Logo CadacZnačka Cadac se zaměřuje na produkty určené k vaření, topení a svícení pomocí LPG. Její vznik se datuje až do roku 1948, kdy byla v jihoafrickém Johannesburgu založena. V roce 1995 firma rozšířila svoji produkci na výrobky určené pro pobyt v přírodě. Na český a slovenský trh vstoupila značka Cadac již v roce 2006.

Původní sortiment značky Cadac je členěn do dvou linií odbytu pod výrobním označením Patio a Adventure To Go. V řadě Patio naleznete grily na dřevěné uhlí určené na chaty a zahrady a plynové grily k terase a zahradě, zatímco řada Adventure To Go nabízí plynové grily pro kempování a kempingové vařiče pro použití v přírodě. Zahradní grily na dřevěné uhlí Cadac Patio jsou na českém trhu již od roku 2006. Jedná se o kotlové grily s revolučním atraktivním tvarem, které umožňují jak přímé, tak nepřímé grilování. Plynové grily řady Adventure To Go umožňují snadnou přípravu jídla při kempování, cestování a caravaningu. Ke všem grilům nabízí Cadac kvalitní příslušenství umožňující široké využití grilu a jeho ochranu.

Plynové grily Cadac Patio tvoří tři modelové řady – Entertainer, Grand Supreme a Meridian. Grily řady Entertainer nabízí samostatné hořáky s litinovými rošty, piezoelektrickým zapalováním, odkapávací miskou, zabudovaným teploměrem, odkládací plochou a robustními kolečky. Řada Grand Supreme je ideální pro menší gastro provozy nebo zahradní kuchyně, zatímco skupina produktů řady Meridian navíc přidává dokonalý estetický dojem.

Pokračujte zpět na výběr zahradního grilu