Přes 1 200 m2 plochy obsazené tím nejzajímavějším zbožím. Pokud stále váháte s výběrem vhodného produktu a nemůžete se rozhodnout, navštivte nás. Spoustu produktů si můžete prohlédnout naživo a naši odborníci jsou připraveni vám odpovědět na všechny vaše dotazy.

Kde nás najdete

Prodejna GIVE.cz
Poděbradská 887/54
190 00 Praha 9 - Vysočany

Po–Pá: 10.00–18.00
So: 9.00–13.00

Zobrazit na mapě
Doplňkové služby

Odborné poradenstvíOdborné poradenství

Doprava po ČR zdarmaDoprava po ČR zdarma

Odborné seřízeníOdborné seřízení

Platby kartouPlatby kartou

Nákup na splátkyNákup na splátky

Rozvoz po Praze i o víkenduVlastní rozvoz po Praze

Bezplatné parkováníBezplatné parkování

Jak se k nám dostanete?

Autem

Od pražského okruhu se k nám dostanete sjezdem na Černém Mostě, následně ulicí Chlumecká, která ústí do ulice Poděbradská. Z opačného směru jeďte ulicí Českomoravská, na křižovatce Harfa pokračujte rovně do ulice Poděbradská. Naše prodejna se nachází na rohu ulice Poděbradská a U Elektry. Využít můžete našeho bezplatného parkování přímo u vchodu do prodejny.

Autobusem

Nejsnadnější cesta k nám není autobusem, ale tramvají. Přímo k naší prodejně jezdí linky 8 a 25. Vystupte na zastávce "U Elektry". Naše prodejna se nachází hned u tramvajové zastávky.

Tramvají

Pokud se k nám vydáte tramvají (linky 8 a 25), vystupte na zastávce "U Elektry". Naše prodejna se nachází hned u tramvajové zastávky.

Metrem

Ze stanice metra B - Hloubětín nebo Palmovka se k nám dostanete snadno tramvají číslo 25. Vystupte na zastávce "U Elektry". Naše prodejna se nachází hned u tramvajové zastávky.

Showroom give.cz

Elektrokola

Přijďte si prohlédnout ty nejzajímavější modely elektrokol kol značek Apache, Crussis, Haibike a Leader Fox. Můžete vybírat z desítek vystavených elektrokol specializovaných značek a k dispozici jsou i testovací modely k zapůjčení.

Více o prodejně elektrokol

Showroom give.cz

Doplňky na kolo

Osobně si u nás můžete prohlédnout také ucelenou nabídku doplňků na kolo. Vybrat si můžete například ze sortimentu blatníků na kolo, osvětlení, stojánků, brašen a mnoha dalších doplňků pro vaše kolo či elektrokolo. Naleznete u nás i přilby Uvex a Met a batohy Osprey.

Více o prodejně doplňků na kolo

Showroom give.cz

Krbová kamna

Prohlédnout si u nás můžete kompletní sortiment značky Haas+Sohn a ta nejprodávanější krbová kamna značek Romotop, Hein, Jotul, Storch, Scan a HS Flamingo. Vystavena jsou plechová i kachlová kamna, včetně kamen s teplovodním výměníkem.

Více o prodejně krbových kamen

Showroom give.cz

Krbové vložky

V rámci výstavní plochy naší prodejny si můžete prohlédnout kompletní sortiment krbových vložek značky Haas+Sohn a nejprodávanější modely vložek Romotop a BEF. Vystaveny jsou modely bez výměníku i s teplovodním výměníkem.

Více o prodejně krbových vložek

Showroom give.cz

Krbové stavebnice

Vyberte si u nás z vystavených modelů krbových stavebnic Haas+Sohn. S výběrem stavebnice vám pomůže náš proškolený odborník, který se vám bude při vaší návštěvě věnovat a zodpoví vám všechny vaše dotazy.

Více o prodejně krbových stavebnic

Showroom give.cz

Stavby krbů

Uvažujete o stavbě moderního krbu? Svěřte se do rukou našich odborníků v naší specializované prodejně, kterou naleznete v Praze 9 ve Vysočanech. Pomůžeme vám s výběrem kvalitní krbové vložky a stavebního materiálu na stavbu krbu.

více o stavbách krbů

Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Nákup na splátky

Nákup na splátky

se 100% vrácením všech úroků