Doprava po ČR zdarma

Uvědomujeme si, že platit dopravné při nákupu přes internet je otrava, a proto vás s náklady na dopravné nechceme zatěžovat. U většiny výrobků tak u nás máte dopravu po celé ČR zdarma.

Vlastní prodejna

Přes 1 200 m2 plochy obsazené tím nejzajímavějším zbožím. Pokud stále váháte s výběrem vhodného produktu a nemůžete se rozhodnout, navštivte nás. Spoustu produktů si můžete prohlédnout naživo a naši odborníci jsou připraveni vám odpovědět na všechny vaše dotazy.

Více o prodejně

Výhodný nákup na splátky

Uvažujete o nákupu, ale nechce se vám platit celou částku najednou? Využijte nákupu na splátky s vrácením 100 % všech zaplacených úroků. Nezatížíte tak váš rodinný rozpočet a vybraný výrobek můžete mít už za pár dní doma. Více o nákupu na splátky naleznete zde.

Tým odborníků

Proč se snažit stát se odborníkem na výběr horského kola, elektrokola nebo třeba krbových kamen? Ušetřete svůj cenný čas a nechte si poradit od nás. Zavolejte nám na tel. 606 356 488 a společně zjistíme, na co a jak chcete výrobek používat a najdeme to nejlepší právě pro vás. Nebo navštivte naši specializovanou prodejnu v Praze 9, kde se vám bude rád věnovat některý z našich odborníků.

Bleskové dodání

Vybrali jste si u nás a už se nemůžete dočkat, až Vám zakoupené zboží dorazí? Snažíme se, abychom k vám dodali objednaný výrobek co nejrychleji. Většinu zboží tak expedujeme již do 24 hodin od objednání (týká se standardní balíkové přepravy DPD, nikoliv paletové přepravy nadrozměrných zásilek Schenker nebo Geis). Každého zákazníka navíc telefonicky kontaktujeme s přesnou informací, kdy může zásilku očekávat.

Platba kartou

Chceme, aby byl pro vás nákup u nás co nejjednodušší. Právě proto si můžete vybrat z velké nabídky možností, jak za objednávané zboží zaplatit. Samozřejmostí je u nás rychlý on-line bankovní převod pro nejznámější české banky a zároveň možnost zaplatit on-line platební kartou. Zaplatit kartou můžete samozřejmě i v naší prodejně v Praze 9 - Vysočany.

Autorizovaný prodejce

Jsme autorizovaným prodejcem všech značek, které na GIVE.cz nabízíme. Veškeré zboží, které u nás naleznete, pochází pouze z oficiální české distribuce a je určeno pro náš český trh. Splňuje tak všechny právní normy a standardy. Samozřejmostí je také plnohodnotný záruční i pozáruční servis.

Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Nákup na splátky

Nákup na splátky

se 100% vrácením všech úroků