Při koupi elektrokola s pohonem značky Bosch u nás získáte voucher, který vás opravňuje čerpat zdarma 3 každoroční diagnostické balíčky, každý v hodnotě 1 000 Kč s DPH. V rámci diagnostického balíčku provedeme u vašeho elektrokola diagnostiku celého pohonu (motoru, baterie a řídící jednotky) a zaktualizujeme software těchto komponent na nejnovější verzi. Nakonec získáte vytištěnou zprávu s podrobnostmi o stavu vašeho elektrokola. 

Voucher je možno uplatnit v období od 1.10. do 28.2., tedy po sezóně, a platí v průběhu 3 následujících let od koupě elektrokola (každý voucher je třeba uplatnit vždy na konci sezóny ve výše uvedeném období). Doporučujeme kompletní diagnostický balíček spojit s každoročním servisem elektrokola a nechat si tak připravit elektrokolo kompletně na další sezónu.

Voucher se vztahuje pouze na konkrétní elektrokolo a baterii koupené na www.give.cz.

POZOR - úkony, které obsahuje diagnostický balíček, je možné provést pouze v případě, že bude dodáno elektrokolo včetně baterie a displeje.

Informace o baterii elektrokola

U každého u nás zakoupeného elektrokola je baterie již kompletně připravená, naformátovaná a nabitá. Námi nabízená elektrokola jsou vybavena moderními Li-ion články, díky tomu nemají paměťový efekt a mohou se tedy nabíjet průběžně. Zároveň má v dnešní době většina baterií chytrou tzv. BMS (řídící) desku, která vybíjí a nabíjí jednotlivé články rovnoměrně, tzn. při každém nabíjecím cyklu články formátuje.

Předprodejní péče o baterii u nás

- baterii od nás dostanete kompletně nabitou a naformátovanou
- všechna elektrokola skladujeme v ideálních podmínkách, nedochází tak k žádnému poškození baterie vlivem nesprávného skladování
- díky tomu, že jsme jedním z největších prodejců elektrokol v ČR a elektrokola na prodejně neustále obměňujeme, můžeme garantovat, že vám neprodáme několik let staré elektrokolo, u kterého došlo vlivem stáří ke snížení kapacity baterie

Tipy pro prodloužení životnosti baterie

- absolvování každoročního testu elektrokola (viz voucher na kompletní diagnostický balíček na 3 roky v hodnotě 3 000 Kč zdarma)
- v průběhu sezóny pravidelné nabíjení baterie (na konci vyjížďky vždy dobít baterii do plna)
- mimo sezónu skladování baterie v pokojové teplotě, baterie nabitá (ideálně na 40 – 60%)
- nevystavovat baterii extrémním teplotám (pod bod mrazu nebo nad 40 stupňů Celsia)


Pokračujte zpět na výběr elektrokola.