Logo Pacific Energy

Kanadská krbová kamna jsou obecně velmi zajímavou komoditou. Princip dvojího spalování (či zplyňování, pyrolýza, jak chcete) je pro uživatele extrémně zajímavý zejména z hlediska výkonu a účinnosti krbových kamen. Tento systém spalování totiž vyhání účinnost až k 90%. V praxi to znamená čistší spalování i nižší množství spáleného paliva.

Co když ale potřebujete opravdu silná krbová kamna? Snadná pomoc. Od toho jsou k dispozici kanadská krbová kamna Pacific Energy! Prvotřídní produkty z Britské Kolumbie, podpořené padesátiletou tradicí, jsou absolutní špičkou ve svém oboru, přičemž v nabídce jsou i varianty o nominálním výkonu přesahujícím 20 kW! Nenechte se tak zmást relativně kompaktními rozměry těchto kamen – i přes svoje relativně skladné parametry se totiž dokáží postarat o extrémně silný výkon.

Kvalitní zpracování je v rámci podobných produktů absolutní nutností, ovšem čím se vymyká značka Pacific Energy je široká nabídka personalizace produktů, která se postará o to, že kanadská kamna této značky perfektně zapadnou i do vašeho obydlí. To je však jen příjemný bonus. Daleko více než na duši totiž kamna této značky dokáží zahřát na těle.

Pokračujte zpět na výběr kanadských kamen.