Potřebujete poradit? Obraťte se na našeho specialistu.

Odborník Tomáš SádeckýTomáš Sádecký

727 869 355

(Po–Pá: 9.00–18.00)

Zjistili jste, že jediný ideální způsob, jak přinést do své domácnosti skutečné teplo, jiskru romantiky i úlevu pro váš rodinný rozpočet je pořídit si krbovou vložku a stylově ji obestavit? Ať už vaše srdce plesá při pohledu na výtvory šikovných designérů nebo nosíte v hlavě vlastní vizi toho, jak by váš krb snů měl vypadat, máme pro vás skvělou zprávu. Obestavbu krbové vložky svépomocí můžete zvládnout i vy sami.

Stačí špetka nadšení a odhodlání, srdce kutila, šikovnost a můžete se pustit do práce. Při stavbě krbu svépomocí je nezbytné v prvním kroku zjistit, zda je krb vhodný právě pro váš interiér, a zvolit také adekvátní krbovou vložku (pokračujte pro výběr krbové vložky). Neobejdete se ani bez kvalitního a správného stavebního materiálu, který je spolu s dodržením technologických postupů jednou ze základních podmínek správného, bezpečného a spolehlivého fungování krbu. Výběr kvalitního stavebního materiálu (pokračujte pro výběr stavebního materiálu) tedy není radno podcenit, důležité je vybrat si potřebný stavební materiál od kvalitních výrobců a při jeho používání také důsledně dodržet správné a doporučené technologické postupy, což už vyžaduje také odbornější znalosti, které však každý nezná.

Pokud se vám do studování odborné literatury příliš nechce, máme na GIVE.cz řešení přímo pro vás. Není pro nás problém zajistit vám kompletní realizaci celého krbu doslova na míru vašim potřebám a představám. Nabízíme v našem sortimentu nejen kvalitní krbové vložky, ale s jejich výběrem vám rádi, a především odborně, pomůžeme a poradíme. Stejně tak u nás najdete i vhodný a potřebný kvalitní stavební materiál, v případě zájmu pro vás vytvoříme grafický 3D návrh vašeho krbu a samozřejmě také zajistíme odborné postavení krbu u vás doma, a to včetně jeho dopojení na váš komínový systém a následnou revizi.

Společně s vámi vybereme vhodnou krbovou vložku, nabídneme vám ukázkové typy krbů, které jsou hitem posledních let – od krbů s čelním, rohovým, třístranným či průhledovým prosklením nejrůznějších tvarů i kombinaci - ale také snadno vytvoříme v profesionálním programu grafický návrh včetně cenové kalkulace. Vše završíme odbornou instalací a obestavbou krbu na klíč u vás doma.

Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Nákup na splátky

Nákup na splátky

se 100% vrácením všech úroků