Logo Napoleon

Představte si situaci, kterou by leckdo nazval koncem světa. Venku mrzne až praští, elektřina nejde, auta nestartují. V podstatě všechny výdobytky moderní civilizace jsou rázem ty tam. A přece se vašem obydlí nachází jedna věc, na kterou se lze absolutně spolehnout. Jeden prvek domácnosti, který bude fungovat i kdyby trakaře padaly.
Krbová kamna Napoleon.

 

Stejně jako legendárnímu francouzskému panovníkovi a vojevůdci, i krbovým kamnům Napoleon se podařilo za několik let překopat pořádky zavedené v dané oblasti, konkrétně krbových kamen. Značka Napoleon totiž sází (podle svého rodiště) na tzv. Kanadská krbová kamna, pro které je toliko typické dvojí spalování (známé též jako zplyňování či pyrolýza) dřeva. Takový princip hoření zajišťuje, že hoření probíhá jednak dlouho a jednak mimořádně účinně. I přestože se jedná o poměrně silná krbová kamna, jsou díky svojí technologii vhodná i do nízkoenergetických a pasivních domů (pochopitelně mají-li dostatečně prostor k vytápění).

 

Krbová kamna Napoleon si nekladou za cíl nabídnout nejširší možnou škálu tvarů, barev a designů. Pointou jejich produktů je funkčnost – neustálá, neúnavná, efektivní. Výkon, který krbová kamna Napoleon deklarují, také doručí. A to bez ohledu na to, že venku je mráz, plýskanice nebo blizard. Pokud je tedy Vaší prioritou vybrat spolehlivá a účinná kanadská kamna, bude právě tato značka jedním z vážných kandidátů ve finálním výběru.

Pokračujte zpět na výběr kanadských kamen.