Logo BeF

Značka BEF Home se s více než 25 lety zkušeností řadí mezi přední české výrobce krbových vložek a kamen. Ostatně každý rok přibude více než 20 tisíc domácností s vložkou BEF Home, které tuto skutečnost mohou potvrdit. Společnost se sídlem a továrnou v jihomoravských Kotvrdovicích klade důraz na inovativní technologie a kvalitní materiály, čímž zajišťuje maximální efektivitu, spolehlivost a komfort krbového vytápění.

Krbové vložky a kamna BEF Home se vyznačují vysokou účinností, která zajišťuje maximální využití energie z paliva a minimalizuje emise. Posouvání hranic technologií v oblasti krbového vytápění a inovativní řešení, jako je například automatické ovládání přívodu kyslíku pro ovlivňování spalování, speciální akumulační materiál Carcon pro delší zachycování tepla či systémy trojitého spalování jsou důkazem toho, že společnost BEF Home drží prst na tepu doby a přizpůsobuje svoje produkty dnešku.

I proto jsou krbové vložky značky BEF Home ideální variantou například pro novostavby či kompletně zrekonstruované a zateplené domy, kde není potřeba maximální výkon, ale spíše nižší výkon při delší výdrži. Pokud ovšem toužíte po výkonnější variantě, i v takovém případě vám tato značka poslouží. Krbové vložky a kamna BEF Home zkrátka představují skvělou volbu pro všechny, kteří hledají moderní, efektivní a spolehlivé řešení krbového vytápění.

Společnost dále nabízí širokou síť servisních partnerů, kteří zajišťují záruční a pozáruční servis, a také snadno dostupné náhradní díly. Zákazníci se mohou spolehnout na odborné poradenství a montáž, takže si mohou být jisti, že vše bude fungovat správně a bezpečně. Vzhledem k širokému výběru v rámci nabídky krbových vložek BEF Home, ať už po stránce designové či technologické, je vysoce nepravděpodobné, že by alespoň některý model plně nevyhovoval vašim potřebám.