Potřebujete poradit? Obraťte se na našeho specialistu.

Odborník Tomáš SádeckýTomáš Sádecký

727 869 355

(Po–Pá: 9.00–18.00)

Zjistili jste, že jediný ideální způsob, jak přinést do své domácnosti skutečné teplo, jiskru romantiky i úlevu pro váš rodinný rozpočet je pořídit si krbovou vložku a stylově ji obestavit? Ať už vaše srdce plesá při pohledu na výtvory šikovných designérů nebo nosíte v hlavě vlastní vizi toho, jak by váš krb snů měl vypadat, máme pro vás skvělou zprávu. Obestavbu krbové vložky svépomocí můžete zvládnout i vy sami.

Stačí špetka nadšení a odhodlání, srdce kutila, šikovnost a můžete se pustit do práce. Při stavbě krbu svépomocí je nezbytné v prvním kroku zjistit, zda je krb vhodný právě pro váš interiér, a zvolit také adekvátní krbovou vložku (pokračujte pro výběr krbové vložky). Neobejdete se ani bez kvalitního a správného stavebního materiálu, který je spolu s dodržením technologických postupů jednou ze základních podmínek správného, bezpečného a spolehlivého fungování krbu. Výběr kvalitního stavebního materiálu (pokračujte pro výběr stavebního materiálu) tedy není radno podcenit, důležité je vybrat si potřebný stavební materiál od kvalitních výrobců a při jeho používání také důsledně dodržet správné a doporučené technologické postupy, což už vyžaduje také odbornější znalosti, které však každý nezná.

Pokud se vám do studování odborné literatury příliš nechce, máme na GIVE.cz řešení přímo pro vás. Není pro nás problém zajistit vám dodání již hotového řešení v podobě moderního krbu od některého z předních výrobců krbů. Je to snadné, rychlé a v řadě případů i výrazně levnější řešení, jak do domácnosti pořídit kvalitní a funkční krb.

V našem sortimentu nabízíme také kvalitní krbové vložky, s jejichž výběrem vám rádi, a především odborně, pomůžeme a poradíme. Stejně tak u nás najdete i vhodný a potřebný kvalitní stavební materiál. Jsme schopni také zajistit odborné postavení krbu u vás doma, a to včetně jeho dopojení na váš komínový systém a následnou revizi.

Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Nákup na splátky

Nákup na splátky

se 100% vrácením všech úroků