Logo CrussisElektrokola Crussis rozhodně nesplynou s davem a přehlédnout je, je zcela nemožné. Všechna elektrokola značky Crussis jsou vybavena jen kvalitními komponenty a kompletace finálních modelů probíhá výhradně v ČR. U firmy Crussis dobře vědí, že nejdůležitějším článkem elektrokola je jeho baterie, a tak vsadili na spolehlivost i kvalitu a všechny modely pyšně zdobí baterie Samsung. Ostatně všechny komponenty pochází z dílny zvučných značek, o jejichž spolehlivosti nemůže být pochyb a dlouhodobě tak elektrokola Crussis patří mezi nejspolehlivější a nejprodávanější značky elektrokol v ČR.

Pokud vsadíte na elektrokola Crussis, získáte nejen nadčasový styl přepravy i atraktivní trávení volného času, ale také jistotu, že výrobky této značky splňují všechny stanovené normy a limity a nejsou tak nijak omezena místem užívání. Ať už toužíte po elektrokolu do města, do hor nebo byste rádi střídali asfalt s lesní cestičkou, elektrokola Crussis vás rozhodně nenechají bez pořádné dávky energie v ruchu velkoměsta, stejně jako prudkém stoupání do kopců.

 

Z historie firmy:

2012 – světlo světa spatřila první kolekce elektrokol značky Crussis na českém trhu

2013 – představení elektrokol na prestižním veletrhu FOR BIKES pod vlastní značkou Crussis

2014 – navázání a propojení spolupráce s cyklo odborníky na profesionální úrovni

2015 – značka Crussis se zařazuje mezi hlavní hráče na trhu s elektrokoly v České republice

2016 – díky každoročním atraktivním modelovým řadám elektrokol patří značka Crussis k nejprodávanějším značkám elektrokol u nás

2018 – zahájení spolupráce s legendou českého hokeje Jaromírem Jágrem, který se stává tváří značky Crussis


Pokračujte zpět na výběr elektrokola.