Podstavné sklo na zakázku vám dává možnost nechat svou fantazii pracovat a přizpůsobit tvar skla vašemu interiéru i v případě, že se jedná o atypický prostor. Rovněž se nemusíte omezovat barvou. Čiré sklo je samozřejmostí, ale co třeba úprava v elegantním mléčném či kouřovém provedení? Nebo můžete volit moderní, znovuobjevené nastříkané sklo, které můžete vybrat z různých barevných provedení, ale zároveň také v neprůhledné úpravě, která dokonale skryje nedostatky podlahy pod ním.

Jak u nás probíhá objednání podstavného skla na zakázku?

1) zašlete nám e-mailem na adresu info@give.cz jednoduchý nákres skla s přesným rozměrem všech stran v milimetrech tak, aby se dalo podstavné sklo na zakázku dle vašich požadavků výrobcem skla zhotovit (viz vzorový obrázek níže)
(v případě potřeby vám pro inspiraci zašleme nákres podstavného skla s výřezy pro centrální přívod vzduchu - CPV)
2) váš nákres zašleme výrobci skla k nacenění
3) cenovou kalkulaci na výrobu skla vám zašleme k odsouhlasení
4) po odsouhlasení cenové kalkulace z vaší strany a zaplacení 100% ceny skla zadáme vámi objednané sklo do výroby
5) jakmile bude sklo vyrobeno, budeme vás telefonicky kontaktovat, abychom si upřesnili termín doručení skla na vámi požadované místo doručení

POZOR - rozměry skla na zakázku uvádějte vždy, prosím, v milimetrech.

Pro informaci:

Dle bezpečnostního předpisu ČSN 06 1008 je nutné umístit pod spotřebič instalovaný na podlahu z hořlavého materiálu ochrannou podložkou přesahující jeho půdorys. Nejméně 300 mm před přikládacím a popelníkovým otvorem a 100 mm na ostatních stranách. Topné těleso na tuhá paliva zabezpečte ochrannou (nehořlavou) podložkou pod (před) topidlem, které znemožní vznícení podlahy tvořené hořlavými materiály a zabrání také žhavým uhlíkům vypadlým z topeniště zapálit okolní předměty.

Nákres skla

Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Nákup na splátky

Nákup na splátky

se 100% vrácením všech úroků