Logo Osprey
Je-li cyklistika vaší vášní a koníčkem, který si chcete užívat plnými doušky, pak zaručeně ke kvalitnímu jízdnímu kolu či elektrokolu oceníte jedinečné a precizní cyklistické batohy, které si zakládají nejen na kvalitě, spolehlivosti a nadčasovém designu. Cyklistické batohy vylepšené o řadu technických detailů a inovací vám s radostí nabízí americká firma Osprey, která se na výrobu batohů pro cyklistiku, adrenalinové sporty i outdoorové zážitky výhradně zaměřila a na jejích produktech to je více než znát. 

Ať už zatoužíte po cyklistickém batohu pro zpříjemnění cesty do práce či víkendového výletu nebo potřebujete prostorný, odolný a pohodlný batoh na několikadenní cyklistickou tůru do přírody, značka Osprey vás svým širokým sortimentem vždy uspokojí a přidá navíc i spoustu vylepšení a vychytávek. 

Již od roku 1974 si, krůček po krůčku, buduje značka Osprey své místo na výsluní a nabízí rekreačním i aktivním sportovcům a cyklistům propracované a v každém detailu i designu prvotřídně vybavené a vyladěné  batohy. Bez rozdílu pohlaví či míry aktivity si tak mezi batohy Osprey vyberou jak muži tak i ženy, děti nevyjímaje. Ne nadarmo tak batohy Osprey sklízí nejen úspěch u zákazníků, ale také na poli prestižních ocenění nejen outdoorových magazínů, ale i odborné veřejnosti.
 

Historie značky Osprey

1974 - založení značky Osprey v Santa Cruz v americké Kalifornii mladým podnikatelem Mikem Pfotenhauerem. Ten ve svých šestnácti letech vytvořil svůj první batoh a s výrobou i prodejem dalších batohů se přesouvá do prodejny v pronajatém domě, kde každý batoh vyrábí ručně, přesně na míru každému zákazníkovi tak, aby batoh dokonale padl

1987 - značka Osprey vyráží do velkoobchodů a zakladatel firmy se zaměřuje ze samotného šití již jen na design

1994 - výroba batohů Osprey se přesouvá do Colorada

2000 - výroba batohů Osprey je z důvodů tlaků po snižování nákladů přesunuta do Vietnamu

2009 - při příležitosti 35. výročí vzniku značky Osprey realizuje společnost doživotní záruku na své produkty, což obnáší bezplatnou opravu všech batohů této značky. Pokud batoh nelze opravit, je vyměněn za nový kus, za což značka Osprey sklízí velké uznání

Pokračujte zpět na výběr cyklistického batohu