Logo Hoxter

Značka Hoxter cílí na zákazníky s jednoduchým vkusem – ty, kteří prahnou po krbové vložce a spokojí se jen s tím nejlepším. Kompromis, to skutečně není slovo, které by bylo v rámci této českoněmecké značky se základnou v Jinačovicích u Brna, často používáno. Ne náhodou tak značka Hoxter exportuje do 28 zemí ať už v Evropě, nebo mimo starý kontinent.

 

Úspěch v zahraničí byl dokonce takový, že společnost Hoxter otevřela dceřinou pobočku v bavorském Reichenschwandu, což samo o sobě svědčí o tom, jak vřele západní Evropa značku Hoxter přijala. Jaké je ale tajemství tohoto úspěchu? Není to zas tak složité. Kvalita zpracování, prvotřídní technologie a především – produkty Hoxter jsou oprávněni nabízet a instalovat výhradně zvláště proškolení specialisté, což zajišťuje, že vložka Hoxter bez výjimky fungují tak, jak mají. A ostatně i pro nás je skutečnost, že krbové vložky Hoxter můžeme nabízet v rámci našeho sortimentu, do jisté míry vyznamenáním. Pokud byste si tedy vybrali právě krbovou vložku Hoxter, tuto od nás obdržíte pouze s odborným zapojením tohoto spotřebiče.

 

U značky Hoxter si zkrátka kvalitou můžete být jistí. A právem. Ostatně, používané technologie jsou toho nejlepším důkazem. Ať už je řeč o mimořádně odolné žáruvzdorné oceli obohacené o chrom a nikl, která zajišťuje dlouhodobou životnost vložky, speciálních keramických sklech topeniště (včetně variant s dvojitým prosklením) a výjimečnou povrchovou úpravou UHT-HYDRO®, odolávajícím teplotám i 600°C, vše uvedené je jen dokladem skutečnosti, že s Hoxterem se člověk nespálí.