Naše prodejna je nyní OTEVŘENA v omezeném režimu. Pro více informací volejte 606 356 488 nebo klikněte ZDE.

Doprava po ČR zdarma

Uvědomujeme si, že platit dopravné při nákupu přes internet je otrava, a proto vás s náklady na dopravné nechceme zatěžovat. U většiny výrobků tak u nás máte dopravu po celé ČR zdarma.

Vlastní prodejna

Přes 1 200 m2 plochy obsazené tím nejzajímavějším zbožím. Pokud stále váháte s výběrem vhodného produktu a nemůžete se rozhodnout, navštivte nás. Spoustu produktů si můžete prohlédnout naživo a naši odborníci jsou připraveni vám odpovědět na všechny vaše dotazy.

Více o prodejně

Výhodný nákup na splátky

Uvažujete o nákupu, ale nechce se vám platit celou částku najednou? Využijte nákupu na splátky se 100% vrácením všech zaplacených úroků. Nezatížíte tak váš rodinný rozpočet a vybraný výrobek můžete mít už za pár dní doma. Více o nákupu na splátky naleznete zde.

Tým odborníků

Proč se snažit stát se odborníkem na výběr horského kola, elektrokola nebo třeba krbových kamen? Ušetřete svůj cenný čas a nechte si poradit od nás. Zavolejte nám na tel. 606 356 488 a společně zjistíme, na co a jak chcete výrobek používat a najdeme to nejlepší právě pro vás. Nebo navštivte naši specializovanou prodejnu v Praze 9, kde se vám bude rád věnovat některý z našich odborníků.

Bleskové dodání

Vybrali jste si u nás a už se nemůžete dočkat, až Vám zakoupené zboží dorazí? Snažíme se, abychom k vám dodali objednaný výrobek co nejrychleji. Většinu zboží tak expedujeme již do 24 hodin od objednání. Každého zákazníka navíc telefonicky kontaktujeme s přesnou informací, kdy může zásilku očekávat.

Platba kartou

Chceme, aby byl pro vás nákup u nás co nejjednodušší. Právě proto si můžete vybrat z velké nabídky možností, jak za objednávané zboží zaplatit. Samozřejmostí je u nás rychlý on-line bankovní převod pro nejznámější české banky a zároveň možnost zaplatit on-line platební kartou. Zaplatit kartou můžete samozřejmě i v naší prodejně v Praze 9 - Vysočany.

Autorizovaný prodejce

Jsme autorizovaným prodejcem všech značek, které na GIVE.cz nabízíme. Veškeré zboží, které u nás naleznete, pochází pouze z oficiální české distribuce a je určeno pro náš český trh. Splňuje tak všechny právní normy a standardy. Samozřejmostí je také plnohodnotný záruční i pozáruční servis.

Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Nákup na splátky

Nákup na splátky

se 100% vrácením všech úroků