Podstavné sklo na zakázku vám dává možnost nechat svou fantazii pracovat a přizpůsobit tvar skla vašemu interiéru i v případě, že se jedná o atypický prostor. Rovněž se nemusíte omezovat barvou. Čiré sklo je samozřejmostí, ale co třeba úprava v elegantním mléčném či kouřovém provedení? Nebo můžete volit moderní, znovuobjevené nastříkané sklo, které můžete vybrat z různých barevných provedení, ale zároveň také v neprůhledné úpravě, která dokonale skryje nedostatky podlahy pod ním.

Jak u nás probíhá objednání podstavného skla na zakázku?

1) zašlete nám e-mailem na adresu info@give.cz jednoduchý nákres skla s přesným rozměrem všech stran tak, aby se dalo podstavné sklo na zakázku dle vašich požadavků výrobcem skla zhotovit (viz vzorový obrázek níže)
(v případě potřeby vám pro inspiraci zašleme nákres podstavného skla s výřezy pro centrální přívod vzduchu - CPV)
2) váš nákres zašleme výrobci skla k nacenění
3) cenovou kalkulaci na výrobu skla vám zašleme k odsouhlasení
4) po odsouhlasení cenové kalkulace z vaší strany a zaplacení 100% ceny skla zadáme vámi objednané sklo do výroby
5) jakmile bude sklo vyrobeno, budeme vás telefonicky kontaktovat, abychom si upřesnili termín doručení skla na vámi požadované místo doručení

Pro informaci:

Dle bezpečnostního předpisu ČSN 06 1008 je nutné umístit pod spotřebič instalovaný na podlahu z hořlavého materiálu ochrannou podložkou přesahující jeho půdorys. Nejméně 300 mm před přikládacím a popelníkovým otvorem a 100 mm na ostatních stranách. Topné těleso na tuhá paliva zabezpečte ochrannou (nehořlavou) podložkou pod (před) topidlem, které znemožní vznícení podlahy tvořené hořlavými materiály a zabrání také žhavým uhlíkům vypadlým z topeniště zapálit okolní předměty.

Nákres skla

Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Nákup na splátky

Nákup na splátky

se 100% vrácením všech úroků