Logo Jotul

Příběh této legendární norské značky se začíná psát v roce 1853 (!!!) na okraji Christianie (dnešní Oslo), kde Oluf Onsumem, syn statkáře, vkládá do základů firmy sílu tradice a řemeslné preciznosti. Od té doby se značka Jotul stává synonymem pro kvalitní krbová kamna, která v sobě snoubí funkčnost, odolnost a nadčasový design.

Filozofie Jotul je prostá, a přece jedinečná. Vychází z hlubokého respektu k norskému řemeslu a z neustálé snahy o inovace a dokonalost. Krbová kamna Jotul se tak stávají nejen zdrojem příjemného tepla, ale i estetickým skvostem, který dokáže vtisknout každému interiéru osobitou atmosféru. To samé se týká samozřejmě i krbových vložek Jotul.

Materiálem kamen této značky je litina, materiál odolný vůči vysokým teplotám a rychlým teplotním změnám. Tím je zajištěna jejich dlouhá životnost a spolehlivost. Zároveň však Jotul dbá na ekologickou šetrnost, a proto používá litinu z recyklovaného šrotu.

JOTUL F 500 ECO ČERNÝ LAKHistorie této společnosti sídlící v norském Fredrikstadu je ve znamení adaptace na změnu doby, která za 170 let její existence nastala. Společnost se dokázala vypořádat s ekonomickými krizemi i s proměnami na trhu a dnes je Jotul mateřskou společností koncernu Jotul Group s pobočkami po celém světě a mezi nejkvalitnější litinová krbová kamna a značku Jotul se pokládá rovnítko.

Nabídka zahrnuje širokou škálu modelů, od klasických kamen až po moderní designové krbové vložky. Kromě kamen Jotul nabízí i široký sortiment doplňků, jako jsou krbové nářadí, komínové systémy a spousty dalších produktů, u kterých se dbá na efekt i efektivitu. A jestli je pro tuto norskou pýchu vytápění něco charakteristické, jde o neustálou snahu o inovace a vývoj nových technologií. Společnost je držitelem mnoha ocenění za design a inovace a aktivně podporuje udržitelné lesnictví a zodpovědné používání dřeva.

Jotul – to je zkrátka více než jen značka krbových kamen a krbových vložek. Je to tradice, kvalita, nadčasový design a především záruka příjemného tepla a útulné atmosféry ve vašem domově.

Pokračujte zpět na výběr krbových kamen nebo krbových vložek.