Přes 1 200 m2 plochy obsazené tím nejzajímavějším zbožím. Pokud stále váháte s výběrem vhodného produktu a nemůžete se rozhodnout, navštivte nás. Spoustu produktů si můžete prohlédnout naživo a naši odborníci jsou připraveni vám odpovědět na všechny vaše dotazy.

Kde nás najdete

Prodejna GIVE.cz
Poděbradská 887/54
190 00 Praha 9 - Vysočany

Po–Pá: 10.00–18.00
So: 9.00–13.00

Zobrazit na mapě
Doplňkové služby

Odborné poradenstvíOdborné poradenství

Doprava po ČR zdarmaDoprava po ČR zdarma

Odborné seřízeníOdborné seřízení

Platby kartouPlatby kartou

Nákup na splátky bez navýšeníNákup na splátky bez navýšení

Rozvoz po Praze i o víkenduRozvoz po Praze i o víkendu

Bezplatné parkováníBezplatné parkování

Jak se k nám dostanete?

Autem

Od pražského okruhu se k nám dostanete sjezdem na Černém Mostě, následně ulicí Chlumecká, která ústí do ulice Poděbradská. Z opačného směru jeďte ulicí Českomoravská, na křižovatce Harfa pokračujte rovně do ulice Poděbradská. Naše prodejna se nachází na rohu ulice Poděbradská a U Elektry. Využít můžete našeho bezplatného parkování přímo u vchodu do prodejny.

Autobusem

Nejsnadnější cesta k nám není autobusem, ale tramvají. Přímo k naší prodejně jezdí linky 6, 8 a 25. Vystupte na zastávce "U Elektry". Naše prodejna se nachází hned u tramvajové zastávky.

Tramvají

Pokud se k nám vydáte tramvají (linky 6, 8 a 25), vystupte na zastávce "U Elektry". Naše prodejna se nachází hned u tramvajové zastávky.

Metrem

Ze stanice metra B - Hloubětín nebo Palmovka se k nám dostanete snadno tramvají číslo 25. Vystupte na zastávce "U Elektry". Naše prodejna se nachází hned u tramvajové zastávky.

Showroom give.cz

Jízdní kola a příslušenství

Osobně si u nás můžete prohlédnout ucelenou nabídku jízdních kol značek GT a Kellys. Na výstavní ploše jsou zastoupené pánské i dámské modely horských, krosových a dětských kol. Naleznete u nás ale i přilby Uvex, batohy Osprey a mnoho dalších doplňků na kolo.

Více o prodejně jízdních kol

Showroom give.cz

Elektrokola

Přijďte si prohlédnout ty nejzajímavější modely elektrokol kol značek Apache, Crussis, Haibike a Leader Fox. Můžete vybírat z desítek vystavených elektrokol specializovaných značek a k dispozici jsou i testovací modely k zapůjčení.

Více o prodejně elektrokol

Showroom give.cz

Krbová kamna

Prohlédnout si u nás můžete kompletní sortiment značky Haas+Sohn a ta nejprodávanější krbová kamna značek Romotop, Hein, Jotul, Storch, Scan a HS Flamingo. Vystavena jsou plechová i kachlová kamna, včetně kamen s teplovodním výměníkem.

Více o prodejně krbových kamen

Showroom give.cz

Krbové vložky

V rámci výstavní plochy naší prodejny si můžete prohlédnout kompletní sortiment krbových vložek značky Haas+Sohn a nejprodávanější modely vložek Romotop a BEF. Vystaveny jsou modely bez výměníku i s teplovodním výměníkem.

Více o prodejně krbových vložek

Showroom give.cz

Krbové stavebnice

Vyberte si u nás z vystavených modelů krbových stavebnic Haas+Sohn. S výběrem stavebnice vám pomůže náš proškolený odborník, který se vám bude při vaší návštěvě věnovat a zodpoví vám všechny vaše dotazy.

Více o prodejně krbových stavebnic

Showroom give.cz

Grily

V naší prodejně si můžete prohlédnout ty nejzajímavější modely grilů značek Weber, Campingaz, Big Green Egg a Outdoorchef. Na výstavní ploše jsou zastoupené plynové grily, grily na dřevěné uhlí, keramické grily a celá řada příslušenství.

Více o prodejně grilů

Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Splátky bez navýšení

Splátky bez navýšení

nepřeplatíte ani korunu navíc