Robustní a přitom elegantní konstrukce vyrobená jen z těch nejkvalitnějších materiálů,  které si umí poradit s teplem a skvěle jej umí předávat do okolí i dlouhé hodiny po vyhasnutí posledního polínka, to jsou kamna z Kanady, kamna Enerzone.

Krbová kamna a krbové vložky Enerzone jsou součástí společnosti SBI – Stove Builder International, která se specializuje na komfort zákazníků a teplo jejich domovů a s jejichž výrobky jsou spokojení uživatelé po celém světě. Patří mezi největší producenty krbových kamen v Severní Americe a vyniká vysokou kvalitou a precizním zpracováním svých výrobků. V sortimentu značky Enerzone naleznete jak krbová kamna tak i krbové vložky, včetně variant s výměníkem, které vám dopřejí romantický zážitek, skutečný pocit hřejivého tepla a také stylové vyladění vašeho interiéru jedinečným solitérem, z něhož budou mít radost všechny vaše smysly.

Kanadská kamna Enerzone můžete vybírat v mnoha variantách velikosti, designu i stylu, všechny modely však nabízí výraznou úsporu otopu, minimální obsluhu, vysokou účinnost a maximální životnost díky postupu výroby bez svárů. Topit v nich můžete jak dřevem, tak i dřevěnými peletami a přikládat klidně i polena dlouhá až 50cm a užívat si dobu hoření až 12 hodin.

Krbová kamna Enerzone jsou zrozena v daleké Kanadě a jsou připravená odolávat dlouhým a tuhým zimám díky kvalitnímu zpracování, vysokému výkonu i účinnosti spalování. Dokonale vám zvládnou nejen vyhřát interiér, ale zároveň také dokáží ušetřit nemalou částku, rok co rok, za vyúčtování topné sezóny.

Pokračujte zpět na výběr krbových kamen