Keramický gril a pec Big Green Egg s ojedinělým designem a vlastnostmi vhodný až pro 8 osob. Číst více...

Big Green Egg
Kategorie: Keramické pece
Záruka: omezená doživotní záruka
Značka: Big Green Egg

30 462 Kč 25 173,80 Kč bez DPH

ks
Potřebujete poradit? Obraťte se na našeho specialistu na grily.

Odborník Tomáš SádeckýTomáš Sádecký

727 869 355

(Po–Pá: 9.00–18.00)

Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Splátky bez navýšení

Splátky bez navýšení

nepřeplatíte ani korunu navíc

Autorizovaný prodejce Big Green Egg

SHOWROOM na zahradní grily - přijďte si vybrat gril do našeho showroomu v Praze 9 (ulice Poděbradská 54). 
Pro více informací volejte 727 869 355 nebo 606 356 488, případně klikněte ZDE.

Tento gril si můžete osobně prohlédnout v našem showroomu na Praze 9! 

Keramický gril BIG GREEN EGG MEDIUM

Se svými 38 cm grilovací plochy je keramický gril a pec v jednom BIG GREEN EGG MEDIUM skutečně všestranný. Můžete snadno grilovat, udit, dusit nebo péct až pro 8 osob. Keramický gril a pec BIG GREEN EGG MEDIUM pojme až 6 kg masa, ať už je vařené v celku za nízkých teplot nebo grilované rychle na malé kousky. S praktickým příslušenstvím jednoduše připravíte zeleninu, čerstvou rybu i plody moře. S Pizza stojanem a Big Green Egg pečícím kamenem pizza stone, můžete potěšit své hosty pizzou nebo chlebem jako z pravé kamenné pece.

Každé Vejce je opatřeno speciální dvojitou glazurou pro maximální ochranu proti větru a počasí a je standardně dodáváno s nerezovými dvířky, nerezovým roštem na grilování, počasí odolným teploměrem a litinovým komínkem pro regulaci teploty a keramickou pokličkou.

Pro vnější keramický plášť pece-grilu výrobce uvádí neomezenou životnost a poskytnutá záruční lhůta na něj (při běžném způsobu užívání podle pokynů výrobce) je 10 let. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození a problémy způsobené nesprávnou manipulací. Na kovové prvky (opásání, pružina) je (při doporučeném způsobu údržby a ochrany) záruka 5 let, na ostatní části (vnitřní vložky, příslušenství a potahy) je záruka 2 roky.

Gril Big Green Egg je vytvořen z keramiky kosmického věku, která byla vyvinuta speciálně pro tento produkt. Silný keramický plášť se rozpálí a akumulovaný žár cirkuluje pouze uvnitř prostoru (nevyzařuje mimo něj, dotyk rukou na plášť i při teplotě uvnitř okolo 300°C nezpůsobí problém). Gril tak udrží všechnu šťávu v mase, nedochází k jeho smršťování a v porovnání s ostatními způsoby přípravy jídel uvolňuje neporovnatelným způsobem aroma připravovaných jídel. Pro přípravu jídel v grilu - peci je rozhodující žár sálající z rozpálené keramiky uvnitř než samotné grilování přímo nad dřevěným uhlím.

Keramický gril a pec Big Green Egg není jako většina jiných grilů v létě náhradou domácí kuchyně, ale jak naši zákazníci zjišťují, keramická pec je naopak zařízením, kterou v kuchyni nemají a proto v ní připravují pokrmy celoročně.

Průřez Big Green Egg

 

Grilování

Steaky, kotlety, hamburgery a mořské plody s výbornou chutí nesrovnatelnou s jinými grily. Vysoká teplota až 400 stupňů celsia vám zaručí skvělý výsledek. Grilování v BGE  je rychlé, snadné a chutné.

Nízké teploty a pomalé pečení

Izolační keramika BGE umožňuje přesné ovládání teploty i při nízkých teplotách a proto dosáhnete skvělých výsledků s krůtou, žebry, nebo s jakýmkoliv Vámi oblíbeným masem. Potřebujete péct velký kus masa na mírném ohni 10 až 12 hodin? Žádný problém!

Pečení

Můžete péct svůj domácí chléb, bagety, koláče a dorty lépe a rychleji než v kuchyňské troubě. Připravte se na výbornou pizzu s jedinečnou příchutí, kterou dodá gril a pec BGE a díky těmto přednostem dozajista oceníte tuto kvalitní pec.

Uzení

Žádný jiný gril neudí účinněji než BGE. Přidáte širokou škálu chuťových kombinací a vůní do vašeho vaření s udícími šťěpkami a dřevěnými prkénky z různých druhů dřeva. Protože každý druh dřeva reaguje odlišně s jinými druhy mas nebo ryb, kombinace příchutí, které můžete vytvářet jsou téměř nekonečné.

Pečení masa

BGE udržuje teplotu a vlhkost tak dobře, že jakékoliv potraviny nevysychají a téměř při pečení neztrácejí na velikosti. Drůbež, jehněčí, hovězí a zelenina je přirozeně chutnější, protože šťávy a chutě zůstávají uvnitř.

Úžasné výsledky

S tímto keramickým grilem a pecí určitě překvapíte všechny své hosty výborným jídlem. Předkrmy, hlavní jídla, ale i dezerty připravené v Big Green Egg splní všechna vaše náročná očekávání. Začněte psát svůj vlastní kulinářský úspěch s Big Green Egg.

Rozměry grilovací plochy: průměr 38 cm
Grilovací plocha: 1140 cm2
Obslouží osob: 8
Grilovací rošt: chrom
Culinary modular systém: NE
Instaclean systém: NE
Boční stolky: lze přikoupit
Teploměr: ANO
Rozměry (d x š x v): 46 cm x 46 cm x 72 cm
Hmotnost: 51 kg
Typ kategorie: Grily na dřevěné uhlí

Potřebujete poradit? Obraťte se na našeho specialistu na grily.

Odborník Tomáš SádeckýTomáš Sádecký

727 869 355

(Po–Pá: 9.00–18.00)

Příslušenství (35)
Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Splátky bez navýšení

Splátky bez navýšení

nepřeplatíte ani korunu navíc