Aduro logoKrbová kamna a čistota - to nejsou termíny, které by šly právě dohromady. Alespoň dlouhé roky tomu tak bývalo. A pak přišla na trh dánská značka Aduro a zcela překonala zažité pořádky. Čisté spalování, čisté sklo, čistý design - zkrátka čistá radost z vytápění. To je značka Aduro.

Co ovšem dělá ze značky Aduro absolutní špičku na poli krbových kamen? Technologie. Jak jinak. Ať už se bavíme o chytrém systému oplachování skla horkým vzduchem, který se stará o vždy maximálně průzračný pohled do kamen, či ovládání prostřednictvím geniálního regulátoru Aduro-tronic, který automaticky reguluje přívod vzduchu vždy tím způsobem, který je optimální pro správné hoření v těchto kamnech. Neméně zajímavá je však řada "hybridních kamen", která dokážou spalovat jak klasické palivové dřevo, tak pelety a kombinuje tak dva zcela odlišné systémy vytápění a jejich největší devízy společně s nimi. Na straně jedné mimořádně možnost navození tradiční příjemné atmosféry za pomocí hořících špalků dřeva, na straně druhé možnost dálkového ovládání prostřednictvím vašeho smartphonu.

Ve spojení s elegantním kabátkem designu elitních dánských designérů Caspera Storma a Torbena Madsena se tak bavíme o vpravdě elitní variantě krbových kamen a bez uzardění lze s klidným svědomím prohlásit, že svými krbovými kamny nabízí Aduro skutečně báječný způsob, kterým vybavit i Vaší domácnost.

Pokračujte zpět na výběr krbových kamen.