V osobitém dánském pobřežním regionu Lemvig, ve stejnojmenném malebném městečku na západním cípu Jutského poloostrova, se nachází rodinná firma HETA. Už od roku 1972 se s vášní a péčí věnuje výrobě krbových kamen špičkové kvality, která hřejí nejen domovy, ale i srdce a duši jejich majitelů.

Nejlepší materiály a nejmodernější technologie, to vše doplněné o chytrá řešení. Díky inovativním technologiím spalování dosahují krbová kamna Heta vysoké účinnosti a nízké emisivity. To v překladu znamená, že s kamny Heta se topí efektivně a s ohledem na životní prostředí. Což je velké plus jak pro matku přírodu, tak pro vaší peněženku.

Díky velké šíři nabídky krbových kamen Heta je nepravděpodobné, že byste nenašli model, který by se vám netrefil do vkusu a potřeb. Vzhledem ke všemu výše uvedenému se kamna Heta hlásí o vaši pozornost - a nepochybně si jí i zaslouží.

HETA je nepochybně něčím víc, než pouhým výrobcem kamen, ale k tomu též tvůrce tepla a pohody. Společnost s hrdostí nese štafetu dánské tradice a řemeslného umu, snoubí ji s moderními technologiemi a inovativním designem. Výsledkem jsou krbová kamna, která okouzlí nejen svým vzhledem, ale i funkčností a spolehlivostí.

Pokračujte zpět na výběr krbových kamen.