Logo HS FlamingoHS Flamingo je český výrobce krbových kamen a krbových vložek. Byť si na svém původu velmi zakládá, své produkty distribuuje tato firma i za hranice České republiky a je na evropském trhu úspěšná.

Společnost HS Flamingo prodává své produkty pod čtyřmi prodejními značkami. Pokud jste již někde zaslechli či si přečetli jeden z názvů Flamingo, Aquaflam, Aquaflam VARIO či Masterflamme, vězte, že všechny spadají právě pod HS Flamingo.

Celý proces výroby se řídí jednoduchým heslem, v jehož duchu se nese i prodej. Firma chce, aby byl s finálním produktem zákazník co nejvíce spokojen, proto pracuje tak, aby byl kvalitní, cenově přijatelný a komplexní.

Velmi důležitým milníkem firmy, která sídlí ve východočeském Broumově, se stal rok 2009. Tehdy se naplno rozjela vlastní výroba, která za podpory vývoje a inovací nese své ovoce. Výsledkem snažení je například zisk ochranné známky Český výrobek, pro jejíž získání musela společnost HS Flamingo splnit několik přísných kritérií. Všechny její výrobky jsou čistě z českého materiálu, vyráběné českými zaměstnanci na území České republiky v prvotřídní jakosti. Díky tomu se mohou považovat za „Český výrobek“.

Pokračujte zpět na výběr krbových kamen nebo na výběr krbové vložky