1) akce „Doživotní servis na elektrokola ZDARMA“ se vztahuje na každé zakoupené elektrokolo v období od 30.3.2023 do 30.6.2023

2) v rámci akce „Doživotní servis na elektrokola ZDARMA“ získává zákazník ZDARMA tzv. každoroční servis v hodnotě 1 990 Kč, a to po celou dobu životnosti elektrokola.

3) každoroční servis ZDARMA na zakoupené elektrokolo v rámci akce „Doživotní servis na elektrokola ZDARMA“ lze čerpat 1x ročně. Tento servis kryje veškeré servisní úkony (práce) na zakoupeném elektrokole zmíněné níže:

Kontrola celkového stavu elektrokola
Kontrola baterie a pohonu
Kontrola a seřízení řazení
Kontrola a seřízení brzd
Docentrování kol a kontrola výpletů
Kontrola odpružení (vidlice a tlumič)
Kontrola a promazání řetězu
Odmaštění kotoučů nebo ráfků
Promazání ložisek
Kontrola a dotažení hlavového složení
Kontrola a dotažení konusů nábojů
Kontrola a dotažení šroubových spojů
Promazání lanek a bowdenů
Návrh případných dalších servisních úkonů


4) POZOR – akce „Doživotní servis na elektrokola ZDARMA“ nekryje spotřebovaný servisní materiál (např. nový řetěz, nové brzdové destičky atd.) a servisní úkony nad rámec každoročního servisu (viz bod 3).

5) každoroční servis ZDARMA na zakoupené elektrokolo v rámci akce „Doživotní servis na elektrokola ZDARMA“ lze využít každý rok v období od 1.10. do 28.2., a to na základě předloženého voucheru „Doživotní servis na elektrokolo ZDARMA“, který zákazník získá k zakoupenému elektrokolu (mimo toto období je za Každoroční servis účtován standardní poplatek ve výši 1 990 Kč).

6) každoroční servis ZDARMA na zakoupené elektrokolo v rámci akce „Doživotní servis na elektrokola ZDARMA“ lze využívat pravidelně každý rok, a to po celou dobu životnosti elektrokola.

7) každoroční servis ZDARMA na zakoupené elektrokolo v rámci akce „Doživotní servis na elektrokola ZDARMA“ může využít pouze 1. majitel elektrokola, akce je tedy nepřenosná na jinou osobu.

Společnost GIVE Group s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoliv akci „Doživotní servis na elektrokola ZDARMA“ ukončit nebo prodloužit.