CHCI poradit / objednat
CHCI poradit / objednat

Jak mi objednané zboží doručíte?


Uvědomujeme si moc dobře, že kvalitní doprava zboží až k vám je základem vaší spokojenosti. Právě proto jsme byli při výběru dopravců hodně přísní a vsadili jsme pouze na kvalitní partnery, kteří zajišťují v této oblasti prvotřídní servis.

V případě objednání balíkové zásilky (jedno z hlavních kritérií je hmotnost balíku do 50 kg) si tak u nás můžete sami zvolit z níže uvedených dopravců:
 

DPD

Česká pošta

Vlastní rozvoz (pouze Praha)


Přestože na většinu položek u nás poskytujeme dopravu zdarma (jak poznám, že je položka s dopravou zdarma?) a vás tak nic doručení nestojí, uvádíme níže i cenu dopravného pro položky, na které poskytována doprava zdarma není. To samé se týká i ceny dobírky, pokud si ji zvolíte jako způsob platby (více v sekci způsoby platby). Cena za dobírku je pro všechny tři výše uvedené dopravce stejná. 

Dopravné – přepravce DPD 89 Kč s DPH
Dopravné – přepravce Česká pošta 149 Kč s DPH
Doprava GIVE.cz - vlastní rozvoz po Praze 199 Kč s DPH
Dobírka

30 Kč s DPH


Pro nadrozměrné zásilky (jedno z hlavních kritérií je hmotnost balíku nad 50 kg) doporučujeme specialistu na tento typ zásilek, a to společnost Schenker spol. s r. o.. I na většinu nadrozměrných zásilek u nás máte dopravu zdarma (jak poznám, že je položka s dopravou zdarma?), pro tu menší část, na kterou dopravu zdarma neposkytujeme, platí níže uvedená paušální cena přepravy. Výjimkou jsou však všechny zahradní chatky, u kterých je dopravné účtováno individuálně, a to především s ohledem na samotnou hmotnost chatky a místo doručení. Cenu přepravy jakékoliv zahradní chatky vám rádi sdělíme na telefonním čísle 606 356 488.
 

Dopravné

399 Kč

Dobírka

30 Kč


Všechny vyobrazené ceny jsou již včetně DPH. Vyhrazujeme si právo rozhodnout o nabídnutém způsobu a ceně dopravy s ohledem na charakter objednaného výrobku (netýká se zboží označeného s "Dopravou zdarma").

Telefon: [+420] 606 356 488
Email: info@give.cz