Potřebujete poradit? Obraťte se na našeho specialistu.

Odborník Tomáš SádeckýTomáš Sádecký

727 869 355

(Po–Pá: 9.00–18.00)

Toužíte po neotřelém, elegantním, a přesto efektivním, levném a ekologickém vytápění pro svou rodinnou oázu pohody? Pokud toužíte po dokonalém tepelném účinku, rádi byste ušetřili nějakou tu korunu, a navíc vnesli k sobě domů dar relaxace, kouzlo okamžiku i atmosféru romantiky a sounáležitosti, pak je plápolající oheň za jedinečným prosklením krbu s krbovou vložkou tou pravou volbou. A my u nás na GIVE.cz víme, jak na to! A to od A do Z!

Pokud je vašim snem dech beroucí krb s moderní krbovou vložkou, ale děsí vás starosti kolem zařizování jednotlivých kroků od výběru krbové vložky, obstarávání materiálu či spolehlivé firmy a profesionálů, pak pro vás máme skvělé řešení. Stavbu krbu na klíč! Stavba krbu na míru je komplexní službou, která vám ušetří starosti, a také finance, a na vás bude jen jediné - poprvé slavnostně škrtnout sirkou a užívat si tepelnou pohodu a komfort z dílny originálního krbu přímo ve vašem obývacím pokoji. Stavba krbů je pro nás nejen prací, ale především radostí, že máme tu čest stát u zrodu jedinečného prvku ve vašem interiéru, a pomoci vám zkrotit zimu u vás doma. A to vše s výraznou finanční úsporou než v případě, kdy byste si jednotlivé kroky při stavbě krbu museli obstarávat sami. Stavba krbu na klíč u nás obnáší profesionální přístup, kvalitní materiál, služby, řemeslníky a vše pod taktovkou profesionála a v rytmu dodržování všech předepsaných norem, nařízení a předpisů, tak, aby vám vybudovaný krb sloužil spolehlivě, věrně a bezpečně.

A jak tedy vše u nás probíhá?

Ideálním řešení je přijmout naše srdečné pozvání k setkání přímo do naší prodejny (více o naší prodejně). V poklidné atmosféře vám představíme speciální prezentační knihu, kde naleznete nabídku 20 nejběžnějších a nejpoužívanějších modelů krbů. Vybírat tak můžete z krbů s čelním prosklením, prosklením ze tří stran, stylovým rohovým prosklením i důmyslným oboustranným prosklením. Samozřejmostí jsou různé kombinace tvarů i velikostí. Před samotnou návštěvou v naší prodejně si můžete v poklidu domova tyto ukázkové krby prohlédnout v samostatné kategorii na našich stránkách v sekci "Ukázkové typy krbů" a vybrat si z hlediska designu směr, kterým se chcete při návrhu krbu vydat.

Stavba krbu však není pouze o designu, a tak vám také profesionálně poradíme, jaký potřebný výkon by měla krbová vložka, která bude tvořit srdce krbu, mít, aby uspokojila vaše individuální požadavky na vytápění s ohledem na velikost vytápěného prostoru i jeho specifika. Pokud toužíte po originálnějším řešení a v prezentační knize vás žádný krb neosloví, nebo už máte v hlavě přesnou představu originálního krbu, který by měl zdobit váš interiér, není pro nás nic snazšího, než vám jej v našem profesionálním programu navrhnout. Výsledný grafický návrh vám pak spolu s cenovou kalkulací zašleme v elektronické podobě či přímo v prodejně vytiskneme. Domů si tak odnesete jasnou představu i o ceně, kterou za svůj vysněný krb zaplatíte.

Od samotné stavby vás pak už dělí pouze odsouhlasení cenové kalkulace a dohodnutí termínu instalace samotného krbu u vás doma. O vše ohledně obstarání potřebného a vhodného materiálu i zkušených odborníků kamnářů a celkovou realizaci se již postaráme my. Vše pod taktovkou nejvyšší kvality a bezpečnosti.

Pokud máte zájem o individuální návrh krbu a jeho samotnou realizaci u vás doma, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na čísle 606 356 488 nebo přijměte naše pozvání k návštěvě přímo v naší prodejně na adrese Poděbradská 887/54, Praha 9 – Vysočany, kde se vám budeme osobně věnovat a všechny detaily i podrobnosti společně probereme a doladíme.

Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Nákup na splátky

Nákup na splátky

se 100% vrácením všech úroků