Logo HS Flamingo

HS Flamingo je ryze česká společnost, která se s hrdostí hlásí k tradici výroby krbových kamen a krbových vložek v Broumově. Již od roku 2009 přináší na trh produkty, které se vyznačují kvalitou, inovativními technologiemi a cenovou dostupností. Díky tomu si získaly srdce zákazníků nejen v České republice, ale i v celé Evropě.

Sortiment pro všechny! – takové je heslo tohoto českého výrobce. V nabídce HS Flamingo tak najdete i takové produkty, které nabízí jen velmi málo výrobců, např. teplovodní krbová kamna a krbové vložky s výkonem až 25 kW.

I díky tomu se značka HS Flamingo stala velmi populární a je tedy dalším z řady českých výrobců krbových kamen a vložek, které svojí kvalitou, zpracováním a funkčností získaly oblibu nejen u nás, ale i v zahraničí.

Společnost HS Flamingo prodává své produkty pod čtyřmi prodejními řadami, které uspokojí širokou škálu požadavků, představ i rozpočtů:

  • Flamingo: Klasická krbová kamna a vložky pro ty, kteří hledají spolehlivé a cenově dostupné řešení.
  • Aquaflam: Teplovodní krbová kamna a vložky pro vytápění celého domu.
  • Aquaflam VARIO: Teplovodní krbová kamna a vložky s variabilním výkonem pro maximální flexibilitu.
  • Masterflamme: Exkluzivní krbová kamna a vložky pro náročné zákazníky, kteří touží po jedinečném designu a špičkových technologiích.

I přestože se značka HS Flamingo řadí mezi výrobce s cenově dostupnými produkty, dává si za cíl uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. A kombinací unikátních produktů se špičkovou technologií se to "plameňákům", jak jim někteří přezdívají, bezezbytku daří.

Pokračujte zpět na výběr krbových kamen nebo krbových vložek.