Naše prodejna je nyní OTEVŘENA v omezeném režimu. Pro více informací volejte 606 356 488 nebo klikněte ZDE.
Potřebujete poradit? Obraťte se na našeho specialistu.

Odborník Mirek MenšíkMiroslav Menšík

721 980 080

(Po–Pá: 9.00–18.00)

Toužíte po elektrokole, ale nechce se Vám opouštět své osvědčené jízdní kolo? V takovém případě je pro Vás ideálním řešením jeho přestavba na elektrokolo.

Ano, máte pochopitelně možnost pořídit si u nás krásné, nové a kompletní elektrokolo, ale pokud máte své kolo oblíbené a nechcete se jej zbavovat, zamyslete se nad možností přestavby. Pro přestavbu na elektrokolo používáme tzv. „konverzní sety“, které obsahují vše potřebné a pasují na 95 % v současnosti používaných jízdních kol.

Hlavní součástí je bezkartáčový elektromotor o různých výkonech - nejčastěji 250W, ale lze dodat i výkon 750W nebo třeba 1000W. Motor dáváme nejčastěji do středu kola, mezi kliky - jedná se o tzv. středový motor. Lze však použít i výpletový motory do zadního anebo (méně časté) do předního kola. Přestavbová sada na elektrokolo, neboli Konverzní kit, obsahuje navíc i další potřebné části, jako například řídící jednotku, držák baterie, brzdové páčky, display nebo propojovací kabeláž. Příslušenství záleží na zvolené sadě.

Baterii volíme pro každého individuálně podle potřeby - jednak podle požadovaného dojezdu, ale také podle finančních možností. Do přestavbových sad dodáváme zásadně kvalitní Li-Ion baterie vyráběné v České republice podle nejnovějších standardů.

Přestavbové sady je také možné použít na různá atypická kola, která by se jinak musela obejít bez elektropohonu. Často stavíme například skládací kolo značky Dahon nebo Tern. Není ale problém přestavět také tandemové kolo. Set na přestavbu elektrokola si můžete u nás také zakoupit jako stavebnici a své kolo si přestavět svépomoci. Vždy od nás dostanete podrobný návod, nicméně nabízíme také kompletní přestavbu vašeho kola na klíč.

Pokud se rozhodnete přenechat přestavbu svého kola na nás, zastavte se, prosím, v naší prodejně na adrese Poděbradská 887/54, Praha 9 - Vysočany (kontaktní údaje a otevírací doba) - ideálně rovnou se svým kolem. Jedině tak můžeme nejlépe posoudit vhodnost vašeho kola pro přestavbu na elektrokolo. Po krátké prohlídce si řekneme, jaký motor je pro vaše účely nejlepší, společně rozhodneme vhodnou kapacitu baterie na základě požadovaného dojezdu a očekávaného profilu většiny cest. Při této schůzce také dohodneme detaily jako např. typ displeje anebo možné (resp. vhodné) příslušenství.

Nabídku přestavby následně posíláme e-mailem do vaší e-mailové schránky a po odsouhlasení se náš servisní tým pouští do práce. Přestavba na elektrokolo u nás trvá resp. kolo je pro vás zpravidla připravené do 3-4 pracovních dnů. Při předání vám vysvětlíme, jak celý systém funguje, na co si dát pozor a jaké jsou doporučené servisní prohlídky, aby váš nový set fungoval dobře tisíce kilometrů.

Přestavba kola na elektrokolo 1
Přestavba kola na elektrokolo 2
Přestavba kola na elektrokolo 3

Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Nákup na splátky

Nákup na splátky

se 100% vrácením všech úroků