Vysoká účinnost až 80%, nižší spotřeba paliva až o 50% ve srovnání s běžnými krbovými kamny, prodloužená doba přikládání až 12 hodin – to jsou jen jedny z mnoha předností kanadských kamen Osburn, která to s teplem u vás doma umí po pocitové i estetické stránce na jedničku.

Krbová kamna a krbové vložky Osburn zvládnou vyhřát chaloupku v horách i skutečně velké prostory vašeho příbytku. Kanadská kamna si umí se zimou poradit díky vysoké účinnosti sekundárního spalování, které těmto kamnům a krbům čistých linií a nadčasového vzhledu nechybí, stejně jako citlivý vztah k ekologii a životnímu prostředí.

Kanadská kamna Osburn vyrábí společnost Stove Builder International, která se specializuje nejen na výrobu, ale také samostatný vývoj a navrhování kamen, která jsou žádána po celém světě. I díky nejmodernější technologii a plně automatizované laserové lince produkuje tato firma jedinečné výrobky vysoké kvality, které slouží zákazníkům v cestě za příjemným a levným teplem. Robustní a kvalitní konstrukce, špičkový materiál i zpracování a moderní i rustikální vzhled - to jsou kanadská krbová kamna a krbové vložky Osburn, které vám do vašich domovů vnesou teplo a pohodu a budou hýčkat všechny vaše smysly.

Pokračujte zpět na výběr krbových kamen