Logo Apache bicyclesČeská značka jízdních kol Apache byla představena již v roce 2001 jako výrobce klasických jízdních kol a okamžitě si získala popularitu mezi cyklistickou komunitou, ať už rekreační nebo profesionální. Legendární biker Jaroslav Kulhavý se ostatně už o dva roky s touto značkou stal juniorským mistrem světa. Není tak náhodou, že tato značka získala velmi rychle respekt a uznání. Nejinak tomu bylo i v roce 2009, kdy se značka odhodlala k dalšímu kroku vpřed - výrobě elektrokol.

Značka Apache již více než 10 let patří k největším českým výrobcům elektrokol a dá se říct, že mnoha jiným českým výrobcům ukázala směr, kterým se vydat - pečlivost, profesionalita, atraktivní design a rozumná cena - to je správná cesta, která vede k srdcím uživatelů elektrokol. Byl to právě Apache, který rozšířil mezi české elektrocyklisty 29 palcová kola, byl to Apache, který ukázal, jak lákavý umí na elektrokole být motor značky Bosch, aniž by člověk kvůli němu musel sahat extrémně hluboko do peněženky.

V posledních letech došlo k významnému milníku v rámci strategie značky Apache. Došlo k rozštěpení značky Apache mezi dva pokračující výrobce. Zatímco levnější segment elektrokol soustředěný především na lákavou cenu se nyní vyrábí pod značkou Levit, značka Apache nadále působí na trhu se segmentem střední a vyšší třídy elektrokol, nejčastěji pak se soustředěním na modely osazené motory Bosch.

Přestože značka Apache prochází neustálým vývojem, jedno je jisté. Elektrokola Apache jsou zárukou kvality a příjemné jízdy. Ať už se tedy sháníte po horském, krosovém i městském elektrokole, neměl by Apache uniknout vaší pozornosti.

Pokračujte zpět na výběr elektrokola.