Logo DovreO tom, jak zatočit s nepříjemným chladem a třeskutou zimu v našich obydlích ví belgická značka Dovre, výrobce krbových kamen a krbových vložek, své. S noblesou a přesto nekompromisně nepustí do našich příbytků zimu a naopak dopřeje našim obydlím příjemnou atmosféru živého ohně, který zahřívá i těší všechny naše smysly.

Značku Dovre symbolizuje prvotřídní kvalita krbových vložek i krbových kamen vyráběných z vysoce kvalitní litiny. Litina je oblíbeným materiálem, díky kterému jsou krbové vložky i krbová kamna Dovre vysoce úsporné a jejich tepla si můžete užívat plnými doušky i po vyhasnutí kamen. Výkon, neustálý vývoj, ekologické spalování i neotřelý a efektní design od rustikálních modelů přes klasiku až po retro styl, posunul krbová kamna a krbové vložky značky Dovre na přední příčky oblíbenosti v celé Evropě. 

Nepřehlédnutelnou předností krbových vložek a krbových kamen Dovre je také možnost díky pohyblivému roštu topit nejen dřevem, ale také uhlím.

Více než osmdesát let nese značka Dovre svůj název podle hornatého a typicky severského norského regionu, jehož obyvatelé se umí i díky těmto kamnům a krbovým vložkám Dovre vypořádat s velmi drsným podnebím a měsíci tuhých zim. I tato volba svědčí o tom, že za značkou Dovre stojí teplo domova a díky kvalitě i mnoho spokojených zákazníků.

Pokračujte zpět na výběr krbových kamen