Nedaleko překrásného italského města Vicenza se nachází ne jedna, ale hned dvě továrny legendární italské značky La Nordica. První z nich se soustřeďuje na krbová kamna pro spalování klasického palivového dřeva, druhá je pak určená kamnům pro spalování dřevěných pelet. Jedno však mají společné - do každého jejich produktu je vložena nejen profesionalita a prvotřídní materiály, ale i část italské vášně a temperamentu.

Krbová kamna La Nordica se díky této nezaměnitelné charakteristice a zároveň tradici sahající až k roku 1968 zařazují mezi přední evropské výrobce krbových kamen s produkcí atakující až 200 tisíc kusů ročně, přičemž tyto se následně exportují do více než padesáti zemí po celém světě.

Produkty značky La Nordica se vyznačují robustností a dlouhodobou životností zaručenou poctivou litinovou konstrukcí. Často se pak tato krbová kamna vyrábějí s vývodem kouřovodu o průměru 120/130 mm, což umožňuje snazší dopojení v případě staršího komínu a to bez omezení funkčnosti či nutnosti vzdávat se moderních technologií hoření.

Nabídka značky La Nordica je přitom více než široká. Ať už se bavíme o konzervativních nízkých litinových kamnech, užitečném sporáku s troubou nebo extrémně silných kamnech s teplovodním výměníkem, La Nordica vám vyhoví a ještě stihne zůstat ztělesněním konzervativní elegance.

Pokračujte zpět na výběr krbových kamen nebo krbových vložek.