Peletový zahradní gril TRAEGER s jednoduchou obsluhou a systémem Advanced Grilling Logic. Číst více...

Traeger
Kategorie: Grily na pelety
Záruka: 24 měsíců
Značka: Traeger
Tuto variantu již nemáme v nabídce
Tento produkt již není v nabídce
Potřebujete poradit? Obraťte se na našeho specialistu na grily.

Odborník Tomáš SádeckýTomáš Sádecký

727 869 355

(Po–Pá: 9.00–18.00)

Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Splátky bez navýšení

Splátky bez navýšení

nepřeplatíte ani korunu navíc

SHOWROOM na zahradní grily - přijďte si vybrat gril do našeho showroomu v Praze 9 (ulice Poděbradská 54). Autorizovaný prodejce TREAGER
Pro více informací volejte 727 869 355 nebo 606 356 488, případně klikněte 
ZDE.

Peletový zahradní gril TRAEGER BRONSON 34 GRIL BLUE

Řada PRO SERIES nabízí perfektní grily ve všech ohledech. To platí i o i grilu na pelety TRAEGER PRO SERIES 34 GRIL - BLUE. První dojem je absolutně skvělý. Robustní konstrukce s rovnoměrně rozloženou váhou nejen vypadá stabilně, ale perfektně stabilní skutečně je. To poznáte při grilování, ale i při pojíždění, které vám ulehčí masivní madlo na boku grilu. S tímto grilem bude vaše zahradní vaření ještě o stupeň lepší. Díky systému kontroly teploty u peletového grilu TRAEGER PRO SERIES 34 GRIL – BLUE “Advanced Grilling Logic”, který udržuje teplotu uvnitř grilu v rozmezí pouhých +/- 10 °C*. Součástí grilu jsou totiž i dva vpichové teploměry, kde můžete měřit teplotu uvnitř pokrmu, který připravujete, a proto dosáhnete skvělých výsledků. Na tomto grilu, který má dva grilovací rošty o celkové grilovací ploše 5703 cm2 ugrilujete na hlavním roštu současně 24 burgerů, nebo 6 kuřat, 32 klobás, nebo 9 celých žebříků žeber. Na vedlejším roštu současně 16 burgerů, nebo 24 klobás. Průměrná variabilita při 1 hodině grilování (na začátku se předpokládá gril rozpálený na nastavenou provozní teplotu) při okolní teplotě 22 °C a bezvětří.

Jak fungují peletové grily TREAGER:

Zásobník na pelety uchovává 100% dřevěné pelety z tvrdého dřeva. Díky ovládacímu panelu si můžete nastavit přesnou teplotu, jako u vaší trouby. Šnek přivede dřevěné pelety ze zásobníku do topeniště, kde ho podpálí podpalovač Hot Rod a čím nastavíte vyšší teplotu, tím se bude rychleji točit a dodávat potřebné množství pro vytvoření správné teploty. Větrák, který rozfoukává oheň vytvoří rovnoměrné proudění teplého vzduchu okolo Vašeho pokrmu. Samozřejmostí je odkapávací tác, který zajistí odkapávající šťávy před plameny a zabraňuje hoření. Nic již tedy nebrání tomu, aby jste si vychutnali skvěle připravené pokrmy.

šnek

šnek s peletami

jak to fungujeCHUŤ

Je to fakt-připravené na opravdovém dřevě chutná jídlo lépe. Přírodní dřevěné pelety dávají jídlům připraveným na Traegeru jedinečnou chuť. Majitelé grilu Traeger i ostatní nadšenci barbecue a grilování se shodují, že chuť jídla připraveného na ohni z tvrdého dřeva je to, co mají na grilování nejraději. A že právě oheň z tvrdého dřeva je to, co dělá rozdíl v chuti oproti grilům na dřevěné uhlí či plynovým grilům. Opravdové dřevo-opravdová chuť, pokaždé.

VŠESTRANNOST

Grilování, uzení, zapékání, dušení, pečení a samozřejmě královská disciplína BBQ - barbecue. Můžete to rozjet rychle a zprudka, nebo pomalu a při nižších teplotách (low & slow) ale i na další způsoby, je jen na vás, kterou cestou se vydáte a kterou techniku vaření zvolíte ze 6 v 1 grilu Traeger! A budete excelovat pokaždé, ať už budete grilovat, udit, zapékat, dusit, péct nebo si užívat BBQ. Pomalu pečená žebra nebo křupavá pizza, šťavnatá krkovice s příchutí tymiánu a kouře z tvrdého dřeva nebo klidně domácí jablečný štrůdl. Na Traegeru uvaříte cokoliv vás napadne.

LEHKOST

Příprava jídla na ohni je s traegerem hračka. Díky jednoduché obsluze grilu Traeger se můžete opravdu soustředit na to, co je pro vás důležité: vaše rodina, vaši přátelé a jídlo, kterým je chcete potěšit. Ale hlavně váš čas. Správné fungování Traegeru zajišťuje digitálně řízený konvekční systém, který přesto zůstává věrný základní myšlence: příprava jídla na ohni, kterou ale maximálně zjednodušuje. Stačí nastavit požadovanou teplotu, stejně jako na vaší domácí troubě. A potom už záleží jen na vás, jeslti se budete věnovat preciznímu ladění receptu, půjdete štípat dříví nebo se podíváte na napínavý zápas play-off. Traeger vás podrží.

SPOLEHLIVOST

Perfektní výsledek na každý pokus. Konzistentní teplota vám zaručí konzistentní výsledky. To znamená, že se můžete opravdu věnovat správnému postupu u jakéhokoliv receptu. Bez zbytečného rozptylování s udržováním ohně. O to se postará Traeger: udrží nastavenou teplotu. Tím se zbavíte největší proměnné na cestě k vynikajícímu jídlu připraveném na ohni. Staňte se mistry grilovaného kuřete vcelku, ovládněte zahradní šampionát v kategoriích “zauzený grilovaný losos” i “šťavťnatý steak”. A s klidem si troufněte i na trhané vepřové či telecí hrudí. Můžete se spolehnout, že výsledky budou skvělé. Znovu a znovu.

Typ kategorie: Grily na pelety

Potřebujete poradit? Obraťte se na našeho specialistu na grily.

Odborník Tomáš SádeckýTomáš Sádecký

727 869 355

(Po–Pá: 9.00–18.00)

Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Splátky bez navýšení

Splátky bez navýšení

nepřeplatíte ani korunu navíc