Vážení zákazníci, od pondělí 28.12. je naše prodejna na základě rozhodnutí Vlády ČR uzavřena. Více informací po kliknutí ZDE.

Logo KellysZnačka Kellys musela projít v minulých časech spoustou vývojových stádií, aby se dostala do nynější fáze, kdy se vypracovala v jednu z nejoblíbenějších značek jízdních kol na trhu. Spojení slovenské a americké nátury (výrobce kol Kellys, společnost MAMA s.r.o, je členem americké skupiny Cycle Source Group), dodává jízdním kolům Kellys potřebnou dávku elegantního designu, vysoké funkčnosti a správného pro zákaznického přístupu. Kola Kellys uspokojí všechny zájemce o jízdní kolo, od rekreačních jezdců, až po profesionální závodníky. V současnosti značka Kellys nabízí široké spektrum jízdních kol, od rekreačních a sportovních modelů, až po ryze profesionální kola a v nabídce má více než tisíc produktů (z toho je více než 150 jízdních kol).

Historie značky Kellys

1991 - založení společnosti MAMA s.r.o., která bude později stát za zrodem samotné značky Kellys. Dvojice slovenských podnikatelů Branislav Divinec a Peter Divinec se nejdříve věnovali půjčování kol jiných značek, už tehdy však položili základy k úspěšné cestě Kelly´s k vrcholu

1993 - na Slovensku překročen prodej 30 000 kol za rok

1994 - počátek kooperace MAMA s mezinárodním partnerem

1995 - MAMA s.r.o. naplno přebírá značku Kelly´s a zároveň spouští vlastní výrobní a montážní halu na Slovensku

1996 - vzniká zastoupení pro Českou republiku

1997 - vzniká zastoupení v dalším sousedním státě - Polsku. Postupně se přidávají i Německo, Rakousko a Maďarsko

2000 - vytvoření první samostatné kolekce kol pod značkou Kellys a prvního samostatného katalogu Kellys

2004 - počátek prodeje příslušenství ke kolům Kellys. Vzniká sesterská značka K-bix

2008 - první konstrukce rámu z vlastního oddělení produktu a vývoje

2010 – v organizační struktuře společnosti Kellys disponuje minoritním podílem i tchajwanský dodavatel, jenž je zároveň 100% vlastníkem americké skupiny Cycle Source Group, jež pozitivně ovlivňuje vývoj a výrobu jízdních kol. Ještě větší zaměření na horská kola (40% MTB)

2015 - značka působí na 35 trzích světa 


Pokračujte zpět na výběr jízdního kola.     Pokračovat na výběr kola