POZOR - ve čtvrtek 28.9. je naše prodejna uzavřena!

Logo BeFKvalitní výrobce krbových vložek a krbových kamen s vysokým výkonem, dlouhou životností a naprostou spolehlivostí, okořeněných moderním designem a širokým výběrem modelů - to je český výrobce BEF HOME. Krbové vložky a krbová kamna této tuzemské značky vám domů přinesou skutečné teplo i patřičnou dávku pohody a stylu. Společnost BEF HOME pro vás krby a kamna vyrábí na Jižní Moravě, nedaleko Brna, ve výrobním závodě v Kotvrdovicích. O tom, že výrobky této moravské firmy nejsou žádnou novinkou, svědčí nejen výroba vložek a krbů již od roku 1998, ale především 120 000 spokojených domácností, které vyhřívají právě krby a kamna značky BEF HOME. A to nejen v České republice, ale také v evropských, amerických a asijských rodinách.

Sortiment je skutečně pestrý. Široký výběr krbových kamen i vložek od klasických až po teplovzdušné, teplovodní i skutečné designové kousky s lomeným či panoramatickým prosklením vás doslova uchvátí. Ať už hledáte litinové či ocelové krbové vložky, prosklení klasické, rohové, zaoblené, průhledové, třístranné či výsuvné a design kamen vyvedený i v barvách - nic pro tuto značku není nemožné.

Precizní zpracování, nejkvalitnější německá litina spolu s na míru vyvinutou akumulační výstelkou z materiálu Carcon, činí z krbových vložek BEF HOME ekonomické, špičkové i nadčasové společníky do nepohody. Oblíbenou modelovou řadou jsou i speciální krbové vložky přímo vytvořené pro nízkoenergetické stavby.

S výrobou 14 000 kusů krbových vložek ročně se tak BEF HOME právem řadí mezi největší výrobce v ČR.
 

Historie firmy

1998 - založení firmy

2006 - firma zařazuje do svého sortimentu špičkovou krbovou vložku BEFDIN

2006 - zisk certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001

2006 - jako první výrobce litinových krbových vložek získala firma oprávnění používat označení shody CE

2007 - výrobní linky opouští nová pokroková teplovodní krbová vložka s názvem Blanzek

2009 - vývoj nové technologie řízeného trojitého spalování CTC

2010 - nabídka modelové řady krbových vložek primárně určené pro novostavby

2014 - výrazné rozšíření nabídky krbových vložek, zejména krbové vložky s výsuvnými dvířky i průhledové modely

2016 - rozšíření výrobních prostor o 2500 metrů čtverečních a s nimi zlepšení optimalizace výroby i logistiky

 
Pokračujte zpět na výběr krbové vložky BeF.