CHCI poradit / objednat
CHCI poradit / objednat

Více o hobby a zahradě


Trávíte každou volnou chvilku na vaší zahradě a život bez ní si už nedovedete pomalu ani představit?  Patříte mezi domácí kutily a výroba každé poličky nebo skříňky je pro vás novou výzvou?

Pak právě pro vás je určena tato sekce, ve které naleznete informace o novinkách v oblasti zahrady a hobby, od představení technologických novinek až po články o tom, na co právě teď na zahradě nezapomenout. Více pod záložkou "Tipy pro zahrádkáře".

Vybíráte novou sekačku na trávu, zahradní nábytek, štípačku na dřevo nebo jiného pomocníka? Pak by vám mohla  přijít vhod rubrika "Jak vybrat..?", kde se vám pokusíme jednoduše a srozumitelně s výběrem poradit a volbu toho správného výrobku tak co nejvíce zjednodušit.

A nezapomeňte také na to, že u nás v naprosté většině případů za dopravu výrobku k vám nezaplatíte ani korunu. Tyto náklady jdou na náš účet. Jak poznat, že vámi vybraný výrobek je skutečně s dopravou zdarma, se dozvíte v rubrice "Doprava zdarma".

A pokud bydlíte v Praze a blízkém okolí, můžete využít naši unikátní službu "Rozvoz po Praze". Vámi vybraný výrobek jednoduše odvezeme naším vozem až k vám domů nebo do práce, a to v čas, na kterém se společně dohodneme. A pozor, tento rozvoz můžete využít i o víkendu.

Podkategorie

Telefon: [+420] 606 356 488
Email: info@give.cz