Logo Haas+Sohn

Tradiční výrobce krbových kamen a vložek Haas+Sohn datuje své začátky až do poloviny 19.století do německého Hessenska. Úzce spjat je však s oblastí Salzburgska, kam se koncem téhož století přestěhoval. V té době už patřil mezi prověřené výrobce krbových a olejových kamen. To nejlepší však mělo teprve přijít. Počas 20. století se značka Haas+Sohn vyprofilovala mezi největší výrobce krbových kamen a vložek v Evropě.

Krbová kamna Madeira

My se však přesuneme až do roku 1992, kdy se výroba zahájila na Ústecku, konkrétně v závodu v Rukově. Díky tomu se dnes o společnosti Haas+Sohn bavíme jako o částečně české firmě, neboť právě na Ústecku probíhá kompletní výroba určená (nejen) pro český trh. A nejen pro něj, kamna a vložky z Rukova se exportují i do dalších evropských zemí (např. do Polska, Lotyšska nebo Litvy), produkty značky Haas+Sohn pak můžeme dohledat po celé Evropě.

Důvodem k výběru kamen či vložky od společnosti Haas+Sohn však nemusí být jen patriotismus, ale především skutečnost, že se jedná o velmi kvalitní a elegantní produkty, které ohromí jednak designem, jednak technologií a efektivitou spalování. Právě krbová kamna a krbové vložky Haas+Sohn se mohou chlubit osvědčenou technologií terciálního spalování, které umožňuje hoření maximální možné míry spalin, díky čemuž je samo hoření čistší, efektivnější i šetrnější k životnímu prostředí. Když to všechno zabalíme např. do elegantního pískovcového hávu, získáme kamna, která budou efektní i efektivní součástí vašeho domova po mnoho dalších let.

Rozsah výroby produktů značky Haas+Sohn patří k nejširším na trhu. Pod touto značkou lze nalézt jak klasická krbová kamna, nízkoenergetické produkty pro pasivní domy, inteligentní peletová kamna s možností dálkového ovládání přes mobilní telefon, celou řadu krbových kamen s teplovodním výměníkem o všemožných výkonech. Rozsáhlou nabídku můžeme nalézt i v rámci krbových vložek. Ano, záběr společnosti Haas+Sohn je skutečně obrovský a pokud hledáte kvalitní krbová kamna nebo krbovou vložku, Haas+Sohn bude nepochybně značkou, u které se zastavíte.

Pokračujte zpět na výběr krbových kamen nebo krbových vložek.