Logo Leda

Když němečtí průmyslníci Franzen, Boekhoff a Ukena před více než 170 lety založili slévárnu Franzen & Co, těžko odhadovat, zda tušili, že o skoro dvě století později zůstane z jejich odkazu jedna z nejuznávanějších značek krbových kamen. A tak dnes v Leeru, německém městečku nedaleko nizozemských hranic, stojí továrna, ze které každý rok do světa vyrazí více než 20 tisíc krbových kamen té nejvyšší kvality.

Typickým prvkem krbových kamen Leda jsou prvotřídní německá litina a s tím spojené geniální akumulační vlastnosti. Což o to – takových výrobců je spousta, avšak málokterý taková kamna nabízí jako vhodná i do nízkoenergetických objektů, tím méně s moderním a elegantním designem. Sloupová akumulační kamna této značky jsou ostatně jednou z dominant i naší prodejny.

Jestli si na něco tento německý výrobce potrpí, jsou to technologie. Unikátní spalovací komory zajišťující efektnější i efektivnější hoření, katalyzátor TEC pro minimum emisí a zároveň maximální účinnost sestavený z geniální uspořádání deflektorů, snižující základní nominální výkon a zvyšující akumulační schopnosti či LED diodový systém signalizace informující o tom, zda kamna fungují na optimální výkon

Sečteno – podtrženo: Litinová a akumulační krbová kamna té nejvyšší kvality a technologie, to vše v majestátním designu, to je značka LEDA. Nesmrtelnost litiny, maximální akumulační schopnosti a moderní pojetí kamen, která lze užívat i v nízkoenergetických stavbách, to je unikátní kombinace, která značku LEDA řadí na úplnou kvalitativní špičku výrobců krbových kamen.

Pokračujte zpět na výběr krbových kamen.