Největší keramický gril a pec Big green Egg pro obrovský počet strávníků. Číst více...

Big Green Egg
Kategorie: Keramické pece
Záruka: omezená doživotní záruka
Značka: Big Green Egg
Tato varianta je na objednávku
Na objednávku (tel. 606 356 488)

91 385 Kč 75 520,56 Kč bez DPH

ks
Potřebujete poradit? Obraťte se na našeho specialistu na grily.

Odborník Tomáš SádeckýTomáš Sádecký

727 869 355

(Po–Pá: 9.00–18.00)

Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Splátky bez navýšení

Splátky bez navýšení

nepřeplatíte ani korunu navíc

Autorizovaný prodejce Big Green Egg

SHOWROOM na zahradní grily - přijďte si vybrat gril do našeho showroomu v Praze 9 (ulice Poděbradská 54). 
Pro více informací volejte 727 869 355 nebo 606 356 488, případně klikněte ZDE.

Keramický gril BIG GREEN EGG EXTRA EXTRA LARGE

Kromě všech výhod keramického grilu a pece Big Green Egg má model Extra Extra Large neskutečnou výhodu v grilovací ploše, která je o průměru 74 cm úplně největší, co se týká špičkových keramických grilů a pecí Big Green Egg. V tomto modelu zvládnete ugrilovat velkého krocana, sele, nebo vyudit velké kusy masa, což dozajista ocení zákazníci nejen velkých restaurací a cateringových společností. S tímto krásným grilem a pecí v jednom se Vám budou Vaši zákazníci vracet nejen kvůli krásnému zážitku spojenému s pohledem na ojedinělý design grilu, ale především kvůli chuti, které dosáhnete díky špičkové technologii Big Green Egg, kdy maso bude šťavnaté a křehké. V modelu BIG GREEN EGG EXTRA EXTRA LARGE můžete grilovat 18 velkých steaků najednou, péct velkou pizzu o průměru 50 cm, připravit spoustu žeber, hamburgerů, koláčů, péct velké kusy masa při nízkých teplotách a vše co je potřeba pro Vaše spokojené zákazníky. Tento špičkový zahradní gril a pec v plně nahradí profesionální konvektomat v místech, kde není možnost ho zapojit a proto je plnou náhradou pro profesionální kuchaře. S příslušenstvím BGE nebude skoro nic nemožného na Vaších zahradních párty, cateringách, svatbách, nebo jen při posezení s velkou skupinou přátel. K tomuto keramickému grilu doporučujeme pro bezpečný pohyb tahač grilu.

V případě zájmu o tento gril nás kontaktujte na tel. čísle 606 356 488.

Každé Vejce je opatřeno speciální dvojitou glazurou pro maximální ochranu proti větru a počasí a je standardně dodáváno s nerezovými dvířky, nerezovým roštem na grilování, počasí odolným teploměrem a litinovým komínkem pro regulaci teploty a keramickou pokličkou.

Pro vnější keramický plášť pece-grilu výrobce uvádí neomezenou životnost a poskytnutá záruční lhůta na něj (při běžném způsobu užívání podle pokynů výrobce) je 10 let. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození a problémy způsobené nesprávnou manipulací. Na kovové prvky (opásání, pružina) je (při doporučeném způsobu údržby a ochrany) záruka 5 let, na ostatní části (vnitřní vložky, příslušenství a potahy) je záruka 2 roky.

Gril Big Green Egg je vytvořen z keramiky kosmického věku, která byla vyvinuta speciálně pro tento produkt. Silný keramický plášť se rozpálí a akumulovaný žár cirkuluje pouze uvnitř prostoru (nevyzařuje mimo něj, dotyk rukou na plášť i při teplotě uvnitř okolo 300°C nezpůsobí problém). Gril tak udrží všechnu šťávu v mase, nedochází k jeho smršťování a v porovnání s ostatními způsoby přípravy jídel uvolňuje neporovnatelným způsobem aroma připravovaných jídel. Pro přípravu jídel v grilu - peci je rozhodující žár sálající z rozpálené keramiky uvnitř než samotné grilování přímo nad dřevěným uhlím.

Keramický gril a pec Big Green Egg není jako většina jiných grilů v létě náhradou domácí kuchyně, ale jak naši zákazníci zjišťují, keramická pec je naopak zařízením, kterou v kuchyni nemají a proto v ní připravují pokrmy celoročně.

Průřez Big Green Egg 

Grilování

Steaky, kotlety, hamburgery a mořské plody s výbornou chutí nesrovnatelnou s jinými grily. Vysoká teplota až 400 stupňů celsia vám zaručí skvělý výsledek. Grilování v BGE  je rychlé, snadné a chutné.

Nízké teploty a pomalé pečení

Izolační keramika BGE umožňuje přesné ovládání teploty i při nízkých teplotách a proto dosáhnete skvělých výsledků s krůtou, žebry, nebo s jakýmkoliv Vámi oblíbeným masem. Potřebujete péct velký kus masa na mírném ohni 10 až 12 hodin? Žádný problém!

Pečení

Můžete péct svůj domácí chléb, bagety, koláče a dorty lépe a rychleji než v kuchyňské troubě. Připravte se na výbornou pizzu s jedinečnou příchutí, kterou dodá gril a pec BGE a díky těmto přednostem dozajista oceníte tuto kvalitní pec.

Uzení

Žádný jiný gril neudí účinněji než BGE. Přidáte širokou škálu chuťových kombinací a vůní do vašeho vaření s udícími šťěpkami a dřevěnými prkénky z různých druhů dřeva. Protože každý druh dřeva reaguje odlišně s jinými druhy mas nebo ryb, kombinace příchutí, které můžete vytvářet jsou téměř nekonečné.

Pečení masa

BGE udržuje teplotu a vlhkost tak dobře, že jakékoliv potraviny nevysychají a téměř při pečení neztrácejí na velikosti. Drůbež, jehněčí, hovězí a zelenina je přirozeně chutnější, protože šťávy a chutě zůstávají uvnitř.

Úžasné výsledky

S tímto keramickým grilem a pecí určitě překvapíte všechny své hosty výborným jídlem. Předkrmy, hlavní jídla, ale i dezerty připravené v Big Green Egg splní všechna vaše náročná očekávání. Začněte psát svůj vlastní kulinářský úspěch s Big Green Egg.

Rozměry grilovací plochy: průměr 74 cm
Grilovací plocha: 4336 cm2
Obslouží osob: 25
Grilovací rošt: chrom
Culinary modular systém: NE
Instaclean systém: NE
Boční stolky: NE
Teploměr: ANO
Rozměry (d x š x v): 82 cm x 82 cm x 90 cm
Hmotnost: 170 kg
Typ kategorie: Grily na dřevěné uhlí

Potřebujete poradit? Obraťte se na našeho specialistu na grily.

Odborník Tomáš SádeckýTomáš Sádecký

727 869 355

(Po–Pá: 9.00–18.00)

Příslušenství (39)
Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Splátky bez navýšení

Splátky bez navýšení

nepřeplatíte ani korunu navíc