Logo Leader FoxZnačka Leader Fox rozhodně není na trhu žádným nováčkem. Pod záštitou firmy Bohemia Bike tento tradiční český výrobce jízdních kol zásobuje trh kvalitními a spolehlivými cyklistickými lahůdkami již od roku 1996. Za dobrým jménem i úspěchem této oblíbené značky se skrývá vlastní návrh designu jízdních kol a elektrokol, příprava i samotná výroba modelů, včetně konečné montáže. To vše probíhá ve vlastní a novotou vonící konstrukční dílně výrobní haly v Českých Budějovicích, které neschází ani vlastní lakovací linka.

Kompletní péči o zákazníka od útlého až po seniorský věk dokazuje pestrá nabídka pro všechny věkové kategorie i zájmové skupiny. Ať už hledáte dětská kola pro své ratolesti, horská, krosová i trekingová kola či elektrokola pro svůj cyklistický rozlet, vše naleznete pod touto značkou.

Značka Leader Fox vás nezklame kvalitou, špičkovými komponenty Shimano ani příznivou cenou. Svou nabídkou modelů, které uspokojí všechny vaše nároky a požadavky na jízdní kolo i elektrokolo do města stejně jako na horské hřebeny, z vás učiní cyklistu tělem i duší. 

Každý rok Leader Fox vyrobí desetitisíce kol a elektrokol. Necelé dvě třetiny produkce se prodává v České republice, zbytek se exportuje do mnoha evropských zemí, především pak na Slovensko, do Německa, Polska, Litvy, Nizozemska, Slovinska, Francie a Maďarska.

 

Historie značky:

1996  Pavel Müller zakládá firmu Bohemia Bike, která značku Leader Fox zastřešuje

2001  osobitý design jízdních kol v modelové řadě sezóny 2001 otevřel značce Leader Fox dveře na tuzemský i zahraniční trh

2011  svou výrobu rozšiřuje značka Leader Fox o oblíbená a vyhledávaná elektrokola

2011  výstavba vlastní montážní haly s výrobní kapacitou až 60 000 kol ročně posouvá značku Leader Fox na přední příčky do dobré společnosti největších tuzemských výrobců jízdních kol


Pokračujte zpět na výběr elektrokola.