bezproblémové a také bezplatné parkování. Případně můžete využít i pražskou hromadnou dopravu - přímo před naší prodejnou je tramvajová zastávka.
Jak se k nám dostanete?

Proč právě elektrokola a kamna?

Čas od času slýcháme od některého z našich zákazníků otázku, proč kombinujeme tyto dva poměrně nesourodé sortimenty. Důvodů je více, ale především – v obou případech se jedná o poměrně sezónní komodity, které se navíc vzájemně z pohledu sezóny nekryjí. V mimosezónním období pro segment elektrokol tak můžeme upřít více sil do péče o zákazníky zajímajících se o krbová kamna a naopak. Bez ohledu na typ požadovaného zboží se však snažíme o maximální péči o zákazníka a není tedy náhoda, že mnozí jsou našimi klienty v rámci obou typů nabízených segmentů.

Nabízíme víc než jen běžný prodejce

Zakládáme si nejen na kvalitě nabízených značek, ale stejně tak na kvalitě poskytovaných služeb. S výrobci jsme v pravidelném kontaktu, abychom si zachovali přehled o nejnovějších produktech a technologiích. Zároveň trváme na řádném proškolení zaměstnanců od jednotlivých výrobců, aby vám jakýkoliv asistent prodeje dokázal být nápomocen co se týče vašich otázek a výběru. Veškeré nabízené zboží pak pochází z oficiální české produkce či distribuce a jakákoliv komunikace s výrobcem probíhá v nejrychlejším možném tempu. Vynakládáme maximální úsilí, aby bylo o zákazníka dobře postaráno nejen při výběru, ale též dlouho po něm, v rámci záručních i pozáručních servisů.

Snažíme se být nápomocni jak při osobním návštěvě, tak při telefonickém či jiném dálkovém kontaktu. Pokud by tedy pro vás cesta k nám skýtala jakoukoliv překážku, nebojte se napsat či zavolat, v každém případě se vám pokusíme pomoci.

"Je pro nás důležité, abychom společně s vámi vybrali výrobek, který bude přesně odpovídat vašim potřebám."

Michal Sádecký

jednatel GIVE Group s.r.o.

Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Nákup na splátky

Nákup na splátky

se 100% vrácením všech úroků 

Naše zboží si můžete osahat naživo. Navštivte naši specializovanou prodejnu v Praze a prohlédněte si to nejzajímavější z naši nabídky. Věnovat se vám bude náš proškolený odborník, který zodpoví vaše dotazy a pomůže vám s výběrem.

Kudy k nám?

Prodejna GIVE.cz
Poděbradská 887/54
190 00 Praha 9 - Vysočany

Po–Pá: 10.00–18.00
So: 9.00–13.00

Zobrazit na mapě

Pomůžeme s instalací a seřízením

Plánujete koupi nového horského kola nebo elektrokola? Nechce se Vám číst manuál a řešit, jak kolo seřídit a připravit na jízdu? Nechte to na nás. Zavolejte nám na tel. číslo 606 356 488 a zeptejte se, zda vám k výrobku můžeme nabídnout i nějakou službu navíc - třeba právě instalaci nebo montáž u vás doma.

S čím vám můžeme pomoci? Zavolejte nám.

606 356 488

(Po–Pá: 9.00–18.00)

Podporujeme ty, kteří to potřebují

Není nám lhostejný osud týraných a opuštěných zvířat a protože věříme, že si naši pomoc zaslouží nejen týraná zvířata, ale i lidé, kteří se o ně starají, rozhodli jsme se dlouhodobě podporovat útulek pro opuštěná a týraná zvířata Anidef v obci Žim u Teplic.