Keramický gril Big Green Egg vhodný pro grilování ve 4 osobách. Číst více...

Big Green Egg
Kategorie: Keramické pece
Záruka: omezená doživotní záruka
Značka: Big Green Egg

25 171 Kč 20 801,31 Kč bez DPH

ks
Potřebujete poradit? Obraťte se na našeho specialistu na grily.

Odborník Tomáš SádeckýTomáš Sádecký

727 869 355

(Po–Pá: 9.00–18.00)

Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Splátky bez navýšení

Splátky bez navýšení

nepřeplatíte ani korunu navíc

Autorizovaný prodejce Big Green Egg

SHOWROOM na zahradní grily - přijďte si vybrat gril do našeho showroomu v Praze 9 (ulice Poděbradská 54). 
Pro více informací volejte 727 869 355 nebo 606 356 488, případně klikněte ZDE.

Tento gril si můžete osobně prohlédnout v našem showroomu na Praze 9! 

Keramický gril BIG GREEN EGG MINI MAX

Zcela nový Mini Max Big Green Egg je důkazem toho, že velké věci přicházejí v malých baleních. Tento špičkový gril a pec v jednom je robustní a díky opásání, které již je zahrnuto v ceně je také snadno uchopitelný. Mini Max je ideální pro táboření, k bazénu, k hřištím na míčové hry, jen tak na balkon, nebo i do kuchyně pod ventilaci. Na tento model čekalo spousta špičkových šéfkuchařů, neboť jeho rozměry jsou podobné modelu Mini, ale grilovací plocha je obdobná jako u modelu Small, což zajišťuje grilování pro větší počet strávníků. Keramický gril BIG GREEN EGG MINI MAX je samozřejmě také postaven z ultra high kvalitní keramiky. Tento keramický gril a keramická pec v jednom je díky svým parametrům velice všestranný a je vhodný pro do profesionálních kuchyní, nebo i pro jakékoliv rodinné využití. V tomto typu můžete použít nepřímé vaření, ugrilujete jedno celé kuře, můžete chystat menší kousky pečiva, nebo koláčů, vyudíte 3 kilogramy masa, nebo připravíte 2 až 3 opravdu velké steaky.

Každé Vejce je opatřeno speciální dvojitou glazurou pro maximální ochranu proti větru a počasí a je standartně dodáváno s nerezovými dvířky, nerezovým roštem na grilování, počasí odolným teploměrem pro přesnou regulaci teploty, litinovým komínkem pro regulaci teploty a keramickou pokličkou. Keramický gril BIG GREEN EGG MINI MAX je připraven k vaření do 15 minut. Povrchová glazura brání popálení, je netoxická, nevybledne a neoloupe se.

Mnoho profesionálních kuchyní a špičkových kuchařů používá keramické grily BIG GREEN EGG pro přípravu jídel à la carte ve svých špičkových restauracích, neboť díky této keramické peci mohou dosáhnout takové vůně a chuti jako v žádném jiném zařízení a díky vysoké účinnosti předávané energie si maso i ryba po teplotní úpravě zachovává téměř původní velikost a šťavnatost. 

Pro vnější keramický plášť pece-grilu výrobce uvádí neomezenou životnost a poskytnutá záruční lhůta na něj (při běžném způsobu užívání podle pokynů výrobce) je 10 let. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození a problémy způsobené nesprávnou manipulací. Na kovové prvky (opásání, pružina) je (při doporučeném způsobu údržby a ochrany) záruka 5 let, na ostatní části (vnitřní vložky, příslušenství a potahy) je záruka 2 roky.

Gril Big Green Egg je vytvořen z keramiky kosmického věku, která byla vyvinuta speciálně pro tento produkt. Silný keramický plášť se rozpálí a akumulovaný žár cirkuluje pouze uvnitř prostoru (nevyzařuje mimo něj, dotyk rukou na plášť i při teplotě uvnitř okolo 300°C nezpůsobí problém). Gril tak udrží všechnu šťávu v mase, nedochází k jeho smršťování a v porovnání s ostatními způsoby přípravy jídel uvolňuje neporovnatelným způsobem aroma připravovaných jídel. Pro přípravu jídel v grilu - peci je rozhodující žár sálající z rozpálené keramiky uvnitř než samotné grilování přímo nad dřevěným uhlím.

Keramický gril a pec Big Green Egg není jako většina jiných grilů v létě náhradou domácí kuchyně, ale jak naši zákazníci zjišťují, keramická pec je naopak zařízením, kterou v kuchyni nemají a proto v ní připravují pokrmy celoročně.

Průřez Big Green Egg

Rozměry grilovací plochy: průměr 33 cm
Grilovací plocha: 855 cm2
Obslouží osob: 4
Grilovací rošt: chrom
Culinary modular systém: NE
Instaclean systém: NE
Boční stolky: NE
Teploměr: ANO
Rozměry (d x š x v): 38 cm x 38 cm x 50 cm
Hmotnost: 28 kg
Typ kategorie: Grily na dřevěné uhlí

Potřebujete poradit? Obraťte se na našeho specialistu na grily.

Odborník Tomáš SádeckýTomáš Sádecký

727 869 355

(Po–Pá: 9.00–18.00)

Příslušenství (16)
Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Splátky bez navýšení

Splátky bez navýšení

nepřeplatíte ani korunu navíc