O nás

Nechce se vám při výběru nového elektrokola, krbových kamen či krbové vložky jen neosobně listovat stránkami na internetu či v odborných časopisech? Využijte při výběru všechny své smysly i naše zkušenosti a znalosti a přijďte si prohlédnout výrobky ze všech úhlů i stran do naší specializované prodejny v Praze 9.

Přivítáme vás na výstavní ploše o velikosti 1 200 m2, na které můžete vybírat z více než ze 150 druhů vystavených krbových kamen a krbových vložek renomovaných a uznávaných značek Romotop, Haas+Sohn, BeF, Storch, Hein, Jotul a řady dalších. Na první jarní dny se u nás můžete vybavit také elektrokoly Apache, Haibike, Crussis a Leader Fox a dalších známých značek. Elektrokol máme vystaveno v naší prodejně více než 200 a vybere si tak u nás opravdu každý. Ať už se jedná o elektrokola, krbová kamna a krbové vložky - náš profesionálně vyškolený a vstřícný personál se o vás vždy ochotně a odborně postará. Podá vám podrobné informace o každém výrobku, poradí a samozřejmě vám pomůže se samotným výběrem.

Pokud nás budete chtít poctít svou návštěvou, nemusíte se bát ani o místo na parkování. U nás na GIVE.cz nehrozí, že svůj automobil budete muset nechat zaparkovaný o pár ulic dál. Máme pro vás totiž připraveno bezproblémové a také bezplatné parkování.

Věříme na kvalitu a tak u nás na GIVE.cz nabízíme jen značky, jejichž jsme autorizovaní prodejci, a to u všech druhů našeho sortimentu. S mnoha výrobci také spolupracujeme v otázce školení našich zaměstnanců, kteří tak mají stále aktuální a nejnovější informace o nabízených produktech. Za naším sortimentem si stojíme, stejně jako jeho výrobci, a tak naše zboží splňuje všechny předepsané normy a pochází pouze z oficiální české produkce či distribuce. S kvalitou a spolehlivostí výrobků tak jde ruku v ruce také bezchybný záruční a pozáruční servis.

"Je pro nás důležité, abychom společně s vámi vybrali výrobek, který bude přesně odpovídat vašim potřebám."

Michal Sádecký

jednatel GIVE Group s.r.o.

Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Nákup na splátky

Nákup na splátky

se 100% vrácením všech úroků 

Naše zboží si můžete osahat naživo. Navštivte naši specializovanou prodejnu v Praze a prohlédněte si to nejzajímavější z naši nabídky. Věnovat se vám bude náš proškolený odborník, který zodpoví vaše dotazy a pomůže vám s výběrem.

Kudy k nám?

Prodejna GIVE.cz
Poděbradská 887/54
190 00 Praha 9 - Vysočany

Po–Pá: 10.00–18.00
So: 9.00–13.00

Zobrazit na mapě

Pomůžeme s instalací a seřízením

Plánujete koupi nového horského kola nebo elektrokola? Nechce se Vám číst manuál a řešit, jak kolo seřídit a připravit na jízdu? Nechte to na nás. Zavolejte nám na tel. číslo 606 356 488 a zeptejte se, zda vám k výrobku můžeme nabídnout i nějakou službu navíc - třeba právě instalaci nebo montáž u vás doma.

S čím vám můžeme pomoci? Zavolejte nám.

606 356 488

(Po–Pá: 9.00–18.00)

Podporujeme ty, kteří to potřebují

Není nám lhostejný osud týraných a opuštěných zvířat a protože věříme, že si naši pomoc zaslouží nejen týraná zvířata, ale i lidé, kteří se o ně starají, rozhodli jsme se dlouhodobě podporovat útulek pro opuštěná a týraná zvířata Anidef v obci Žim u Teplic.