Když to, co děláte, děláte dobře, lidé se to dozvědí a dají Vám to najevo. Německý výrobce elektrokol Cube je toho dokonalým příkladem. Co začínalo jako malý pokus mladého německého studenta Marcuse Pürnera, který se v roce 1993 rozhodl založit vlastní značku, vyrostlo z malé dílny vyrábějící pár desítek kol ročně, v jednoho z největších a nejprestižnějších výrobců kol a elektrokol v Evropě s objemem výroby na 4 500 kol a elektrokol denně! Obří továrnu Cube přitom nalezneme "za humny", v bavorském Waldershofu, jen pár kilometrů za českými hranicemi.

Pro elektrokola značky Cube jsou typické motory Bosch a z toho si lze odvodit prvotřídní kvalitu komponentů, ať už mechanických nebo elektronických. Není tedy divu, že se Cube stal synonymem pro prvotřídní elektrokola, která si získala srdce milionů cyklistů po celém světě. Cube přitom nabízí variantu elektrokola takřka pro každého, masivními celoodpruženými elektrokoly počínaje, přes pevné modely horských elektrokol a krosové varianty, až po ultralehké gravelové modely.

Pokud tedy sháníte elektrokolo prvotřídní kvality, u kterého budete mít jistotu kvality a stane se z něj srdcová záležitost, značka Cube bude dost možná tím pravým pro Vás a neměla by tak uniknout Vaší pozornosti.

Pokračujte zpět na výběr elektrokola.